Když chcete roztáhnout křídla ve svém podnikání

Nejspíš už nechcete ztrácet čas, stát na místě nebo se točit v kruhu. Díky byznys koučinku a mentoringu můžete růst v podnikání rychleji a víc v souladu s tím, kdo jste. Jsem tu pro vás:

  • když hledáte sebe sama a své místo na trhu,
  • když si potřebujete uspořádat myšlenky ohledně vašeho podnikání a získat větší jasnost,
  • když cítíte v podnikání nespokojenost a chcete z toho ven,
  • když máte nápad na nový projekt a chcete prozkoumat všechny jeho aspekty,
  • když vás trápí analýza - paralýza a nemůžete se rozhodnout,
  • když vám podnikání nevydělává tolik, kolik potřebujete,
  • když se chcete stát tváří své značky,
  • když chcete překonat strach být vidět, syndrom hodné holky nebo syndrom podvodníka,
  • když hledáte v podnikání jiný směr
  • a v mnoha dalších případech.

byznys koučink a mentoring

Online konzultace probíhají na Zoomu a trvají 60 minut.

reference

Potkat Lucii pro mě a mé podnikání znamená víc, než kdybych vyhrála v loterii. Díky ní své podnikání posouvám směrem, o kterém se mi dříve ani nesnilo, a doporučila bych ji každému, kde se chce konečně odrazit a vyletět vzhůru!

Kristýna Dolejšová

podnikatelka a influencerka,

reference

Vědomí, že mi někdo rozumí na tolika úrovních, je nenahraditelný

Čím hlouběji se v našich koučovacích setkáních dotýkáme mých palčivých témat v podnikání, tím více oceňuji Luciinu schopnost pokládat ty správné otázky, které mé pochyby a nejistoty postupně přeměňují ve hledanou lehkost. Díky ní v sobě nacházím odpovědi, které jsem do té doby nemohla nebo nechtěla najít. Její koučink mi dodává na osobní jistotě i odvaze ke změnám a já si opět dovoluji snít a následovat svůj vnitřní hlas.

Vědomí, že mi někdo rozumí na tolika úrovních, je nenahraditelný. Těším se na každé další setkání, na rozvoj mého podnikání i sebe sama – s pocitem, že růst nemusí vždycky bolet. Celé moje bytí v přítomnosti Lucie plesá! Tereza Turková

fashion designerka,

reference

Najednou je mi jasné, kam chci směřovat a jaké kroky pro to podniknout

"Lucku jsem oslovila v momentě, kdy jsem se přestěhovala do nové země za manželovou prací a začala hledat své místo v novém prostředí. Po několika měsících usilovného zvažování a snažení jsem se dostala do mrtvého bodu, kdy jsem nevěděla, jak dál. A pak během pouhých pěti online sezeních, jsem díky Lucce objevila to, co ve mně vždycky bylo, jen schované kdesi hluboko, změnil se celý můj postoj k nové situaci a najednou je mi jasné, kam chci směřovat a jaké kroky pro to podniknout.

Mám ze spolupráce ohromnou radost, každé naše setkání je nesmírně motivující, já díky ní objevuji, co ve mně dřímá za potenciál a vím, že jí upřímně záleží na tom, abych uspěla. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí, které mi ušetřilo spoustu trápení a marného hledání a za to jsem velmi vděčná."


Renata Jarošcáková

reference

Lucka je člověk na pravém místě s otevřenou myslí a srdcem, který vám dokáže naslouchat a samotné vás navést na to, co vlastně chcete. 

Romana Čáslavská

fotografka a mentorka,

reference

Oslovit Lucku bylo jednoznačně nejlepší z mých podnikatelských rozhodnutí

Poslední dva roky jsem se cítil profesně ztracený. Točil jsem se v začarovaném kruhu, kdy tvrdou práci střídala nekonečná prokrastinace a následná frustrace, že v mých vlastních očích nenaplňuju svůj potenciál. Až díky Lucce jsem zjistil, že bojuju s obrovským imposter syndromem a perfekcionismem.

Oslovit Lucku s prosbou o pomoc a mentoring bylo jednoznačně nejlepší z mých podnikatelských rozhodnutí. A vlastně i životních. Lucka mi pomáhá zmapovat, kde sám sebe sabotuju jak pracovně, tak lidsky, což se pozitivně zrcadlí i do vztahů s mými nejbližšími.

Luci, děkuju, že mě učíš pouštět mou nutkavou potřebu mít nad vším neustálou kontrolu, což mi do života vrací tu zapomenutou důvěru, že můžeme beze strachu žít život víc nenuceně a bezprostředně.Vojta Hurych

fotograf,

reference

Můj chaos v hlavě dokázala pojmenovat a pracovat s ním

Nějakou dobu jsem přemýšlela, zda nezkusit nějaký menší mentoring. Zima je pro fotografa takový mrtvá doba a čas k přemýšlení. Měla jsem takovou menší krizi, ale současně jsem chtěla v sobě najít další směr. Víc hlav víc ví a když Lucka nabídla možnost koučinku na pár sezení, rozhodla jsem se rychle a jsem za to dneska ráda.

Otevřela mi možnosti, do kterých bych se sama nepustila a ani by mě nenapadly. Dokáže naslouchat a vcítit se. Rozumí velmi dobře lidské umělecké duši a jejímu rozvoji. Namotivovuje a ukáže nové možnosti, které chcete ihned aplikovat a ony fungují. Její klidný hlas a naprosté pochopení pro vaši situaci je uklidňující, že v tom opravdu nejste sami. Zároveň však jste to vy, kdo dělá ty krůčky v seberozvoji. Můj chaos v hlavě dokázala pojmenovat a pracovat s ním. Jsem jí moc vděčná a věřím, že se naše cesty ještě protknou, protože bych řekla, že si naše umělecké a citlivé duše rozumí. Velké díky!


Žaneta Malá

fotografka,

reference

To, jak se mi mé podnikání, po pár našich setkání na zoomu, rozjelo, bylo neuvěřitelné 

Potřebovala jsem své podnikání nějak nakopnout a intuitivně jsem tušila, že koučink u Lucky bude to pravé ořechové. Neměla jsem zrovna dobré období a finačně se mi to moc nehodilo, ale rozhodla jsem se poslechnout svojí intuici a do koučinku zainvestovat.

Byla to jedna z nejlepších investic, co jsem kdy udělala! Od té doby Lucku všude doporučuji a budu doporučovat dál. To, jak se mi mé podnikání, po pár našich setkání na zoomu, rozjelo, bylo neuvěřitelné. Ze začátku to nevypadalo dobře, všechny okolnosti se spikly proti mně, ale nevzdala jsem to a i přes všechny klacky pod nohama, mi začalo vše vycházet. Zima, okurková sezona a já měla plno zakázek. Peníze se mi vrátily téměř hned a zajistilo mi to práci a klid na dobu, kdy se můj život vyvíjel jak na horské dráze a já neměla zrovna čas se svému businessu nějak extra věnovat. Dostatek práce bylo to jediné, co mi v té době přinášelo klid.

Ve spolupráci s Luckou hodlám dál pokračovat, protože je fakt neuvěřitelná. Ona opravdu dokáže v lidech vidět jejich potenciál a probudit ho v nich, tak, že se cítíte v souladu sami se sebou. Vše najednou začíná dávat mnohem větší smysl a ještě máte pocit, že vám doopravdy fandí. A on to není jen pocit. Ona to doopravdy vidí a vy se najednou díky ní cítíte výjimeční!
Markéta Zýka

fotografka,

reference

Lucka má nádherný dar

"Přiznat si, že pravda není růžová, že vaše podnikání pozbylo smyslu a že je nutné změnit směr, vyžaduje spoustu odvahy. Lucka má nádherný dar - provede vás touto více než trnitou cestou s grácií sobě vlastní, jde do hloubky, do morku kostí, jen aby zjistila, kdo jste a co můžete nabídnout světu. Během chvilky vás přetvoří v bohyni, kterou si přejete zůstat navěky… a vy jí zůstanete, protože jste díky ní našla novou jiskru, nový smysl a vydala se na novou cestu."


Blanka Hanková

zakladatelka mon macaron,

reference

Lucka mi pomohla překonat mé strachy a zažitá přesvědčení o cenotvorbě

Díky Lucce jsem si zvědomila, co mě brzdí v rozvoji mého podnikání. Pomohla mi překonat moji paralýzu, kdy jsem se nemohla donutit do činností, o kterých jsem věděla, že je musím udělat. S každým dalším setkáním jsem byla plná energie do dalších kroků, které podniknu. Také mi pomohla překonat mé strachy a zažitá přesvědčení o cenotvorbě.

Setkání s Luckou byly vždy velmi příjemné a motivující. Zuzana Šale

fotografka

reference

"Velmi oceňuji, že jste nohama na zemi a přitom ráda vzlétáte a vytváříte nové věci. Naše setkání mi vždy vnukne nové myšlenky a radost z toho všeho." 

Alena Dvořáková

naturopatka,

připravená?

Pojďme společně pracovat na vašem růstu v podnikání

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla podnikat tak, jak chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |