vše v jedné appce • vše v jedné appce •

LUCIES online je prostor pro podnikatelky, které se chtějí dostat na vyšší úroveň v podnikání. Získáte pravidelnou dávku motivace, inspirace a podnětů pro váš růst.

co získáte díky členství v lucies online?

byznys program
Roztáhnout křídla

pravidelná online setkání
a mastermind

networking a komunita inspirativních podnikatelek

Nadělte si rok podnikatelského růstu

mindset kurz
pro podnikatelky

Roztáhnout křídla

Dvanáct důležitých témat pro růst vašeho podnikání, které v rámci LUCIES online můžete projít krok za krokem, měsíc po měsíci. Každé téma logicky navazuje na to předchozí a provede vás celou vaší podnikatelskou cestou od samých základů.

Někdy totiž řešíme například marketing, web nebo copywriting a přitom nemáme jasno v základech našeho podnikání - tedy, kdo je naše značka, kdo je náš zákazník, co potřebuje a chce, a jak mu naše značka pomáhá jedinečným způsobem řešit jeho problémy a touhy. 

Proto není nikdy na škodu, zodpovědět si na zásadní otázky ohledně vašeho podnikání - ať už začínáte nebo podnikáte dlouhou dobu. Každé podnikání se vyvíjí a díky programu Roztáhnout křídla ho můžete dát do souladu s tím, kdo a kde právě teď jste. 

Pokud chcete roztáhnout křídla ve svém podnikání a posunout se tam, kde z celého srdce chcete být, tento program je pro vás to pravé. 

byznys program

pro podnikatelky

Mindset kurz

Úspěch v podnikání závisí z 80% na vašem podnikatelském mindsetu - můžete stokrát vědět, jak se věci dělají - když ale sama sobě podkopáváte nohy, nemůžete růst.

Proto v rámci členství v LUCIES online získáte tento 9ti týdenní mindset kurz, kde:

  • definujete, jaký by byl váš život, kdybyste podnikala ze svého nejvyššího potenciálu, 
  • uvědomíte si, kde a jak si sama stojíte v cestě 
  • a naučíte se více než 20 praktických, psychologických a energetických technik, jak pracovat se svými vlastními sabotážemi.

Tento kurz má potenciál změnit váš život a mít velký pozitivní dopad na vaše podnikání. Není důležité sabotáže úplně odstranit. Každý nějaké má. Je potřeba umět s nimi pracovat tak, aby negativně neovlivňovaly vaše podnikání.

pravidelná

Online setkání a mastermind

Několikrát měsíčně se v LUCIES online něco děje - setkáváme se pravidelně na online setkáních. Tím může být například tematická přednáška, workshop, čtenářský deník, rozhovor s hostem nebo diskuze na zvolené téma.  

Online setkání probíhají pravidelně na Zoomu. Velmi cenná je možnost společně diskutovat o tématech, požádat o radu a sdílet své zkušenosti. Pustit si živé setkání můžete jen do ouška (a třeba u toho retušovat fotky) nebo se ho můžete aktivně účastnit. 

1x měsíčně probíhají také mastermind setkání. Zde máte prostor požádat další členky, aby vám pomohly s řešením vašeho aktuálního tématu.

A protože je uvnitř mnoho fotografek, pořádáme také online setkání pro fotografky, kde diskutujeme a sdílíme zkušenosti k různým tématům ohledně focení. 

Všechna online setkání (s výjimkou mastermind) se nahrávají a můžete si je pustit kdykoliv ze záznamu. Uvnitř aplikace tak najdete nahraná všechna předchozí setkání. 

úžasná komunita

Inspirativní podnikatelky

Poznejte inspirativní podnikatelky, networkujte a navažte nové obchodní nebo přátelské vztahy. V LUCIES online panuje přátelská, uvolněná a podporující atmosféra. 

Uvnitř LUCIES online najdete mnoho úžasných fotografek, ale také ženy z jiných zajímavých oborů. Můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat, požádat o radu i sdílet své zkušenosti a úspěchy.


Věříme, že ve skupině se roste rychleji ...

reference

Co se mi líbí je to, že to tu tak hezky žije...

Není to zahlcující, ale pořád se něco děje. Workshopy, přednášky od členek, čtenářský klub. Vždy pečlivě vybraná témata a vždy něco, co je aktuální a nápomocné pro podnikání, tvorbu webu, marketing a související témata. Členky LUCIES online jsou navíc samé inspirativní podnikatelky, v jejichž společnosti se nejde neposouvat dál.

Jsem opravdu ráda, že tu jsem a užívám si to.

Květuše Vašířová

fotky pro vaší značku,

kvetusevasirova.cz

cena ročního členství

14.900 Kč / jednorázově

nebo 12 x splátka 1490 Kč

Díky přirozené povaze online produktů obsažených v této aplikaci, neposkytujeme garanci vrácení peněz. Zvýhodněná jednorázová platba je hrazena předem. V případě standarních měsíčních splátek je první splátka hrazena předem, následujících 11 plateb se strhne automaticky každý měsíc. 

bonusový online kurz

Podnikatelské typy

V tomto kurzu pochopíte, jak vaše silné a slabé stránky ovlivňují vaše podnikání - a jakým výzvám díky nim ve svém podnikání každý den čelíte. Pomohou vám tak odhalit vaší jedinečnost, na které můžete ve svém podnikání stavět. 

Součástí je úvodní test, kde se dozvíte, které tři z celkových osmi podnikatelských typů jsou u vás nejsilnější. Kurz obsahuje osm videí a popis každého podnikatelského typu ke stažení. Každý podnikatelský typ si můžete také pustit jako audio. 

Nejspíš máte ještě pár otázek...

aplikace

co vše můžu dělat v aplikaci?

Aplikaci si můžete představit jako Facebook skupinu, ale mnohem lepší. Můžete zde komentovat, lajkovat, psát příspěvky nebo soukromé zprávy. Najdete zde vše pohromadě - komunitu, online kurzy, kalendář událostí a záznamy z online setkání. 

je aplikace v češtině?

Bohužel v češtině nic podobného nenajdete, aplikace je tedy v angličtině. Je ale velice jednoduchá a intuitivní. Proto, abyste ji mohla používat, vám postačí pouze základní znalost angličtiny. Aplikaci si také můžete stáhnout do mobilu a mít tak ke všemu přístup ihned po ruce. 

členství

bude celkový program ihned přístupný?

Při vstupu do LUCIES online budete mít přístupné online kurzy (Mindset kurz, kurz Podnikatelské typy) a záznamy ze všech proběhlých online setkání. Můžete se také přihlásit na všechna nadcházející online setkání a živě se jich zúčastnit. Jednotlivá témata programu Roztáhnout křídla budeme probírat postupně v roce 2024.

co se stane po 12 měsících?

Po uplynutí jednoho roku získáte možnost prodloužit si své členství (na měsíční nebo roční bázi za sníženou cenu). Pokud si budete přát nadále v členství nepokračovat, budete odebráni z aplikace a nebudete mít už nadále přístup k jejímu obsahu. 

můžu mít členství na kratší dobu? 

Úvodní členství je koncipováno na jeden rok v jehož průběhu bude přibývat další obsah. Díky tomu a díky vysoké hodnotě obsahu uvnitř aplikace není možné nabídnout vám členství na kratší dobu. Také není možné přestat platit členství kdykoliv během roku. Hradíte totiž roční členství ve 12ti měsíčních splátkách.

poskytujeTe garanci vrácení peněz?

Tato garance není poskytována. Vzhledem k přirozené povaze online produktů, které získáte již při vstupu do aplikace a které si můžete ihned stáhnout nebo zhlédnout, nezískáváte záruku vrácení peněz ani možnost směnit zaplacenou částku za jiné produkty nebo služby. 

připravená?

Posuňte své podnikání na vyšší úroveň

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla mít vše, co chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |