vše v jedné appce • vše v jedné appce •

LUCIES online je prostor pro podnikatelky, které se chtějí dostat na vyšší úroveň v podnikání. Získáte pravidelnou dávku motivace, inspirace a podnětů pro váš růst.

co získáte díky členství v lucies online?

byznys kurz
Roztáhnout křídla

pravidelná online setkání
a mastermind

networking a komunita inspirativních podnikatelek

Nadělte si rok podnikatelského růstu

mindset kurz
+ test podnikatelských typů

Roztáhnout křídla

Dvanáct důležitých témat pro růst vašeho podnikání, které v rámci LUCIES online můžete projít krok za krokem, měsíc po měsíci. Každé téma logicky navazuje na to předchozí a provede vás celou vaší podnikatelskou cestou od samých základů.

Někdy totiž řešíme například marketing, web nebo copywriting a přitom nemáme jasno v základech našeho podnikání - tedy, kdo je naše značka, kdo je náš zákazník, co potřebuje a chce, a jak mu naše značka pomáhá jedinečným způsobem řešit jeho problémy a touhy. 

Proto není nikdy na škodu, zodpovědět si na zásadní otázky ohledně vašeho podnikání - ať už začínáte nebo podnikáte dlouhou dobu. Každé podnikání se vyvíjí a díky programu Roztáhnout křídla ho můžete dát do souladu s tím, kdo a kde právě teď jste. 

Pokud chcete roztáhnout křídla ve svém podnikání a posunout se tam, kde z celého srdce chcete být, tento program je pro vás to pravé. 

byznys program

reference

LUCIES online je pro mě game changer

Program Lucies je pro mě game changer. Je intuitivní, přehledný a plný informací, které mě denně posouvají o kus dál v mé podnikatelské cestě. Ohromně mě baví témata, která se týkají budování osobního brandu, tipy na zajímavé knihy a báječná komunita inspirativních žen z různých oborů. Děkuji, že mohu být součástí, čerpám z něj inspiraci každičký den

Pavlína Faragová

fotografka,

pavlinafaragova.cz

pro podnikatelky

Mindset kurz

Úspěch v podnikání závisí z 80% na vašem podnikatelském mindsetu - můžete stokrát vědět, jak se věci dělají - když ale sama sobě podkopáváte nohy, nemůžete růst.

V tomto kurzu:

  • definujete, jaký by byl váš život, kdybyste podnikala ze svého nejvyššího potenciálu, 
  • uvědomíte si, kde a jak si sama stojíte v cestě 
  • seznámíte se s metodou, jak překonat své vlastní sabotáže
  • a naučíte se více než 20 praktických, psychologických a energetických technik, jak pracovat na změně vzorce.


Součástí kurzu je i úžasný bonus - Podnikatelské typy. Díky podrobnému testu se dozvíte, jaké jsou vaše slabé a silné stránky v podnikání a v čem spočívá vaše jedinečnost.

reference

Co se mi líbí je, že to tu tak hezky žije...

Není to zahlcující, ale pořád se něco děje. Workshopy, přednášky od členek, čtenářský klub. Vždy pečlivě vybraná témata a vždy něco, co je aktuální a nápomocné pro podnikání, tvorbu webu, marketing a související témata. Členky LUCIES online jsou navíc samé inspirativní podnikatelky, v jejichž společnosti se nejde neposouvat dál.

Jsem opravdu ráda, že tu jsem a užívám si to.

Květuše Vašířová

fotky pro vaší značku,

kvetusevasirova.cz

pravidelná

Online setkání a mastermind

Několikrát měsíčně se v LUCIES online něco děje - setkáváme se pravidelně na online setkáních. Tím může být například tematická přednáška, workshop, čtenářský deník, rozhovor s hostem nebo diskuze na zvolené téma.  

Online setkání probíhají pravidelně na Zoomu. Velmi cenná je možnost společně diskutovat o tématech, požádat o radu a sdílet své zkušenosti.

Jednou měsíčně probíhají také mastermind setkání. Zde máte prostor požádat další členky, aby vám pomohly s řešením vašeho aktuálního tématu.

A protože je uvnitř mnoho fotografek, pořádáme také online setkání pro (nejen) fotografky, kde diskutujeme a sdílíme zkušenosti k různým tématům ohledně focení. 

Všechna online setkání (s výjimkou mastermind) se nahrávají a můžete si je pustit kdykoliv ze záznamu. Uvnitř aplikace tak najdete nahraná všechna předchozí setkání. 

úžasná komunita

Inspirativní podnikatelky

Poznejte inspirativní podnikatelky, networkujte a navažte nové obchodní nebo přátelské vztahy. V LUCIES online panuje kamarádská, uvolněná a podporující atmosféra. 

Uvnitř LUCIES online najdete mnoho úžasných fotografek, ale také ženy z jiných zajímavých oborů. Můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat, požádat o radu i sdílet své zkušenosti a úspěchy.


Věříme, že ve skupině se roste rychleji ...

reference

LUCIES online mě baví hlavně kvůli inspirativní komunitě podnikatelek

LUCIES online program mě baví hlavně kvůli inspirativní komunitě podnikatelek, které mají jeden společný cíl a to posunout své podnikání na vyšší úroveň. Výborná jsou pravidelná online setkání a možnost propojení na osobní i pracovní rovině. Byt’ řada členů podniká ve stejném oboru platí tu skvělé “Community over competition”

Petra Gatto

brand fotografka a mentorka,

petragatTO.com

cena ročního členství

14.900 Kč / jednorázově

nebo 12 x splátka 1490 Kč

Díky přirozené povaze online produktů obsažených v této aplikaci, neposkytujeme garanci vrácení peněz. Zvýhodněná jednorázová platba je hrazena předem. V případě standarních měsíčních splátek je první splátka hrazena předem, následujících 11 plateb se strhne automaticky každý měsíc. 

reference

LUCIES online je nejvíce obohacující online vzdělání, kterého jsem byla kdy součástí.

Díky zaměření nejen na značku, ale i na web, marketing, komunikaci, péči o zákazníky a mnoho dalších je celý program velmi komplexní. Díky Lucies budete konečně vědět, jak na to. Mimo jednotlivé kurzy, mnoho přednášek od inspirativních žen, diskuzí na zajímavá témata, tipy na knihy, aj. se stanete i součástí skvělé komunity žen z různých odvětví, které se navzájem rády podpoří a poradí.

Čas strávený s Lucies je pro mě neskutečný rozvoj nejen mého podnikání, ale i sama sebe. Je to jízda, rekreace, terapie, a zároveň velká párty, která mě každým dnem baví víc a víc. 

Ludmila Esterková

fine art fotografka,

ludmilaesterkova.cz

Nejspíš máte ještě pár otázek...

aplikace

co vše můžu dělat v aplikaci?

Aplikaci si můžete představit jako Facebook skupinu, ale mnohem lepší. Můžete zde komentovat, lajkovat, psát příspěvky nebo soukromé zprávy. Najdete zde vše pohromadě - komunitu, online kurzy, kalendář událostí a záznamy z online setkání. 

je aplikace v češtině?

Bohužel v češtině nic podobného nenajdete, aplikace je tedy v angličtině. Je ale velice jednoduchá a intuitivní. Proto, abyste ji mohla používat, vám postačí pouze základní znalost angličtiny. Aplikaci si také můžete stáhnout do mobilu a mít tak ke všemu přístup ihned po ruce. 

členství

bude celkový program ihned přístupný?

Při vstupu do LUCIES online budete mít přístupné online kurzy (Mindset kurz, kurz Podnikatelské typy) a záznamy ze všech proběhlých online setkání. Můžete se také přihlásit na všechna nadcházející online setkání a živě se jich zúčastnit. Jednotlivá témata programu Roztáhnout křídla budeme probírat postupně v roce 2024.

co se stane po 12 měsících?

Po uplynutí jednoho roku získáte možnost prodloužit si své členství (na měsíční nebo roční bázi za sníženou cenu). Pokud si budete přát nadále v členství nepokračovat, budete odebráni z aplikace a nebudete mít už nadále přístup k jejímu obsahu. 

můžu mít členství na kratší dobu? 

Úvodní členství je koncipováno na jeden rok v jehož průběhu bude přibývat další obsah. Díky tomu a díky vysoké hodnotě obsahu uvnitř aplikace není možné nabídnout vám členství na kratší dobu. Také není možné přestat platit členství kdykoliv během roku. Hradíte totiž roční členství ve 12ti měsíčních splátkách.

poskytujeTe garanci vrácení peněz?

Tato garance není poskytována. Vzhledem k přirozené povaze online produktů, které získáte již při vstupu do aplikace a které si můžete ihned stáhnout nebo zhlédnout, nezískáváte záruku vrácení peněz ani možnost směnit zaplacenou částku za jiné produkty nebo služby. 

reference

Cítím se tu jako v nejlepší kavárně, kde chcete trávit co nejvíce času.

Chtěla bych poděkovat za to, že mohu být součástí tak výjimečné skupiny tvořivých a podnikavých žen, cítím se tu jako v té nejlepší kavárně, kde chcete trávit co nejvíce času, protože je vám prostě skvěle!  

Díky LUCIES jsem krok za krokem pochopila smysl svého podnikání, dokázala jsem poodstoupit a podívat se na svůj byznys s nadhledem a tím jsem své sladké podnikání zachránila přesně v momentě, kdy jsem cítila, že už nechci a nemohu dál, protože jsem byla velmi unavená a v podstatě profesně vyhořelá.

Program je doslova nabitý informacemi, inspirací, radami a především neustálou podporou a pomocí, pokud jsem v úzkých a nevím jak dál. Každý krok navazuje na ten předchozí, mohu se zde vzdělávat, přemýšlet, tvořit a budovat svůj VLASTNÍ byznys a web v naprostém souladu, bez zásahu třetí osoby, zkrátka v souladu s tím, kam mě mé podnikání vede a to je opravdu fascinující pocit! 

Skrze LUCIES online se naučíte být pravdivá sama k sobě i svému podnikání, odpovíte si i na ty nejsložitější otázky a posunete své podnikání do nebeských výšin. A vy sama budete šťastná, protože KONEČNĚ budete svým pánem! A to je přeci v podnikání jedna z největších devíz. 

Blanka Hanková

zakladatelka mon macaron,

monmacaron.cz

cítíte, že váš čas nadešel?

Roztáhněte křídla v podnikání

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla podnikat tak, jak chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |