Chcete se naučit uchopit svou značku a vytvořit krásný i funkční web?

tvorba webu a značky je dovednost, která se dá naučit.
bude se vám hodit, pokud:

chcete své podnikání posunout na vyšší úroveň

chcete si svůj web jednoduše spravovat sama

nechcete za webové služby platit vysoké částky

o vzniku lucies online

Umět si sama vytvořit svůj web (a také si ho sama spravovat)
je v dnešní době k nezaplacení

Za poslední dva roky jsme vytvořily kompletní web mnoha úžasným podnikatelkám. Dlouhodobě byl ale zájem o naše služby vyšší, než bylo možné zvládnout. Začala jsem si hrát s myšlenkou, že by bylo skvělé naučit fotografky a kreativní podnikatelky, jak si vytvořit web, který můžou také samy spravovat. Tím by získaly nejen kontrolu nad svým podnikáním, ale ušetřily by také desetitisíce za služby okolo nového webu. 

Napadlo mě dát vše, co budou potřebovat k samostatné tvorbě webu a uchopení značky do jedné aplikace. Tato aplikace má jediný cíl - provést fotografky a kreativní podnikatelky na jejich cestě k novému webu úspěšně do cíle.

vše v jedné appce • vše v jedné appce •

LUCIES online

Online kurzy, showit šablony, podpora a komunita
pro fotografky a kreativní podnikatelky, které chtějí uchopit svou značku a vytvořit krásný i funkční web
- to vše v jedné appce

Je to jako Facebook skupina,
ale mnohem lepší - online kurzy, šablony, komunitu i veškerý obsah máte v jedné appce

online členství stojí na třech pilířích:

01 brand & web program

Tento program vás krok za krokem provede od uchopení značky až k tvorbě webu.

02 showit program

Zde najdete pravidelně nové Showit šablony a naučíte se, jak pracovat v Showit.

03 komunita a networking

Poznáte kreativní podnikatelky, které jsou na stejné cestě jako vy a navážete s nimi spojení. 

1. Brand & web program

co najdete uvnitř aplikace

web & brand online kurz

Osmiměsíční online kurz, kde se krok za krokem naučíte, jak uchopit značku a vytvořit nový web.

inspirativní OBSAH

Rozhovory s hosty, e-booky, workbooky, příspěvky a články, které rozvíjí témata brand & web programu. 

Web review

Svůj nový web můžete během vašeho členství zaslat k posouzení. Získáte tak cennou zpětnou vazbu. 

tvorba značky a webu krok za krokem

Brand & web online kurz

V tomto osmiměsíčním online kurzu se krok za krokem naučíte, jak uchopit vaší značku i podnikání a vytvořit nový strategický web. Každý měsíc (v osmi ucelených modulech) se budeme společně věnovat tématům, která vás postupně dovedou do cíle. Nejprve probereme základy v podobě uchopení vaší značky a podnikání. Teprve na nich pak můžete stavět váš nový web.

program kurzu

modul 1 - listopad 2022

Vaše značka

1. role vaší značky

V této lekci se dozvíte, jakou roli nese vaše značka v životě vašeho zákazníka. Zabývat se budeme také impostor syndromem, který může být dobrý sluha, ale zlý pán.

2. Jak projevit autoritu

V této lekci se budeme zabývat tím, jak dokázat zákazníkovi, že jste kompetentní profesionál schopný vyřešit jeho potřebu nebo problém. Dotkneme se také tématu, jak získat vliv.

3. jak projevit empatii

V této lekci se dozvíte, jak zákazníkovi ukázat, že rozumíte jeho potřebě nebo problému na hlubší úrovni. Budeme se také zabývat Cestou Hrdiny.

4. jak projevit osobnost

V této lekci se budeme zabývat vaší jedinečností a know, like & trust faktorem. Dozvíte se, proč jsou tyto dva aspekty důležité při budování osobního brandu.

bonusy k modulu:

Dozvíte se také, jak si napsat VIZI A MISI pro vaší značku a jak napsat svůj ELEVATOR PITCH.

modul 2 - prosinec 2022

Váš zákazník

1. teorie lidských potřeb

Ty nejlepší značky jsou nositeli významu, protože si je zákazník spojí s naplněním jeho aktuální potřeby. V této lekci se seznámíte s teorií lidských potřeb a jejími kategoriemi.

2. brandové archetypy

V této lekci se budeme zabývat dvanácti brandovými archetypy, které vám pomůžou porozumět tomu, jaký význam pro vašeho zákazníka může vaše značka nést.

3. transformace vašeho zákazníka

Každý produkt nebo služba zákazníka někam vezme. Vezme ho z místa, kde je (bod A), do místa, kde si přeje být (bod B). V této lekci se budeme zabývat touto jeho transformací.

4. avatar ideálního zákazníka

Avatar ideálního zákazníka je profil ideálního zákazníka, se kterým chcete pracovat. V této lekci se budeme krok za krokem zabývat tím, jak si vytvořit tohoto avatara pro vaši značku. 

bonusy k modulu:

Probereme také, proč nestačí jen dělat, co milujete a že je potřeba nehonit se za penězi, ale za skutečnou potřebou vašeho zákazníka. Seznámíte se také s pěti špatnými důvody, proč podnikat.

modul 3 - leden 2023

Vaše nabídka

1. podnikatelská typologie

Každý podnikatel má své silné stránky a osobitý talent, který by měl rozvíjet. V této lekci se budeme zabývat podnikatelskou typologií, poznáte tak, pro který typ podnikání jste určeni. 

2. ekosystém produktů a služeb

V této lekci se podrobně seznámíte s modelem postupných transakcí prodejním žebříkem, díky kterým můžete rozvrstvit vaše produkty a služby do komplexního systému. 

3. základy cenotvorby

V této lekci se seznámíte s některými způsoby, jak je možné přistupovat k tvorbě cen. Probereme také psychologii cen, práci se slevami a termíny cross-sell, down-sell a up-sell.

4. základy prodeje

V této lekci proto prozkoumáme celý proces, který se točí okolo okamžiku prodeje. Seznámíte se také s tvorbou Unique Selling Proposition, Sales Pipeline a Sales Funnel.

bonusy k modulu:

Budeme se také zabývat tématem Hranic ve službách. Těšit se můžete na rozhovor s fine art fotografkou Katkou Končál o podnikání s high-end zákazníky.

modul 4 - ÚNOR 2023

Design vašeho webu

1. první dojem vašeho webu

Fonty, barvy a další designové prvky promlouvají na návštěvníky našeho webu neverbálně. V této lekci se budeme zabývat tím, jaký chcete, aby váš web zanechal první dojem. 

2. barevná psychologie

V této lekci se budeme věnovat jednotlivým barvám a tomu,  jaké emoce v nás probouzejí. Také se seznámíme se čtyřmi designovými kategoriemi brandů a najdeme tu vaši.

3. psychologie fontů

V této lekci se seznámíme s kategoriemi fontů a jejich užitím. Každý font má totiž svou jedinečnou osobnost a ta promlouvá k návštěvníkovi vašeho webu na neverbální úrovni.

4. logo, fotky, video a designové prvky

V této lekci se budeme zabývat tím, jak pracovat s logem, fotkami, videem a dalšími designovými prvky (například ikonami, odrážkami a vzory) na vašem webu. 

bonusy k modulu:

Budeme se také zabývat tím, jak vytvořit Moodboard pro váš web. Těšit se můžete na Tipy na fonty, které společně ladí.  

modul 5 - březen 2023

Copywriting a SEO

1. základy seo na webu

To, jak váš web budou vyhledávače hodnotit, nezáleží jen na  klíčových slovech a metapopiscích. V této lekci poznáte další možnosti, jak lépe optimalizovat váš web pro vyhledávání.

2. základy seo na blogu

Díky obsahové strategii na blogu máte možnost dostat na váš web více zákazníků. V této lekci se naučíte více o tom, jak nastavit SEO na vašem blogu. 

3. základy copywritingu

Na slovech záleží. Slova mají totiž tu moc zapůsobit na vašeho zákazníka tak, jak si přejete. V této lekci se naučíte, jak lépe psát - srozumitelně a s jasně daným účelem.

4. plánování a struktura webu

Pokud máte vybudované pevné základy, můžete na nich začít stavět svůj web - ten je ale potřeba před tvorbou pořádně naplánovat. V této lekci se dozvíte, jak vytvořit strukturu webu.

bonusy k modulu:

Dozvíte se také více o tom, jak definovat Tón vaší značky. Těšit se můžete také na rozhovor s copywriterkou. 

modul 6 - duben 2023

Základní stránky webu

1. Stránka "o mně"

V této lekci se dozvíte, jak vytvořit stránku "O mně" pro váš web - co vše na ní dát a jak ji strukturovat. Seznámíte se také s tím, jak naplánovat brand focení a natáčení.

2. stránka "portfolio"

V této lekci se seznámíte s možnostmi, jak pojmout vaše portfolio. Dozvíte se také, jak ho poskládat a jak vybrat zákazníky, kteří jsou vhodní pro vaše portfolio. 

3. prodejní stránka

V této lekci se budeme zabývat tím, co vše by měla obsahovat vaše prodejní stránka a jak ji koncipovat. Dozvíte se také, jak požádat zákazníka o referenci a jaké mu k tomu dát instrukce.

4. stránka "homepage"

Homepage má za úkol zaujmout zákazníka, vtáhnout ho do děje a rozvést ho po vašem webu. V této lekci se dozvíte, jak vytvořit homepage a jak napsat Oneliner, který zaujme.

bonusy k modulu:

S brand fotografkou a brand mentorkou Petrou Gatto se můžete těšit na Rozhovor o brand focení. Také si budeme povídat s videografkou Veronikou Horejšovou - čeká vás Rozhovor o brand natáčení

modul 7 - květen 2023

Růst vašeho webu

1. přidání blogu na váš web

V této lekci se dozvíte, jak využít blog pro vaše podnikání, jak vytvořit stránku "Blog" a "Příspěvek" - jaké prvky na tyto stránky patří a na co si dát pozor. 

2. přidání podcastu na váš web

V této lekci se dozvíte, jak využít Podcast pro vaše podnikání a jak koncipovat stránku "Podcast" na vašem webu. 

3. přidání e-mailingu na váš web

V této lekci se naučíte, jak využít e-mailing pro vaše podnikání a seznámíte se s možnostmi, jak na web kreativně vložit formulář pro sběr kontaktů. 

4. přidání jednoduchého e-shopu na web

V této lekci se seznámíte s možnostmi, jak můžete na svém webu prodávat fyzické nebo online produkty. Dozvíte se také, jak vytvořit na webu jednoduchý e-shop s několika produkty. 

bonusy k modulu:

Těšit se můžete na videonávody od Terezy Šafrové, ve kterých se základně seznámíte s aplikacemi Flodesk, Shopify Starter a ThriveCart.

modul 8 - červen 2023

Kontrola a spuštění webu

1. Stránky "Kontakt, 404, Legal, Site credit"

Každý web by měl obsahovat také stránku Kontakt a doplňkové stránky jako je 404, Legal, Site Credit nebo IG Linky. V této lekci se dozvíte, jak tyto stránky vytvořit a co na ně patří. 

2. kontrola vašeho webu

V této lekci se dozvíte, co vše byste měli udělat před spuštěním webu, jak ho otestovat a na co si dát pozor. Seznámíte se také s nástroji, které vám s kontrolou pomůžou. 

3. spuštění vašeho webu

V této lekci se budeme zabývat tím, jak využít spuštění vašeho webu a dostat na něj první návštěvníky. Seznámíte se také se strategiemi, které můžete při spuštění použít. 

4. jak dostat návštěvníky na web

Vytvořením webu vše teprve začíná. Cílem vašeho dalšího snažení by mělo být dostat na něj návštěvníky a začít prodávat své produkty a služby - o tom bude tato lekce.

bonusy k modulu:

Těšit se můžete na informace od právníka o právních záležitostech týkajících se vašeho webu. Získáte také sadu Canva šablon pro váš Instagram, kterou můžete využít při spuštění vašeho webu v příspěvcích a stories.

2. Showit program

CO NAJDETE UVNITŘ aplikace

Showit šablony

Každé dva měsíce získáte novou Showit šablonu. Upravte ji podle svého nebo použijte jen její části.

Výuková šablona

Práci se Showit si můžete vyzkoušet na výukové šabloně, kterou získáte k Showit kurzu. Demo najdete ZDE

SHOWIT ONLINE KURZ

Tento kurz obsahuje sedm modulů, ve kterých se naučíte, jak si díky Showit upravit šablonu.

videonávody a inspirace

Pravidelně budete od nás dostávat Showit novinky, inspiraci na Showit šablony, videonávody, tipy a triky.

SHOWIT PORADNA

Pokud si nebudete vědět s čímkoliv ohledně Showit rady nebo budete potřebovat pomoc, jsme tu pro vás.

slevy a výhody

Díky členství získáte 15% slevu na šablony od Northfolk a Tonic. Také získáte měsíc s Showit zdarma.

UNIQUA VERSA

UNIVERZÁLNÍ SHOWIT ŠABLONA, kterou získáte v rámci členství

UNIQUA VERSA je čistá, jednoduchá a univerzální Showit šablona, kterou si můžete jednoduše přetvořit na svůj jedinečný web. Vše můžete změnit - stránky, pořadí canvasů i jednotlivých prvků. Přidejte vlastní fotky, písma a barvy a odlište se od ostatních.

další showit šablony, které získáte v rámci členství

Chloe

pro portrétní fotografky

Tmavá, osobitá a sexy - taková je Chloe. Vypadá skvěle ve svém tmavém pojetí, ale pokud ji změníte do světlých tónů a přidáte své fotografie, bude jí to také slušet. 

Anna Dalva

pro svatební fotografky

Čistá, světlá, jemná a elegantní Showit šablona, která se perfektně hodí pro svatební fotografky. Nabízí několik možností portfolia a stránku pro více typů focení, které ve svém stylu nabízíte.

Tanya

pro mentorky a koučky

Jednoduchá, čistá a přesto výrazná Showit šablona, která se skvěle hodí pro všechny, kteří nabízejí koučink nebo mentoring. Slušet jí bude zajímavá osobnost majitelky webu.

Victoria

pro lifestyle fotografky

Jednoduchá a dobře editovatelná šablona nejen pro lifestyle fotografky, které fotí svatby, rodiny a portréty. Dobře se hodí pro fotografie, které jsou laděné do teplých hřejivých barev. 

Online kurz

pouze pro lucies online

Pokud potřebujete vytvořit online kurz na svém Showit webu s minimálními náklady na jeho pořízení a provoz, toto je řešení pro vás. Najdete zde jak stránky jednotlivých modulů, tak i stránky pro prodej vašeho kurzu.

Canvas kit

pouze pro lucies online

Exkluzivně pro LUCIES online vám přinášíme univerzální canvas kit - najdete v něm různé typy menu, patičky, textové a obrázkové prvky, ze kterých si poskládáte svůj vlastní web.

často se ptáte

K čemu mi bude více šablon?

Samozřejmě budete mít více možností při výběru té správné šablony. To ale není všechno. Po vybrání šablony si můžete nastavit své vlastní písma a barvy. Pokud se vám bude líbit jiná stránka nebo třeba jen její část (canvas) z jiné šablony - jednoduše na ní aplikujete svůj design a zkopírujete si ji do návrhu vašeho webu. 

To je obrovská výhoda! Líbí se vám kontaktní formulář nebo menu z jiné šablony (nebo třeba celá podcastová stránka)? Zkopírujte, co potřebujete a aplikujte na to své designové nastavení. Díky možnosti kopírovat stránky a canvasy napříč šablonami můžete svůj web lépe a rychleji uzpůsobit podle svého a také se odlišit od ostatních. 

reference

Ze slovního spojení "intuitivní ovládání" mám doslova osypky, protože se mi ještě nikdy u žádného přístroje nepodařilo intuitivně danou věc ovládat… takže když slyším, že něco má intuitivní ovládání, vážně se mi postaví hrůzou vlasy na hlavě...  

Ale Showit je skutečně intuitivní. Jsem zde svobodná, mohu aktivně tvořit, je to jednoduchá a velmi intuitivní prostředí. Výsledek vidím okamžitě a vše jakob bylo určeno pro mě. A online podpora? Vytvořily jste neuvěřitelně hodnotný produkt a já děkuji za vše, co pro nás děláte a jak nás všechny podporujete, motivujete a inspirujete!

Neuvěřitelně hodnotný produkt...

Blanka Hanková

3. Komunita a networking

CO NAJDETE UVNITŘ aplikace

Aplikace pro růst

Aplikace je jako stvořená pro růst - můžete sdílet, lajkovat, komentovat, diskutovat, psát příspěvky a články.

Networking

Poznejte podnikatelky, které jsou na stejné cestě jako vy a navažte s nimi obchodní nebo přátelské spojení.

Živá vysílání

Pravidelná měsíční společná setkání s členkami (otázky a odpovědi nebo online popovídání).

uvnitř aplikace se na vás těší

inspirativní podnikatelky

LUCIE SCHWEINEROVÁ, ZAKLADATELKA, MENTORKA A WEBDESIGNERKA, ŘÍČANY

Tereza Šafrová, showit specialistka, praha

jarka glierová, zakladatelka šperků jarryg, mikulov

KRISTÝNA DOLEJŠOVÁ,
ZAKLADATELKA PROJEKTU ZA NORMÁLNÍ HOLKY A MAGIC ACADEMY

katka končál, fine art svatební fotografka, innsbruck

petra gatto, brand fotografka a mentorka, londýn

Baru dávidová,
trenérka a koučka, spořice

Veronika Horejšová, videotvůrkyně a mentorka, řevnice

Michaela srbek,
interiérová designerka, říčany

katka končál
fine art svatební fotografka, innsbruck

Veronika Horejšová, videotvůrkyně a mentorka, řevnice

Michaela srbek,
interiérová designerka, říčany

BLANKA HANKOVÁ, ZAKLADATELKA, MON MACARON, HVĚZDOV

ludmila esterková, fine art fotografka, terezín

Janka laurová,
fotografka,
prievidza

Radka kuglerová,
videografka, DOLNÍ BŘEŽANY

pavlína jáchimová,
fotografka,
praha

pavlína faragová,
fotografka,
znojmo

PETRA RICHTEROVÁ, FOTOGRAFKA,
HRADEC KRÁLOVÉ

LINDA SICOTTE, FOTOGRAFKA,
PAŘÍŽ

Markéta fleischnerová, interiérová designerka, 
chýně

BLANKA HANKOVÁ, ZAKLADATELKA, MON MACARON, HVĚZDOV

ludmila esterková, fine art fotografka, terezín

Jana řehulková, mediátorka, poradkyně, kouč a lektor, olomouc

Radka kuglerová,
videografka, DOLNÍ BŘEŽANY

petra richterová, fotografkA,
hradec králové

pavlína jáchimová,
fotografka,
praha

pavlína faragová,
fotografka,
znojmo

Linda sicotte, fotografka,
paříž

Markéta fleischnerová, interiérová designerka, 
chýně

01
02
03
04
05

Co vám členství za rok přinese?

pět hlavních benefitů online členství

Ať porostete kamkoliv, budete už navždy umět uchopit svou značku 

Budete vědět, jak vytvořit web ze šablony, který vypadá jako web na míru

Naučíte se ovládat Showit a poznáte i další intuitivní a zábavné aplikace

Budete podnikatelsky růst díky pravidelnému přísunu podnětů

Na své cestě nebudete sama, můžete se spojit s podnikatelkami jako jste vy

reference

Když jsem s Luckou a Terkou začala spolupracovat, cítila jsem že to bude výjimečné spojení. Především z toho vzniknul web, který hluboce a upřímně promlouvá k mým klientkám, bez zbytečného násilí, manipulace a odrážek. Díky nim jsem pochopila, že webovky jsou mnohem víc než jenom prodej a tak jsem se ocitla v Lucies online. 
Možná než samotný program mě ještě víc lákala představa bližšího kontaktu nejen s Luckou a Terkou, ale to spojení silných podnikavých žen. Jsme na stejné vlně, řešíme stejné otázky a hledáme stejné odpovědi. 

A díky tomuto členství jsem schopná přetvářet web nejen pocitově, ale také technicky, což není moje silná stránka. Nemusím psát nikam na podporu toho či onoho, ale stačí kliknout sem a odpověď mám okamžitě. To mě na tom celém baví nejvíc. 

Spojení silných podnikavých žen

Barů Dávidová

Kolik stojí roční členství?

co vše v průběhu roku získáte:

web & brand program

Brand & web online kurz 

E-booky k lekcím

Workbooky k lekcím

Review vašeho webu

Články

Rozhovory s hosty

Živá vysílání

Skupinové videohovory

showit program

Showit online kurz

Šablona Uniqua Versa

Každý druhý měsíc šablona

Výuková šablona

Showit poradna

Videonávody a inspirace

Slevy na Northfolk a Tonic 15%

Měsíc s Showit zdarma

komunita & networking

Živá vysílání

Networking

Skupinový chat

Soukromé zprávy

Možnost komentovat

Možnost psát články

Možnost psát příspěvky

Možnost tvořit obsah

cena ročního členství

2500 Kč / měsíčně

Díky přirozené povaze online produktů obsažených v této aplikaci a díky možnosti jejich okamžitého stažení a použití, neposkytujeme garanci vrácení peněz. Zvýhodněná jednorázová platba je hrazena předem. V případě standarních měsíčních splátek je první splátka hrazena předem, následujících 11 plateb se strhne automaticky každý měsíc. 

nebo 25 000 Kč / jednorázově

Nejspíš máte ještě pár otázek...

showit

proč mám pro tvorbu svého webu využít showit?

Showit je jednoduchá, intuitivní aplikace pro tvorbu webu, který si můžete sama vytvořit a také sama spravovat. Máte ráda jednoduchost a intuitivnost značky Apple? Pracuje se vám dobře v Lightroomu? Jste zaměřená především na výsledky (spíš než na procesy)? Upřednostňujete svobodu, efektivitu a kreativitu? Pak vás Showit bude bavit. Přečtěte si článek Proč se zamilovat do Showit

kolik stojí showit?

Showit předplatné stojí od 19 dolarů měsíčně (při roční platbě) a věřte, že si svou cenu plně zaslouží. Nabídne vám vlastní hosting, pravidelné zálohování, responzibilitu, plnou kontrolu nad vzhledem vaší mobilní verze, úžasnou zákaznickou podporu a přátelskou komunitu fanoušků značky. Showit své zákazníky navíc skutečně poslouchá a pravidelně přidává nové funkce. Více informací o cenách najdete ZDE.

na čem běží blog?

Pokud využijete předplatné s blogem, vaše příspěvky poběží na Wordpress. Wordpress je nejrozšířenější publikační a redakční systém. Jde o silnou značku, na které se vyplatí blogovat. 

potřebuji hosting a doménu?

Hosting je obsažen v ceně předplatného. Jediné, co je potřeba zaplatit navíc je doména. Doména vás ale vyjde už jen na pár stokorun ročně. Využít můžete například Wedos, Forpsi nebo další registrátory domén. 

je showit v češtině?

Bohužel Showit není v češtině. Nepotřebujete ale být lingvista, abyste mohla s Showit pracovat. Po čase nejspíš ani nebudete vnímat, že není v našem jazyce. Také zastáváme názor, že pokud chcete pracovat se skvělými nástroji, nemělo by vás odradit to, že nejsou v češtině - všechny benefity, krásný design a funkce vám to vynahradí. 

můžu si práci v showit vyzkoušet?

Ano, můžete. Showit nabízí zkušební čtrnácti denní období. Pokud si chcete práci v Showit vyzkoušet, jděte na showit.co a klikněte na modré tlačítko Create Your Site v horní pravé části stránky. Ta vás přesměruje na vytvoření profilu. Nemusíte zadávat ani platební kartu. 

aplikace

co vše můžu dělat v aplikaci?

Aplikaci si můžete představit jako Facebook skupinu, ale mnohem lepší. Můžete zde komentovat, lajkovat, psát příspěvky, články, soukromé zprávy nebo chatovat. Najdete zde vše pohromadě - oba dva online programy, veškerý obsah i živá vysílání. Můžete si ji také stáhnout do mobilu a mít přístup kdykoliv po ruce. 

je aplikace v češtině?

Bohužel v češtině nic podobného nenajdete, aplikace je tedy v angličtině. Je ale velice jednoduchá a intuitivní. Proto, abyste ji mohla používat, vám postačí pouze základní znalost angličtiny. Showit je také v angličtině, včetně dalších aplikací, se kterými pracujeme. Toto malé nepohodlí ale převáží všechny další přínosy a funkce, které aplikace má. 

showit šablony

jak moc můžu změnit šablonu ke svému obrazu?

Naprosto. Změnit můžete úplně vše - rozvržení stránek, rozvržení canvasů (částí stránek) i jednotlivých prvků. Ilustrační fotky jedním klikem zaměníte za svoje a texty si jednoduše přepíšete. Můžete si změnit písma a také barvy (úplně všude, kde vás to jen napadne). Díky tomu nemusí nikdo poznat, že je váš web vytvořený ze šablony, protože mu můžete dát jedinečný vzhled a odlišit se tak od ostatních. 

jaká jsou pravidla pro užití šablon?

Šablona pro vás byla vytvořena s láskou, péčí a s ohledem na autorská práva druhých. Proto jsou zde samozřejmě také závazná pravidla. Šablonu a doplňky můžete nahrát výhradně do svého Showit účtu a používat je pouze pro své podnikání. Šablona a doplňky nesmí být zkopírovány do žádného dalšího účtu. Šablona, doplňky, ani jejich části nesmí být použity pro tvorbu šablon určených k dalšímu prodeji.

co když poruším pravidla pro užití?

V případě porušení podmínek užití šablony a doplňků, budou podniknuty právní kroky proti vaší osobě. Váš účet bude také nahlášen u Showit, kde hrozí, že bude veškerý neprávem používaný obsah smazán z vašeho účtu. Zároveň budete vyloučena z LUCIES online bez nároku na vrácení peněz.

můžu použít šablony jako designer?

Šablony nesmíte použít pro vytvoření webu někoho jiného (například jako designer pro svého klienta). Pokud chcete šablony použít pro web vašeho zákazníka, musí tento zákazník být členem online programu a registrovat si šablony pro svůj web a na jeho jméno.

členství

bude celkový program ihned přístupný?

Po vašem přihlášení budete mít ihned přístupné vše z Showit programu - tedy Showit online kurz, univerzální šablonu, tématické šablony, slevy a Showit poradnu. Každý druhý měsíc získáte další šablonu. Témata z Web & Brand programu budou odkrývána postupně po měsících a budeme se jimi společně zabývat více do hloubky - díky tomu si projdete krok za krokem uchopení značky a následně pak i plánování a tvorbu webu. 

co se stane po skončení členství?

Po uplynutí jednoho roku získáte možnost prodloužit si své členství (na roční nebo měsíční bázi). Pokud si budete přát nadále v členství nepokračovat, budete odebráni z aplikace a nebudete mít už nadále přístup k jejímu obsahu. Získané Showit šablony můžete používat i nadále. Články, workbooky a e-booky si můžete v průběhu roku stahovat a zakládat do složky nebo si je vytisknout a uložit například do šanonu. 

můžu mít členství na kratší dobu? 

Úvodní členství je koncipováno na jeden rok v jehož průběhu bude přibývat další obsah. Díky tomu a díky vysoké hodnotě obsahu uvnitř aplikace není možné nabídnout vám členství na kratší dobu. 

poskytujege garanci vrácení peněz?

Bohužel neposkytujeme. Vzhledem k vysoké hodnotě a zároveň i přirozené povaze online produktů, které získáte při vstupu do aplikace a které si můžete ihned stáhnout a používat, neposkytujeme záruku vrácení peněz ani možnost směnit zaplacenou částku za jiné produkty nebo služby. 

chcete to probrat?

Domluvte si online konzultaci zdarma

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2022 LUCIES | Site credit |