lucie schweinerová

Každý člověk má svůj jedinečný dar

Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho přirozeností podělit se o něj s druhými. 

Říkám o sobě, že jsem brandistka, protože pod to můžu skrýt svůj široký multioborový záběr - baví mě vše kolem brandingu, byznysu, psychologie, tvorby webů, focení a psaní.

Co mě ale baví nejvíce, je pomáhat svým klientům naplnit jejich potenciál. To je to, co na své práci nejvíc miluji - navíc dělám něco, co má smysl, co mě naplňuje a co mi zároveň umožňuje žít život, jaký chci. 

Moc ráda vám pomůžu vynést na světlo vaší jedinečnost a zároveň vybudovat pevné základy pro vaše podnikání. 

moje mise

Pomáhám ženám podnikatelkám  ZAZÁŘIT prostřednictvím tvorby osobního brandu a webu.

Tvorba webu je o spolupráci. Moc si vážím toho, že mohu spolupracovat s těmito úžasnými a inspirativními ženami.

naštěstí na to nejsem sama

Kliněte na fotku
a dozvíte se víc

Tereza Šafrová

showit specialistka, seo queen a moje pravá ruka

Terka zná Showit jako svoje boty. Během procesu tvorby webu vám pomůže dokončit a spustit váš web. Doladí všechny detaily k dokonalosti, nastaví seo, připojí blog a propojí obsah webu s vaší doménou. Také se s ní potkáte online, protože všechny naše klientky zároveň učí, jak pracovat s Showit, případně jim ukáže, jak vkládat příspěvky na blog a nastavit si u nich základní seo. 

Terka je také moje pravá ruka. Je neuvěřitelně schopná a své služby virtuální asistentky nabízí i dalším ženám podnikatelkám. spojte se

Petra Gatto

brand mentorka pro zahraniční klientky

Petra je moje spřízněná duše. Obě milujeme osobní branding, marketing, mentoring a focení žen. Petra je velice zcestovalá, žila na mnoha místech po celém světě. V současně době žije s rodinou natrvalo v Londýně, kde se věnuje brand mentoringu a brand focení. Za svými klientkami cestuje i do Prahy a do Mikulova, kde pronajímá krásný apartmán.

.

spojte se

Veronika Horejšová

brand videotvůrkyně

Veru je moje blízká kamarádka a úžasná videotvůrkyně. Moc ráda s ní spolupracuji na projektech pro mé klientky. Dokáže vytvořit úžasné brandové video nebo třeba video bannery na web a sociální sítě. 

Má neuvěřitelný talent vystihnout podstatu člověka, značky a převést ji do videa. Obdivuji také její schopnost střihu a volby hudby. Veru je také mentorka, umí se vždy trefně zeptat a se svými klienty chodí na túry pro brdských lesích. 

spojte se

Alex Edwards

copywriterka pro zahraniční klientky

Alex je příjemná, charismatická žena a obrovská profesionálka. Vždy mě mile překvapí tím, jak je organizovaná a pečlivě připravená. Má velký cit pro volbu slov a pro vystihnutí podstaty sdělení. Rozumí brandingu a budování osobní značky. Alex žije v Innsbrucku, kde dělá byznys jazykového kouče.

spojte se

Během 12 let jsem nasbírala mnoho podnikatelských zkušeností

Začalo to v roce 2010, kdy jsem se jako první u nás začala věnovat boudoir focení. Během pár měsíců jsem vystavěla podnikání, kterému se velmi dařilo a já fotila desítky žen měsíčně. Od té doby jsem vyfotila více než 2000 boudoir klientek

V roce 2014 jsem založila společnost Star Studio, která velmi brzy po vzniku nabízela specializovaná fotostudia pro fotografy v šesti městech. Svou společnost jsem ale později prodala a napsala jsem knihu o focení žen Ženám, které fotí ženy. Od té doby našlo více než 500 knih své místo v knihovnách fotografek různého žánru.
Půl roku poté, co jsem založila další společnost a sdílela informaci, že dělám weby, se mé podnikání rozrostlo do té míry, že jsem už na něj sama nestačila a najala jsem svou první kolegyni. Od té doby stále rychle rosteme.

Na podzim roku 2021 jsem se stala Northfolk Design Partnerem. Sam a Rachel z Northfolk patří mezi top designerky pro Showit. Jsem vděčná, že jsem získala možnost používat pro tvorbu webu jejich designové prvky. Zároveň mám každý měsíc přístup ke všem novým Showit šablonám a mohu je libovolně používat pro své klientky.

ráda se vzdělávám a učím od těch nejlepších v oboru

Jenna Kutcher - online marketing kurzy

Amy Porterfield - online marketing

Ashlyn Carter - copywriting

Moreno Collective - Showit seo kurz

Roční psychoterapeutický výcvik 

Otto Bohuš - Pište jako pornomagnát workshop

Showit designer kurz

9 let zkušeností s Showit

jedno vím jistě
přání se plní a zázraky se dějí

Vždycky se mi splnilo to, co jsem si přála - stala jsem se úspěšnou v jakémkoliv oboru jsem chtěla. Jedno přání se mi ale stále nechtělo splnit. Byl to můj sen o tom, že budeme žít s mou rodinou ve vlastním domě. 

Více než 12 let jsem žila v žádané pražské čtvrti, v krásném domě s úžasným výhledem na Hradčany a pražský Manhattan, s velkým bazénem a vlastním studiem na zahradě. Vše by bylo perfektní až na to, že zde nefungovaly spoluvlastnické a rodinné vztahy. Cítila jsem se tam jako ryba na suchu.

Několik let jsme s manželem hledali řešení. Nakonec jsme se rozhodli postavit krásný dům podle našich představ a vše jsme ve spolupráci s naším architektem detailně připravili. Poté jsme začali hledat byt nebo dům k pronájmu, kde bychom mohli žít než se dům postaví.

Hledali jsme dlouho, ale takové místo jsme jednoduše nesehnali. Jsme čtyři a bydlí s námi ještě dědeček. K tomu máme dva psi, potřebujeme nabíjení pro elektromobil a kanceláře pro firmy. Nejsme tedy ideální nájemníci. Nenašli jsme prostor, který by nám vyhovoval. Navíc jsme potřebovali být v blízkosti Říčan, protože náš syn má zde čtyřikrát týdně trénink rugby. 

sakura je pro mě symbolem toho, že přání se plní

Byla jsem už úplně zoufalá. Úplným omylem jsem narazila na jeden dům, který se v Říčanech prodával. Na jeho zahradě byla obrovská sakura, která mě zaujala. Sakura je totiž náš rodinný strom, ke kterému máme všichni blízký vztah. Sakura uprostřed zahrady vévodila také našemu architektonickému projektu na nový dům. Rozklikla jsem inzerát a po zádech mi přeběhl mráz. Manžel vedle mě pronesl, že to asi není možné.

Objevil se perfektní dům pro naší rodinu, který měl z 90% vše, co měl mít náš nový dům. Byly tam tak neuvěřitelné podobnosti jako široké parapety, na kterých se dá sedět, vnitřní bazén s velkým proskleným oknem, dětské apartmá, prostor pro manželovu firmu s bočním vchodem, uzavřená soukromá zahrada se sakurou a výhled na zříceninu. Navíc ležel jen tři minuty chůze od rugby hřiště. Byla to tak neuvěřitelná shoda, že jsme se na dům jeli hned podívat a zamilovali jsme se do něj. 
Po velice složitém procesu, jsme dům získali. Pochopila jsem, co znamená, když se říká, že se přání vyplní způsobem, který byste nečekali. Je pravda, že jsme nekoupili nový dům, ale sto let starý dům - a ten potřebuje mnoho lásky, peněz a péče. Je velký a jedinečný, má nádherné dřevěné trámy, staročeské prvky a perfektní dispozici. Navíc je na skvělém místě - hned u náměstí. Říčany jsou navíc mé rodné město a podle průzkumů opakovaně vyhrávají první místo jako nejlepší město pro život v Čechách.

To hlavní, co jsme společně s domem získali, je však soukromí a prostor pro naší rodinu, kde můžeme zakořenit a svobodně dýchat. Nemusíme žít několik let v pronájmu a stresovat se stavbou nového domu. Můžeme se těšit z našich dětí a ze společných chvil, než nám vyrostou a půjdou si po svých. A právě to byla podstata mého přání - mít místo, kde můžeme v klidu žít a tvořit. Už teď a tady.  

Sakura vždy pro mě byla symbolem krásy a pomíjivosti lidského života, připomenutím, že máme žít teď a tady. Věřím, že v případě našeho domu to bylo ono pověstné znamení, které mi ukázalo tu nejrychlejší cestu ke splnění toho, co jsme si skutečně přála.

Věřím, že právě díky spolupráci s architektem jsme si velice dobře ujasnili to, co jsme chtěli. Doslova jsme v tom domě už chodili (alespoň v mysli). Stejné je to s tvorbou webu a značky - pokud si najdete čas udělat si ve všem jasno a pokud budete přesně vědět, kdo jste a co chcete - vaše přání se vyplní. Tím jsem si jistá.

Se svým manželem jsem už 22 let !!!

Nejvíc pyšná jsem na své dva úžasné syny

Doma máme dva roztomilé chlupáče

PŘEDNÁŠKY A PREZENTACE

Ráda připravím přednášku o focení, tvorbě webu a osobním brandu pro vaše publikum

slané karamelky

staňte se součástí komunity inspirativních žen a potkejme se osobně

Slané Karamelky nabízí komunitu, prostor pro sdílení a podporu pro tvůrčí ženy, které chtějí posunout svůj život a podnikání na novou vyšší úroveň.


Pojďme se

potkat online

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit