lucie schweinerová

Mým cílem je váš podnikatelský růst

Vím, jak sladce chutná, když se vám v podnikání daří a jak naplňující je, když děláte práci, která pomáhá druhým.

Jmenuji se Lucie Schweinerová a jsem vaše nová fanynka. Podnikám od roku 2007 a kromě bohatých zkušeností jsem získala také MBA titul v oboru Startups & Enterpreneurship. Mám více než 100 hodin psychoterapeutického výcviku a aktuálně procházím certifikovaným výcvikem koučů.

Dělala jsem toho v životě mnoho - fotila jsem svatby, portréty i rodiny. Měla jsem síť fotostudií k pronájmu pro fotografy. Nafotila jsem více než 2500 boudoirových klientek a napsala jsem knihu o focení žen. Ovládám webdesign, seo, copywriting i brand focení, díky čemuž jsem vytvořila desítky webů. Mám také zkušenosti s prodejem online produktů a budováním online komunity.

Nesmírně mě baví pracovat na svém podnikatelském mindsetu a pomáhat s tím i druhým. Věřím, že úspěšné podnikání vyžaduje mít nejen správně nastavený byznys, ale také správně nastavenou mysl.


více o mně

Za 17 let v podnikání jsem ušla kus cesty...

A nebyla to vždy procházka růžovým sadem. Vím, jaké to je plýtvat svým potenciálem i pracovat 14 hodin denně, opakovaně vyhořet, nechtít ráno vstát z postele, dokazovat si prací svou vlastní hodnotu a rozdat se pro zákazníky na úkor sebe i své rodiny. Také velmi dobře vím, jaké to je konstantně zpracovávat své pochybnosti o sobě, strachy, přesvědčení a špatné návyky a měnit věci, které mi neslouží na ty, které mě podporují. 

Nasbírala jsem zkušenosti z mnoho obchodních modelů, utratila jsem statisíce za podnikatelské kurzy a přečetla několik kilometrů knih. Postupem času jsem pochopila, že mou nejsilnější stránkou je schopnost vidět v druhých jejich jedinečnost a nejvyšší potenciál a pomáhat jim vynést to, co vidím, na světlo. 

Pevně věřím, že pokud se odvážíte jít za tím, kdo skutečně ve svém nejvyšším potenciálu jste, celý svět se spojí, aby vám pomohl. 

sakura - můj osobní symbol

goldey lens

můj fousáč

kubík

marley lens

honzík

Rodina a teplo domova je pro mě vším. S mým manželem jsme spolu už 24 let, máme dva úžasné syny, dva pudlíky a obrovskou touhu budovat náš vysněný dům se sakurou na zahradě, který jsme zázračně získali.

moje mise

pomáhat podnikatelkám posunout své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností

Chcete prozkoumat mou fotografickou tvorbu?

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla mít vše, co chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |