vše v jedné appce • vše v jedné appce •

LUCIES online je prostor pro podnikatelky, které se chtějí dostat na vyšší úroveň v podnikání. Získáte pravidelnou dávku motivace, inspirace a podnětů pro váš růst.

co získáte díky členství v lucies online?

Mindset kurz
pro podnikatelky

pravidelná online setkání
a mastermind

networking a komunita inspirativních podnikatelek

Nadělte si rok podnikatelského růstu

pro podnikatelky

Mindset kurz

Úspěch v podnikání závisí z 80% na vašem podnikatelském mindsetu - můžete stokrát vědět, jak se věci dělají - když ale sama sobě podkopáváte nohy, nemůžete růst.

Proto v rámci členství v LUCIES online získáte tento 9ti týdenní mindset kurz, kde:

  • definujete, jaký by byl váš život, kdybyste podnikala ze svého nejvyššího potenciálu, 
  • uvědomíte si, kde a jak si sama stojíte v cestě 
  • a naučíte se techniky, jak pracovat se svými vlastními sabotážemi.

Tento kurz má potenciál změnit váš život a mít velký pozitivní dopad na vaše podnikání. Každý týden se vám automaticky odkryje jedna lekce, abyste měla prostor zanést potřebné změny do praxe. 

pravidelná

Online setkání a mastermind

Online setkání je například tematická přednáška, workshop, čtenářský deník, rozhovor s hostem nebo diskuze na zvolené téma.  

Online setkání probíhají 2x měsíčně na Zoomu. Velmi cenná je možnost společně diskutovat o tématech, požádat o radu a sdílet své zkušenosti.

1x měsíčně probíhají také mastermind setkání. Zde máte prostor požádat další členky, aby vám pomohly s řešením vašeho aktuálního tématu.

Všechna online setkání (s výjimkou mastermind) se nahrávají a můžete si je pustit kdykoliv ze záznamu. Uvnitř aplikace tak najdete nahraná všechna předchozí setkání. 

komunita

Inspirativní podnikatelky

Poznejte inspirativní podnikatelky, networkujte a navažte nové obchodní nebo přátelské vztahy. V LUCIES online panuje přátelská, uvolněná a podporující atmosféra. 

Uvnitř aplikace najdete mnoho úžasných fotografek, ale také ženy z jiných zajímavých oborů. Můžete se kdykoliv na cokoliv zeptat, požádat o radu i sdílet své zkušenosti a úspěchy.

Protože věříme, že ve skupině se roste rychleji ...

reference

Stanete se součástí skvělé komunity žen z různých odvětví, které se navzájem rády podpoří a poradí

Kromě přednášek od inspirativních žen, diskuzí na zajímavá témata, tipy na knihy, aj., se stanete i součástí skvělé komunity žen z různých odvětví, které se navzájem rády podpoří a poradí.


Ludmila Esterková

fine art fotografka

ludmilaesterkova.cz

cena ročního členství

14.900 Kč / jednorázově

nebo 12 x splátka 1490 Kč

Díky přirozené povaze online produktů obsažených v této aplikaci, neposkytujeme garanci vrácení peněz. Zvýhodněná jednorázová platba je hrazena předem. V případě standarních měsíčních splátek je první splátka hrazena předem, následujících 11 plateb se strhne automaticky každý měsíc. 

bonusový online kurz

Podnikatelské typy

V tomto kurzu pochopíte, jak vaše silné a slabé stránky ovlivňují vaše podnikání - a jakým výzvám díky nim ve svém podnikání každý den čelíte. Pomohou vám tak odhalit vaší jedinečnost, na které můžete ve svém podnikání stavět. 

Součástí je úvodní test, kde se dozvíte, které tři z celkových osmi podnikatelských typů jsou u vás nejsilnější. Kurz obsahuje osm videí a popis každého podnikatelského typu ke stažení. Každý podnikatelský typ si můžete také pustit jako audio. 

Nejspíš máte ještě pár otázek...

aplikace

co vše můžu dělat v aplikaci?

Aplikaci si můžete představit jako Facebook skupinu, ale mnohem lepší. Můžete zde komentovat, lajkovat, psát příspěvky nebo soukromé zprávy. Najdete zde vše pohromadě - komunitu, online kurzy, kalendář událostí a záznamy z online setkání. 

je aplikace v češtině?

Bohužel v češtině nic podobného nenajdete, aplikace je tedy v angličtině. Je ale velice jednoduchá a intuitivní. Proto, abyste ji mohla používat, vám postačí pouze základní znalost angličtiny. Aplikaci si také můžete stáhnout do mobilu a mít tak ke všemu přístup ihned po ruce. 

členství

bude celkový program ihned přístupný?

Při vstupu do LUCIES online budete mít přístupný celý kurz Podnikatelské typy a záznamy ze všech proběhlých online setkání. Můžete se přihlásit na všechna nadcházející online setkání. Mindset kurz se vám bude odkrývat vždy jedna lekce týdně po dobu devíti týdnů.

co se stane po 12 měsících?

Po uplynutí jednoho roku získáte možnost prodloužit si své členství (na měsíční nebo roční bázi za sníženou cenu). Pokud si budete přát nadále v členství nepokračovat, budete odebráni z aplikace a nebudete mít už nadále přístup k jejímu obsahu. 

můžu mít členství na kratší dobu? 

Úvodní členství je koncipováno na jeden rok v jehož průběhu bude přibývat další obsah. Díky tomu a díky vysoké hodnotě obsahu uvnitř aplikace není možné nabídnout vám členství na kratší dobu. 

poskytujeTe garanci vrácení peněz?

Tato garance není poskytována. Vzhledem k přirozené povaze online produktů, které získáte již při vstupu do aplikace a které si můžete ihned stáhnout nebo zhlédnout, nezískáváte záruku vrácení peněz ani možnost směnit zaplacenou částku za jiné produkty nebo služby. 

reference

Co se mi líbí je to, že to tu tak hezky žije...

Není to zahlcující, ale pořád se něco děje. Workshopy, přednášky od členek, čtenářský klub. Vždy pečlivě vybraná témata a vždy něco, co je aktuální a nápomocné pro podnikání, tvorbu webu, marketing a související témata. Členky LUCIES online jsou navíc samé inspirativní podnikatelky, v jejichž společnosti se nejde neposouvat dál.

Jsem opravdu ráda, že tu jsem a užívám si to.

Květuše Vašířová

fotky pro vaší značku,

kvetusevasirova.cz

připravená?

Posuňte své podnikání na vyšší úroveň

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla mít vše, co chcete?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2023 LUCIES | Site credit |