lucie schweinerová

Mým cílem je váš podnikatelský růst

Vím, jak sladce chutná, když se vám v podnikání daří a jak naplňující je, když děláte práci, která pomáhá druhým.

Jmenuji se Lucie Schweinerová a jsem vaše nová fanynka. Podnikám od roku 2007 a kromě bohatých zkušeností mám také MBA titul v oboru Startups & Enterpreneurship.

Dělala jsem toho v životě mnoho - fotila jsem svatby, portréty i rodiny. Měla jsem síť fotostudií k pronájmu pro fotografy. Nafotila jsem více než 2500 boudoirových klientek (boudoir web ZDE) a napsala jsem knihu o focení žen (kniha ZDE). Ovládám webdesign, seo, copywriting i brand focení, díky čemuž jsem vytvořila desítky webů (portfolio ZDE). Mám také zkušenosti s prodejem online produktů a budováním online komunity.

Nesmírně mě baví pracovat na svém podnikatelském mindsetu a pomáhat s tím i druhým. Věřím, že úspěšné podnikání vyžaduje mít nejen správně nastavený byznys, ale také správně nastavenou mysl.

Rodina a teplo domova je pro mě vším. Se svým manželem jsme spolu už 23 let, máme dva úžasné syny, dva psi a obrovskou touhu budovat náš vysněný dům se sakurou na zahradě, který jsme zázračně získali.

více o mně

Za 16 let v podnikání jsem ušla kus cesty...

A nebyla to vždy procházka růžovým sadem. Vím, jaké to je plýtvat svým potenciálem i pracovat 14 hodin denně, opakovaně vyhořet, nechtít ráno vstát z postele, dokazovat si prací svou vlastní hodnotu a rozdat se pro zákazníky na úkor sebe i své rodiny. Také velmi dobře vím, jaké to je konstantně zpracovávat své pochybnosti o sobě, strachy, přesvědčení a špatné návyky a měnit věci, které mi neslouží na ty, které mě podporují. 

Nasbírala jsem zkušenosti z mnoho obchodních modelů, utratila jsem statisíce za podnikatelské kurzy a přečetla několik kilometrů knih. Postupem času jsem pochopila, že mou nejsilnější stránkou je schopnost vidět v druhých jejich jedinečnost a nejvyšší potenciál a pomáhat jim vynést to, co vidím, na světlo. 

Pevně věřím, že pokud se odvážíte jít za tím, kdo skutečně ve svém nejvyšším potenciálu jste, celý svět se spojí, aby vám pomohl. 

moje mise

podporovat podnikatelky, aby posunuly svůj byznys i mysl na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla mít vše, co chcete?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2023 LUCIES | Site credit |