web portfolio

prohlédněte si weby mých klientek

Katka Končál

FINE ART FOTOGRAFKA & MENTORKA

Katka je obrovská profesionálka a nadaná fine art svatební fotografka. Její fotografie byly uveřejněny na mnoha významných blozích. Katka žije v Innsbrucku, fotí především v jižní Evropě, ale také v Česku. Věnuje se také rodinné fotografii, brandové fotografii a mentoringu. 

již brzy

Markéta Fleischnerová

interiérová designerka & koučka

Markéta je zkušená profesionálka, která žije filozofií, že interiér může léčit. Prostředí, kterým se obklopujeme na nás může blahodárně působit, uvést nás do harmonie a podporovat ve splnění našich snů. Markéta je také koučkou a má velký dar vcítit se do druhých a pochopit, co potřebují a co je může posunout. 

již brzy

Villa Dom Carli

KAROLÍNA A DOMINIKA BĚLONOŽNÍKOVÁ

Karolína a Dominika se jednoho dne rozhodly, že koupí historickou vilu v toskánském stylu nedaleko Prahy. Je to nádherné místo vhodné k pořádání svateb ve fine art stylu a já si vážím toho, že jsem mohla být součástí takového krásného projektu. 

již brzy

Jana Bínová

FOTOGRAFKA ŽENSKÉ DUŠE

Jana je láskyplná, přijímající a moc milá fotografka. Provází ženy na cestě k sobě, k přijetí sebe sama a k sebelásce. Věnuje se nejen portrétní fotografii, ale také brand fotografii a podporuje tak podnikání svých klientek. 

více informací

Eliška Lechnerová

pohybová terapeutka

Eliška je krásná, aktivní, silná a nikdy se nevzdávající bojovnice. Učí pohyb jinak a v tělocvičnách, v přírodě nebo v domovech svých klientek bojuje za správné držení těla a za zdravý pohyb. Chce, aby se lidé cítíli dobře ve svém těle, protože jen tak můžou dosáhnout svých cílů a předat druhým svůj dar. 

již brzy

Lucie Jechová

KIDSMED - DĚTSKÁ LÉKAŘKA

Lucie je dětská lékařka a pokud bych to k ní neměla tak daleko, přála bych si chodit se svými dětmi jen a pouze k ní do ordinace. Dělá svou práci profesionálně, lidsky, pečlivě a zároveň také moderním způsobem.

více informací

Veronika Horejšová

VIDEOTVŮRKYNĚ & MENTORKA

Veru je jedna z mála českých videotvůrkyní. Přestože je natáčení svatebních videí spíše mužskou profesí, podařilo se jí prosadit se. Pro své klienty tvoří také hodnotná rodinná videa. V poslední době směřuje k tvorbě videí pro brandy a k mentoringu. 


VÍCE INFORMACÍ

Petra Gatek

PORTRÉTNÍ & BRAND FOTOGRAFKA, MENTORKA

Petra je fotografka a mentorka žijící v Londýně. Chce pomáhat ženám spatřit jejich unikátní já. Petra má obrovské zkušenosti z podnikání a marketingu. Poté, co se vyléčila z rakoviny prsu, rozhodla se prostřednictvím focení a mentoringu podporovat ženy, aby dělaly, co je naplňuje.

VÍCE INFORMACÍ

Petra Bogačová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA

Petra zahořela láskou k interiérovému designu. Pro své klienty navrhuje a realizuje nádherné interiéry, kde dokáže perfektně skloubit umělecká díla, staré kusy nábytku a moderní luxusní prvky. Jejím darem je zakomponovat jedinečnost klienta a jeho potřeby do dokonalého výsledku. 

VÍCE INFORMACÍ

Jarka Glierová

TVŮRKYNĚ AUTORSKÝCH ŠPERKŮ

Jarka vyrobila už více než 5000 šperků. Její náramky, naušnice a prstýnky mají osobní význam pro mnoho žen. Ve svých kolekcích kombinuje polodrahokamy a minerály, zlato a stříbro. Vytváří také jedinečné šperky na míru podle potřeb a příběhů svých klientek.


více informací