Je to jako společná cesta na vysokou horu.

Vím, kudy jít. Ponesu vám batoh, dám pozor na medvědy a postarám se o to, abyste zažila, jak voní vzduch na vrcholu

– tvorba webu

Dovedu vás do cíle 

Nabízím kompletní řešení vašeho webu

Se mnou si nemusíte najímat tým lidí. Vás a vaši značku poznám a nacítím jen jednou. Nemusíte to samé vysvětlovat a znovu řešit s brand fotografem, webdesignerem a copywriterem.

Z vašich ramen tak snímám koordinaci spolupráce těchto profesí a umožňuji vám užít si celou cestu

5
z
5 kroků pro
váš nový web
Kudy vede cesta?
1

krok 1

Brand mentoring

Brand mentoring by měl předcházet samotné tvorbě webu. Jeho cílem je položit základy vaší značky, na kterých poté stojí vše ostatní - design, rozvržení webu, fotky, copywriting, a později také samotný marketing. 

Více o brand mentoringu se dozvíte ZDE


2

krok 2

Brand focení

Fotky, které použijete na svém webu hrají významnou roli. Budují důvěru tím, že spojují vaší tvář s vaším podnikáním - vyprávějí tak příběh na hlubší vizuální úrovni. Mají také tu moc pozdvihnout vaší osobní značku na vyšší, profesionální úroveň. 

Více o brand focení se dozvíte ZDE

3

krok 3

Webdesign

Design webu není pouze o barevné paletě, vhodně zvolených fontech a logu. Jde také o design zkušenosti, kterou návštěvníci na vašem webu zažijí. Součástí je i wireframe - tzv. drátěný model webu - struktura stránek a rozvržení jednotlivých prvků. 

Více o webdesignu se dozvíte ZDE.

4

krok 4

Copywriting a SEO

Správně zvolená slova mají tu moc přeměnit návštěvníka vašeho webu na zákazníka. Copywriting pro mě není jen o psaní textů. Zajímám se o to, jak chcete na vašem webu znít. Vždy provádím také analýzu klíčových slov, které poté zakomponuji do textů, SEO struktury a metapopisků všech prvků na vašem webu. 

Více o copywritingu a SEO se dozvíte ZDE


5

krok 5

Váš nový začátek

Uplynulo pár týdnů nebo měsíců a vy stojíte na prahu něčeho nového. Váš nový web je hotový. Cítíte svěží příliv energie a těšíte se, kam vás vaše cesta zavede dál. Nyní je už jen na vás dostat na web návštěvníky. Ráda tu pro vás budu i v této době - pokud budete chtít připojit blog, nastavit e-mailing nebo nákupní tlačítko. 

Více o dalších službách se dozvíte ZDE


další služby

Pokud chcete začít blogovat, navrheme pro vás design blogu a stránky s příspěvem. Také se naučíte, jak přidávat nové články a jak si u každého z nich správně nastavit SEO.

NASTAVENÍ BLOGU

Wordpress

Flodesk

NASTAVENÍ MAILINGU

Pokud chcete začít budovat svůj e-mail list, propojíme vám sběrné formuláře s vaším webem. Rády vám pomůžeme také s designem freebie a s nastavením e-mail sekvencí.

Thrive Cart

NASTAVENÍ PLATEB

Pokud chcete na svém webu prodávat online produkty nebo online kurzy v menším množství, připravíme vám prodejní stránky a nastavíme platby pro každý váš produkt. 

Nejspíš máte ještě pár otázek...

v pořádku, mám odpovědi

proč stavíte weby na showit?

Showit je jednoduchá, intuitivní aplikace pro tvorbu webu. Máte rádi filozofii značky Apple? Pracuje se vám dobře v Lightroomu? Jste zaměření především na výsledky (spíš než na procesy)? Vidíte vysokou hodnotu v profesionálním webu? Pokud jste si odpověděli kladně, pak si Showit také zamilujete. 

kolik stojí showit?

Showit předplatné stojí od 19 dolarů měsíčně (při roční platbě) a věřte, že si svou cenu plně zaslouží. Nabízí vlastní hosting, pravidelné zálohování, responzibilitu, plnou kontrolu nad vzhledem mobilní verze, úžasnou zákaznickou podporu a přátelskou komunitu fanoušků značky. 

na čem běží blog?

Pokud využijete předplatné s blogem, vaše příspěvky poběží na Wordpress. Wordpress je nejrozšířenější publikační a redakční systém. Jde o silnou značku, na které se vyplatí blogovat. 

potřebuji hosting a doménu?

Hosting je obsažen v ceně předplatného. Jediné, co je potřeba zaplatit navíc je doména. Doména vás ale vyjde už jen na pár stokorun ročně. 

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Podle složitosti 1-3 měsíce. Brand mentoring zabere 1 měsíc. Webdesign při včasném dodání podkladů trvá také jeden měsíc. V případě copywritingu počítejte ještě s jedním měsícem navíc.

JAK JE TO S PLACENÍM?

Cena webu je individuální. Pohybuje se od 40 - 100 000 Kč podle rozsahu služeb. Ceny jsou rozděleny rovnoměrně do 1-3 měsíčních plateb podle zvoleného balíčku a jsou splatné vždy za dané období dopředu. 

"Za poslední měsíc, co je spuštěný nový web, jsem získala více objednávek než za celý předchozí rok."

veronika horejšová, videografka a mentorka

"Nevím, jak to děláš, ale v tvé přítomnosti mám pocit, že jsem výjimečná a že dokážu všechno."

petra bogačová, interiérová designerka

"Předčilo to mé očekávání a dalece převýšilo mou jakoukoli dosavadní zkušenost při tvorbě webu."

petra gatek, brand fotografka a mentorka

Prozkoumejte

weby mých klientů

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit