lucie schweinerová

Mým cílem je váš podnikatelský růst

Vím, jak sladce chutná, když se vám v podnikání daří a jak naplňující je, když děláte práci, která pomáhá druhým.

Jmenuji se Lucie Schweinerová, jsem byznys koučka a mentorka, webdesignerka a fotografka. Podnikám od roku 2007 a kromě bohatých zkušeností a certifikací, jsem získala také MBA titul v oboru Startups & Entrepreneurship. Mám více než 100 hodin psychoterapeutického výcviku a aktuálně procházím certifikovaným výcvikem koučů.

Dělala jsem toho v životě mnoho - fotila jsem svatby, portréty i rodiny. Měla jsem síť fotostudií k pronájmu pro fotografy. Nafotila jsem více než 2500 boudoirových klientek a napsala jsem knihu o focení žen. Ovládám webdesign, seo, copywriting i brand focení, díky čemuž jsem vytvořila desítky webů. Mám také zkušenosti s prodejem online produktů a budováním online komunity.

Nesmírně mě baví pracovat na svém podnikatelském mindsetu a pomáhat s tím i druhým. Věřím, že úspěšné podnikání vyžaduje mít nejen správně nastavený byznys, ale také správně nastavenou mysl.


více o mně

Za 17 let v podnikání jsem ušla kus cesty...

A nebyla to vždy procházka růžovým sadem. Vím, jaké to je plýtvat svým potenciálem i pracovat 14 hodin denně, opakovaně vyhořet, nechtít ráno vstát z postele, dokazovat si prací svou vlastní hodnotu a rozdat se pro zákazníky na úkor sebe i své rodiny. Také velmi dobře vím, jaké to je konstantně zpracovávat své pochybnosti o sobě, strachy, přesvědčení a špatné návyky a měnit věci, které mi neslouží na ty, které mě podporují. 

Nasbírala jsem zkušenosti z mnoha obchodních modelů, utratila jsem statisíce za podnikatelské kurzy a přečetla několik kilometrů knih. Postupem času jsem pochopila, že mou nejsilnější stránkou je schopnost vidět v druhých jejich jedinečnost a nejvyšší potenciál a pomáhat jim vynést to, co vidím, na světlo. 

Pevně věřím, že pokud se odvážíte jít za tím, kdo skutečně ve svém nejvyšším potenciálu jste, celý svět se spojí, aby vám pomohl. 

květ sakury je můj osobní symbol, jako zlatý přívěšek ho nosím vždy na krku, je pro mě připomínkou, že zázraky se dějí.

fascinují mě hory a polární záře.

každý den chodím na dlouhou procházku do přírody.

miluji staré rockové balady.

na piano se chci naučit úplně celou beethovenovu měsiční sonátu.

moje vysněné tetování je havran - fénix.

VÍCE O MNĚ

Miluji lidi, jejich jedinečnost a životní příběhy. Nebaví mě small talk a ráda jdu v konverzacích do hloubky. Na druhých mě přitahuje jejich autenticita a když jsou sami sebou. Jsem velmi spirituální, ale prožívám to ve fyzickém světě - batikovanou sukni u mě nenajdete.

moje mise

pomáhat podnikatelkám vytvořit autentickou osobní značku a podnikání, které je úspěšné a v souladu s jejich jedinečností

Chcete prozkoumat mou fotografickou tvorbu?

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla podnikat tak, jak chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |