krásný web za zlomek ceny

showit šablony

Drag & Drop - jednoduchá cesta k novému webu

Cesta k novému krásnému webu může být jednoduchá a nemusí vás stát mnoho peněz. Pokud s podnikáním teprve začínáte, je pro vás webová šablona to nejefektivnější řešení. 

Pokud máte Showit předplatné, nainstalujete si vzhled šablony do svého účtu. Pak si intuitivně a jednoduše vyměňte fotky a texty. Můžete si změnit také barvy a použité fonty. Za pár hodin nebo dnů tak máte profesionálně vypadající web za zlomek ceny

k čemu slouží showit šablony?

Anna Malina

UNIVERZÁLNÍ WEBOVÁ ŠABLONA

ANNA MALINA je základní webová šablona pro showit, která vám umožní vytvořit si krásný web za zlomek ceny. Jednoduše a intuitivně si změníte fotky, barvy a fonty. 

prozkoumat

Stáhnout free verzi

Eva Lake

SHOWIT ŠABLONA PRO FOTOGRAFKU

Eva Lake je webová šablona pro showit. Je určena pro portrétní fotografku, která má svůj osobitý styl. Stačí vám jen nahrát vlastní fotky a texty. Můžete také jednoduše změnit barvy a fonty nebo přeuspořádat či doplnit stránku podle sebe. 

JIŽ BRZY

Polednice

JEDNODUCHÁ A ČISTÁ ŠABLONA

POLEDNICE je webová šablona pro showit fotografku. Čistý, světlý design bude slušet všem vašim fotografiím. Jednoduše, rychle a intuitivně si změníte obrázky, barvy a fonty. 

stáhnout free verzi

Prozkoumat

Máte otázky ?

01 | budu s showit umět?

Práci v showit je možné přirovnat k práci v Lightroomu. - vše je velice intuitivní a na jednom místě. Jakýkoliv prvek upravíte na pár kliknutí myši. Navíc ho můžete kamkoliv přesunout. Nemusíte se snažit napasovat do připravených "chlívečků". S showit máte vše plně pod kontrolou. 

02 | můžu použít obrázky a fonty?

Obrázky v šabloně vám bohužel nepatří a nemáte právo je užívat. Zaměňte je prosím za své fotografie a obrázky. Písma použitá v šabloně jsou volně dostupné google fonty. Pokud je v šabloně použit jiný než google font, je potřeba si koupit jeho licenci (stojí pár desítek nebo stovek korun).

03 | je možné šablonu vrátit nebo prodat?

Z povahy digitálního produktu, kterým tato šablona ze své podstaty je, není možné šablonu vrátit, ani za ní požadovat zpět peníze. Také není možné šablonu, ani její části sdílet s druhou osobou nebo ji/je prodat. Je licencovaná pouze pro jednu osobu, která ji zakoupila. 

04 | co když budu potřebovat pomoc?

Potřebujete s čímkoliv poradit? Showit má úžasné návody, videa a tutorialy na cokoliv vás napadne. Využít můžete i přátelské technické podpory, která vám vždy ochotně pomůže. Pokud nechcete komunikovat v angličtině nebo nechcete procházet tutorialy a návody, můžete využít našich asistenčních služeb

Showit asistence

Potřebujete poradit s tvorbou webu na showit, nastavit SEO, připojit blog nebo nadesignovat zajímavý prvek?