tvorba webů pro podnikatelky

WEBDESIGN I SEO I COPYWRITING

nový web?

nový web?
nový web?
nový web?

Web, o kterém jste snila

Tvořím kompletní weby pro jedinečné podnikatelky. Pro ženy jako jste vy - nadané, úžasné a kreativní tvůrkyně, které mají druhým co předat.

Vím, že pořídit si nový web nemusí být vůbec jednoduché. Šablonu za padesát dolarů už nechcete ani vidět. A na spolupráci s dalším "ajťákem", který nemá pochopení pro vaši značku ani duši, už zkrátka nemáte - čas ani peníze.

Jestli toužíte po novém webu. Mám pro vás dobrou zprávu. Existuje řešení - jste tu správně.


Jaký je plán?

Vydejte se na cestu za svým novým webem. Bude krásný i funkční zároveň. Bude responzibilní i přátelský k mobilním uživatelům. Především ale bude mít tu moc vystihnout vaší značku a proměnit návštěvníky v zákazníky.
Zkrátka web, o kterém už dlouho sníte.
 

MŮŽETE HO MÍT. EXISTUJÍ DVĚ CESTY VEDOUCÍ K CÍLI.
PO KTERÉ SE VYDÁTE?
 

Naučím vás, jak na to

ukáži vám kudy jít

Svůj web si vytvoříte sama. Dostanete ode mě mapu, která vám ukáže směr. Sbalím vám do batohu všechny potřebné nástroje, abyste se neztratila nebo vás cestou neslupnul medvěd.

Bude to obohacující cesta, slibuji. Naučíte se toho hodně o tvorbě webu, ale také o sobě a o vaší značce. Od teď si už budete umět svůj web upravit kdykoliv sama.

01

Vytvoříme ho spolu

povedu vás za ruku

Představte si zkušenost, kdy se vše točí jen kolem vás a vaší značky. Provedu vás cestou k novému webu krok za krokem. Ponesu váš batoh i stan, budu vám vařit na ohni a svítit na cestu. 

Pomůžu vám ujasnit, kdo jako značka jste a jaký jedinečný dar předáváte světu. Navrhnu vám kostru webu, webdesign, nastavím základní SEO a napíšu texty.  Na konci bude vaše hvězda zářit.

02