Portfolio

prohlédněte si weby našich klientek

Naše klientky jsou úžasné, inspirativní a kreativní ženy, které dělají svou práci srdcem.

Katka Končál

fine art fotografka & mentorka

Katka je obrovská profesionálka a nadaná fine art svatební fotografka. Její fotografie byly uveřejněny na mnoha významných blozích. Katka žije v Innsbrucku, fotí především v jižní Evropě, ale také v Česku. Věnuje se také rodinné fotografii, brandové fotografii a mentoringu. 

Petra Radová

Terapeutka & koučka

IF Concept

eventová agentura

Julie Lippert

svatební a portrétní fotografka

Michaela Rusaňuková

Fotografka & koučka

Míša Rusaňuková je charismatická osobnost a zkušená portrétní, svatební a brandová fotografka. Její fotografie jsou naprosto úchvatné. Ráda cestuje. Tři roky žila v New Yorku, kde studovala New York Film Academy a získala mnoho zkušeností. Míša není jen fotografkou, ale díky svému  hlubokému vhledu do lidské duše také koučkou.

Barů Dávidová

Trenérka & mentorka

Petra Gatto

mentorka & brand fotografka

Pavlína Loučková

cake artist

Tělo s příběhem

projekt na podporu žen

Tento krásný projekt, který založila Katka Kopicová, pomáhá ženám po porodu (a nejen jim) přijmout své příběhy i tělesné změny. Pomáhá ženám dodat sebevědomí, a díky sdílení jejich životních příběhů také pocit, že v tom nejsou samy.

Lotos Beauty

průvodkyně ženskou krásou

Petra Koníčková

lektorka němčiny

Jana Břízová

fyzioterapeutka

Petra Gatto

BRAND FOTOGRAFKA, MENTORKA

Petra je fotografka a mentorka žijící v Londýně. Chce pomáhat ženám spatřit jejich unikátní já. Petra má obrovské zkušenosti z podnikání a marketingu. Poté, co se vyléčila z rakoviny prsu, rozhodla se prostřednictvím focení a mentoringu podporovat ženy, aby dělaly, co je naplňuje.

Sabina Pilates

Lektorka pilates

Ludmila Esterková

FINE art fotografka

Lokální dárek

projekt pro tvůrce

Hanka Ciglerová

průvodkyně zdravým životním stylem

Hanka je průvodkyně zdravým životním stylem. Je vřelá, pozitivní a inspirativní osobnost. Pomáhá druhým vyživit tělo, aby dobře fungovalo. Její práce má ale obrovský přesah do komplexního životního přístupu, kde je v harmonii zdraví, rodina, štěstí i naplňující práce 

Veronika Horejšová

VIDEOTVŮRKYNĚ & MENTORKA

Lucie Hauzner

svatební designerka

Pavlína Faragová

lifestyle fotografka

Markéta Fleischnerová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA & KOUČKA

Markéta je zkušená profesionálka, která žije filozofií, že interiér může léčit. Prostředí, kterým se obklopujeme na nás může blahodárně působit, uvést nás do harmonie a podporovat ve splnění našich snů. Markéta je také koučkou a má velký dar vcítit se do druhých a pochopit, co potřebují a co je může posunout. 

Villa Dom Carli

svatební místo

Petra Bogačová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA

Hana Magula

REALITNÍ MAKLÉŘKA & GAZDINA

Jarka Glierová

TVŮRKYNĚ AUTORSKÝCH ŠPERKŮ

Jarka vyrobila už více než 5000 šperků. Její náramky, náušnice a prstýnky mají osobní význam pro mnoho žen. Ve svých kolekcích kombinuje polodrahokamy a minerály, zlato a stříbro. Vytváří také jedinečné šperky na míru podle potřeb a příběhů svých klientek.

Kidsmed

dětská lékařka

Jana Bínová

FOTOGRAFKA ŽENSKÉ DUŠE

Alena Dvořáková

NATUROPATKA

reference

Lucie is AMAZING! She is both an artist and a technical wiz. Lucie and her entire team were professional, and very responsive. She was also an absolute delight to work with. From start to finish Lucie made the process smooth and easy.

She laid out concrete steps, and was very clear with what she needed from me, and how we would work together to make my custom website. She created a stunning site tailored to my brand, and then listened to all of my input, and made countless changes to perfect my vision. She and everyone who works with her exceeded all of my expectations. I love my new website so much, and I am very confident that her beautiful design + SEO savvy will help grow my business. I can't wait for clients to see this new site - it is truly gorgeous.


Lucie is both an artist and technical wiz

Julie Lippert

chcete také nový web?

Zjistěte vše o kompletní tvorbě webu 

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2023 LUCIES | Site credit |