portfolio

portfolio
portfolio
portfolio

weby mých klientek

Veronika Horejšová

VIDEOTVŮRKYNĚ & MENTORKA

Veru je jedna z mála českých videotvůrkyní. Přestože je natáčení svatebních videí spíše mužskou profesí, podařilo se jí prosadit se. Pro své klienty tvoří také hodnotná rodinná videa. V poslední době směřuje k tvorbě videí pro brandy a k mentoringu. 


Petra Gatek

PORTRÉTNÍ & BRAND FOTOGRAFKA, MENTORKA

Petra je fotografka a mentorka žijící v Londýně. Chce pomáhat ženám spatřit jejich unikátní já. Petra má obrovské zkušenosti z podnikání a marketingu. Poté, co se vyléčila z rakoviny prsu, rozhodla se prostřednictvím focení a mentoringu podporovat ženy, aby dělaly, co je naplňuje.

Petra Bogačová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA

Petra zahořela láskou k interiérovému designu. Pro své klienty navrhuje a realizuje nádherné interiéry, kde dokáže perfektně skloubit umělecká díla, staré kusy nábytku a moderní luxusní prvky. Jejím darem je zakomponovat jedinečnost klienta a jeho potřeby do dokonalého výsledku. 

Jarka Glierová

TVŮRKYNĚ AUTORSKÝCH ŠPERKŮ

Jarka vyrobila už více než 5000 šperků. Její náramky, naušnice a prstýnky mají osobní význam pro mnoho žen. Ve svých kolekcích kombinuje polodrahokamy a minerály, zlato a stříbro. Vytváří také jedinečné šperky na míru podle potřeb a příběhů svých klientek.


váš web už čeká