Portfolio

prohlédněte si weby našich klientek

Naše klientky jsou úžasné, inspirativní a kreativní ženy, které dělají svou práci srdcem.

Katka Končál

fine art fotografka & mentorka

Katka je obrovská profesionálka a nadaná fine art svatební fotografka. Její fotografie byly uveřejněny na mnoha významných blozích. Katka žije v Innsbrucku, fotí především v jižní Evropě, ale také v Česku. Věnuje se také rodinné fotografii, brandové fotografii a mentoringu. 

Barů Dávidová

Trenérka & mentorka

Julie Lippert

svatební a portrétní fotografka

Pavlína Loučková

cake artist

Michaela Rusaňuková

Fotografka & koučka

Míša Rusaňuková je charismatická osobnost a zkušená portrétní, svatební a brandová fotografka. Její fotografie jsou naprosto úchvatné. Ráda cestuje. Tři roky žila v New Yorku, kde studovala New York Film Academy a získala mnoho zkušeností. Míša není jen fotografkou, ale díky svému  hlubokému vhledu do lidské duše také koučkou.

Lotos Beauty

průvodkyně ženskou krásou

Petra Koníčková

lektorka němčiny

Jana Břízová

fyzioterapeutka

Tělo s příběhem

projekt na podporu žen

Tento krásný projekt, který založila Katka Kopicová, pomáhá ženám po porodu (a nejen jim) přijmout své příběhy i tělesné změny. Pomáhá ženám dodat sebevědomí, a díky sdílení jejich životních příběhů také pocit, že v tom nejsou samy.

Sabina Pilates

Lektorka pilates

Ludmila Esterková

FINE art fotografka

Lokální dárek

projekt pro tvůrce

Petra Gatto

BRAND FOTOGRAFKA, MENTORKA

Petra je fotografka a mentorka žijící v Londýně. Chce pomáhat ženám spatřit jejich unikátní já. Petra má obrovské zkušenosti z podnikání a marketingu. Poté, co se vyléčila z rakoviny prsu, rozhodla se prostřednictvím focení a mentoringu podporovat ženy, aby dělaly, co je naplňuje.

Veronika Horejšová

VIDEOTVŮRKYNĚ & MENTORKA

Lucie Hauzner

svatební designerka

Pavlína Faragová

lifestyle fotografka

Hanka Ciglerová

průvodkyně zdravým životním stylem

Hanka je průvodkyně zdravým životním stylem. Je vřelá, pozitivní a inspirativní osobnost. Pomáhá druhým vyživit tělo, aby dobře fungovalo. Její práce má ale obrovský přesah do komplexního životního přístupu, kde je v harmonii zdraví, rodina, štěstí i naplňující práce 

Villa Dom Carli

svatební místo

Petra Bogačová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA

Hana Magula

REALITNÍ MAKLÉŘKA & GAZDINA

Markéta Fleischnerová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA & KOUČKA

Markéta je zkušená profesionálka, která žije filozofií, že interiér může léčit. Prostředí, kterým se obklopujeme na nás může blahodárně působit, uvést nás do harmonie a podporovat ve splnění našich snů. Markéta je také koučkou a má velký dar vcítit se do druhých a pochopit, co potřebují a co je může posunout. 

Kidsmed

dětská lékařka

Jana Bínová

FOTOGRAFKA ŽENSKÉ DUŠE

Alena Dvořáková

NATUROPATKA

Jarka Glierová

TVŮRKYNĚ AUTORSKÝCH ŠPERKŮ

Jarka vyrobila už více než 5000 šperků. Její náramky, náušnice a prstýnky mají osobní význam pro mnoho žen. Ve svých kolekcích kombinuje polodrahokamy a minerály, zlato a stříbro. Vytváří také jedinečné šperky na míru podle potřeb a příběhů svých klientek.

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2022 LUCIES | Site credit |