Portfolio

prohlédněte si weby mých klientek

Moje klientky jsou úžasné, inspirativní
a kreativní ženy, zkušené profesionálky, které dělají svou práci srdcem.

Katka Končál

fine art fotografka & mentorka

Katka je obrovská profesionálka a nadaná fine art svatební fotografka. Její fotografie byly uveřejněny na mnoha významných blozích. Katka žije v Innsbrucku, fotí především v jižní Evropě, ale také v Česku. Věnuje se také rodinné fotografii, brandové fotografii a mentoringu. 

Sabina Pilates

Lektorka pilates

Ludmila Esterková

FINE art fotografka

Slané Karamelky

komunita

Hanka Ciglerová

průvodce zdravým životním stylem

Hanka je průvodkyně zdravým životním stylem. Je vřelá, pozitivní a inspirativní osobnost. Pomáhá druhým vyživit tělo, aby dobře fungovalo. Její práce má ale obrovský přesah do komplexního životního přístupu, kde je v harmonii zdraví, rodina, štěstí i naplňující práce. 

Veronika Horejšová

VIDEOTVŮRKYNĚ & MENTORKA

Lucie Hauzner

zaslíbeni lásce

Pavlína Faragová

fotografka

Petra Gatto

PORTRÉTNÍ & BRAND FOTOGRAFKA, MENTORKA

Petra je fotografka a mentorka žijící v Londýně. Chce pomáhat ženám spatřit jejich unikátní já. Petra má obrovské zkušenosti z podnikání a marketingu. Poté, co se vyléčila z rakoviny prsu, rozhodla se prostřednictvím focení a mentoringu podporovat ženy, aby dělaly, co je naplňuje.

Villa Dom Carli

svatební místo

Petra Bogačová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA

Eliška Lechnerová

pohybová terapeutka

Markéta Fleischnerová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA & KOUČKA

Markéta je zkušená profesionálka, která žije filozofií, že interiér může léčit. Prostředí, kterým se obklopujeme na nás může blahodárně působit, uvést nás do harmonie a podporovat ve splnění našich snů. Markéta je také koučkou a má velký dar vcítit se do druhých a pochopit, co potřebují a co je může posunout. 

Kidsmed

dětská lékařka

Jana Bínová

FOTOGRAFKA ŽENSKÉ DUŠE

Alena Dvořáková

NATUROPATKA

Jarka Glierová

TVŮRKYNĚ AUTORSKÝCH ŠPERKŮ

Jarka vyrobila už více než 5000 šperků. Její náramky, náušnice a prstýnky mají osobní význam pro mnoho žen. Ve svých kolekcích kombinuje polodrahokamy a minerály, zlato a stříbro. Vytváří také jedinečné šperky na míru podle potřeb a příběhů svých klientek.

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit