Tvorba webu ze šablony

Tvorba webu z Showit šablony má pro vás obrovské výhody hlavně v úspoře času a peněz. Na šabloně můžeme změnit cokoliv - fonty, barvy, fotografie, text, uspořádání stránek, canvasů i jednotlivých prvků. Vznikne tak originální web, který reflektuje vaší jedinečnost.

kdy je pro vás web ze šablony nejlepší řešení

Když nejste schopni vytvořit si web sami

Když ještě nejste připraveni na web na míru

Když nechcete na svůj web čekat několik měsíců

Když chcete krásný design, který má WOW faktor

Když si aktuálně nemůžete dovolit investovat víc

Dodání: za týden

Co získáte:

 • plánovač webu
 • konzultace k webu 120 minut
 • kontrola podkladů
 • showit šablona od lucies / northfolk
 • změna vzhledu šablony
 • AŽ DESET vytvořených STRÁNEK
 • základní seo nastavení
 • cookies lišta + technické stránky (404, LEGAL, SITE CREDIT, VOP)
 • připojení webu na doménu na tzv. již Brzy (než si doplníte texty)
 • základní zaškolení se showit
 • kontrola webu (do 60 dnů)
 • první měsíc se showit zdarma
 • 25% sleva do lucies ONLINE

3
z
3 kroky pro
váš nový web
Kudy vede cesta?
1

krok 1

Plánování webu

Dobře naplánovaný web s jasnou strategií je základ. Stáhněte si PLÁNOVAČ WEBU a udělejte si jasno ohledně toho, jak by měl váš web vypadat, jaký je jeho účel a jaké stránky bude potřeba vytvořit. Vyplněný dotazník společně s dalšími podklady nám prosím zašlete dopředu a domluvte si konzultaci k tvorbě webu.

Pokud potřebujete pomoci také s uchopením značky, plánováním a strategií webu, domluvte si před tvorbou webu WEB & BRAND MENTORING a udělejte si 100% jasno.


2

krok 2

Konzultace

Během úvodní dvouhodinové konzultace probereme vaše podklady, plán a strategii pro tvorbu webu. Na základě dodaných podkladů vám pomůžeme vybrat vhodnou šablonu pro váš web, včetně návrhu, jak ji změnit. Zároveň si společně zarezervujeme týden, během kterého vytvoříme váš web.

Pokud vznikne potřeba dodat z vaší strany další podklady, bude nutné je zaslat minimálně týden před samotnou tvorbou webu.

3

krok 3

Tvorba webu

Během jednoho týdne vám založíme účet na Showit, nahrajeme šablonu a upravíme ji tak, aby vypadala jediněčně. Zároveň s vámi vždy zkonzultujeme návrh webu a zapravujeme vaše požadavky. Nastavíme vám také základní SEO.

Na konci týdne budete mít hotový design webu propojený s vaší doménou. Na homepage návštěvníci uvidí JIŽ BRZY do doby než si doplníte texty. Naučíme vás také základy toho, jak se Showit pracovat. Do 60ti dnů máte nárok na kontrolu webu před spuštěním.


ze kterých šablon můžete vybírat?

Northfolk

v ceně služby

Jako Northfolk Vault Partner máme pro vás k dispozici prémiové Showit šablony v hodnotě $1000 - $1290.

LUCIES

v ceně služby

Vybrat si můžete také z LUCIES online obchodu, kde najdete Showit šablony v hodnotě 10.000 Kč.

Ostatní

za poplatek

Za poplatek si můžete vybrat šablonu od jiného designera, ceny se pohybují od $250 - $1500.

Nejspíš máte ještě pár otázek...

v pořádku, tady jsou odpovědi

proč stavíte weby na showit?

Showit je jednoduchá, intuitivní aplikace pro tvorbu webu. Máte rádi filozofii značky Apple? Pracuje se vám dobře v Lightroomu? Jste zaměření především na výsledky (spíš než na procesy)? Vidíte vysokou hodnotu v profesionálním webu? Pokud jste si odpověděli kladně, pak si Showit také zamilujete. 

kolik stojí showit?

Showit předplatné stojí od 19 dolarů měsíčně (při roční platbě) a věřte, že si svou cenu plně zaslouží. Nabízí vlastní hosting, pravidelné zálohování, responzibilitu, plnou kontrolu nad vzhledem mobilní verze, úžasnou zákaznickou podporu a přátelskou komunitu fanoušků značky. 

na čem běží blog?

Pokud využijete předplatné s blogem, vaše příspěvky poběží na Wordpress. Wordpress je nejrozšířenější publikační a redakční systém. Jde o silnou značku, na které se vyplatí budovat SEO.

potřebuji hosting a doménu?

Hosting je obsažen v ceně předplatného. Jediné, co je potřeba zaplatit navíc, je doména. Doména vás ale vyjde už jen na pár stokorun ročně. 

JAK JE TO S PLACENÍM?

Cena je splatná před samotnou tvorbou webu. Je možné ji rozdělit do dvou splátek. V ceně služby není obsaženo Showit předplatné ani poplatek za doménu. V případě, že si vyberete designerský font, je potřeba ho uhradit přímo designerovi. 

co když potřebuji více stránek a větší rozsah služeb?

Pokud potřebujete přidat více stránek, připojit platební tlačítko nebo propojit web s e-mailingem, navrhneme vám individuální cenu. Je také možné vytvořit pro vás kompletní web na míru, včetně copywritingu a brand focení nebo videa. 

více referencí

VeroNika Horejšová

"Za poslední měsíc, co je spuštěný nový web, jsem získala více objednávek než za celý předchozí rok."

Petra gatto

"Předčilo to mé očekávání a dalece převýšilo mou jakoukoli dosavadní zkušenost při tvorbě webu."

pavlína faragová

Lucie je profík, člověk na svém místě - taková webová porodní bába. Pomůže vám
s celým (bolestivým) procesem od A do Z
a výsledek předčí vaše očekávání. 

Děkuju za krásný web - vůbec jsem si to neuměla představit, jen jsem intuitivně cítila, že to bude dobré... předčilo to má očekávání, jsi neuvěřitelně vnímavá, umíš se nacítit na člověka a vystihnut přesně jeho osobnost a vše, co nabízí a dělá a žije... a vytvořit z toho umělecké dílo-webové stránky - moc děkuju.

Hanka Ciglerová

poradkyně pro zdravý životní styl

Lucie se umí dostat do našeho myšlení a perfektně ho pochopit. Veškeré myšlenky, nápady i všechna přání pro které jsem hledala slova, dokáže Lucie vyslovit a zrealizovat v nádherné podobě o které jsem snila. Bylo to jako milé posezení s kamarádkou, která vás vždy ráda podpoří, pomůže vám a nasměruje s vámi vaši další cestu správným směrem. 

Ludmila Esterková

fine art fotografka

Díky Lucii a jejímu týmu mám webové stránky, které mohou směle konkurovat těm zahraničním. Veškerá komunikace byla bezproblémová. Jsem ráda, že jsem se nebála investovat. Lucie mi pomohla i celkově ohraničit mojí práci a utřídit si v hlavě kam a jak chci postupovat. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí něco víc!

Sabina Burreiter

lektorka pilates

Dámy, moc vám za vše z celého srdce děkuji. Především za trpělivost a za to krásné, co dokážete vytvořit přenesením myšlenek a osobnosti klienta do jeho webu, který díky tomu osobněji promlouvá.

Lucie Hauzner

svatební designerka

Jsem naprosto spokojená s výsledkem. Oblíbila jsem si celý web. Jeho barvy, písmo, jemnost. Můj web je nevtíravý, ale zapamatujete si ho.

Jarka Glierová

šperkařka

Užívala jsem si to společné tvoření mého webu, fakt mě to bavilo a cítila jsem se po celou dobu opečovávaně.

Jana Bínová

fotografka pro ženy

První práce na webu byl mentoring s Lucií a to byla bomba, vedla mě až tam, kam jsem zatím nedohlédla. Udělala jsem si díky tomu přehled kde jsem teď a kam chci jít dál. Můj web mě zavedl do klidu mojí duše a to proto, že se za svůj web mohu plně postavit, že jsem to já a že se o něj mohu plně opřít.

Markéta Fleischnerová

interiérová designerka

S Lucií a jejím týmem jsme si i hned padly do noty. Oceňujeme její kreativní nápady, rychlou a vstřícnou komunikaci, sálající pozitivní energii. Tvořit web s Lucií byla procházka růžovou zahradou. 

Dominika & Karolína

majitelky Villa Dom Carli

Z webových stránek, které pro mou ambulanci Lucka vytvořila, jsem naprosto nadšená. Splnila všechna moje očekávání. Nebo spíš moje očekávání ještě předčila.

Lucie Jechová

dětská lékařka

váš nový web už čeká

Domluvte si konzultaci

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2022 LUCIES | Site credit |