Portfolio

prohlédněte si weby mých klientek

Prosím berte v potaz, že si klientky své weby upravují a rozvíjí samostatně. Proto se původní a současná podoba webu může lišit. 

Natálie Berglowcová

terapeutka a koučka

Hedvika Varcholková

realitní makléřka a koučka

Petra Gatto (CZ)

fotografka a mentorka

Katka Končál

fine art fotografka & mentorka

Katka je obrovská profesionálka a nadaná fine art svatební fotografka. Její fotografie byly uveřejněny na mnoha významných blozích. Katka žije v Innsbrucku, fotí především v jižní Evropě, ale také v Česku. Věnuje se také rodinné fotografii, brandové fotografii a mentoringu. 

Barů Dávidová

Trenérka & mentorka

Julie Lippert

svatební a portrétní fotografka

Pavlína Loučková

cake artist

Michaela Rusaňuková

Fotografka & koučka

Míša Rusaňuková je charismatická osobnost a zkušená portrétní, svatební a brandová fotografka. Její fotografie jsou naprosto úchvatné. Ráda cestuje. Tři roky žila v New Yorku, kde studovala New York Film Academy a získala mnoho zkušeností. Míša není jen fotografkou, ale díky svému  hlubokému vhledu do lidské duše také koučkou.

Sabina Pilates

Lektorka pilates

Ludmila Esterková

FINE art fotografka

Andrea Lajská

makléřka a mediátorka

Tělo s příběhem

projekt na podporu žen

Tento krásný projekt, který založila Katka Kopicová, pomáhá ženám po porodu (a nejen jim) přijmout své příběhy i tělesné změny. Pomáhá ženám dodat sebevědomí, a díky sdílení jejich životních příběhů také pocit, že v tom nejsou samy.

Lotos Beauty

průvodkyně ženskou krásou

Petra Koníčková

lektorka němčiny

Jana Břízová

fyzioterapeutka

Petra Gatto (EN)

BRAND FOTOGRAFKA, MENTORKA

Petra je fotografka a mentorka žijící v Londýně. Chce pomáhat ženám spatřit jejich unikátní já. Petra má obrovské zkušenosti z podnikání a marketingu. Poté, co se vyléčila z rakoviny prsu, rozhodla se prostřednictvím focení a mentoringu podporovat ženy, aby dělaly, co je naplňuje.

Veronika Horejšová

VIDEOTVŮRKYNĚ & MENTORKA

Lucie Hauzner

svatební designerka

Pavlína Faragová

lifestyle fotografka

Hanka Ciglerová

průvodkyně zdravým životním stylem

Hanka je průvodkyně zdravým životním stylem. Je vřelá, pozitivní a inspirativní osobnost. Pomáhá druhým vyživit tělo, aby dobře fungovalo. Její práce má ale obrovský přesah do komplexního životního přístupu, kde je v harmonii zdraví, rodina, štěstí i naplňující práce 

Villa Dom Carli

svatební místo

Petra Bogačová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA

Hana Magula

REALITNÍ MAKLÉŘKA & GAZDINA

Markéta Fleischnerová

INTERIÉROVÁ DESIGNERKA & KOUČKA

Markéta je zkušená profesionálka, která žije filozofií, že interiér může léčit. Prostředí, kterým se obklopujeme na nás může blahodárně působit, uvést nás do harmonie a podporovat ve splnění našich snů. Markéta je také koučkou a má velký dar vcítit se do druhých a pochopit, co potřebují a co je může posunout. 

Kidsmed

dětská lékařka

Jana Bínová

FOTOGRAFKA ŽENSKÉ DUŠE

Alena Dvořáková

NATUROPATKA

Jarka Glierová

TVŮRKYNĚ AUTORSKÝCH ŠPERKŮ

Jarka vyrobila už více než 5000 šperků. Její náramky, náušnice a prstýnky mají osobní význam pro mnoho žen. Ve svých kolekcích kombinuje polodrahokamy a minerály, zlato a stříbro. Vytváří také jedinečné šperky na míru podle potřeb a příběhů svých klientek.

reference

Lucie is AMAZING! She is both an artist and a technical wiz. Lucie and her entire team were professional, and very responsive. She was also an absolute delight to work with. From start to finish Lucie made the process smooth and easy.

She laid out concrete steps, and was very clear with what she needed from me, and how we would work together to make my custom website. She created a stunning site tailored to my brand, and then listened to all of my input, and made countless changes to perfect my vision. She and everyone who works with her exceeded all of my expectations. I love my new website so much, and I am very confident that her beautiful design + SEO savvy will help grow my business. I can't wait for clients to see this new site - it is truly gorgeous.


Lucie is both an artist and technical wiz

Julie Lippert

více referencí

VeroNika Horejšová

"Za poslední měsíc, co je spuštěný nový web, jsem získala více objednávek než za celý předchozí rok."

Petra gatto

"Předčilo to mé očekávání a dalece převýšilo mou jakoukoli dosavadní zkušenost při tvorbě webu."

pavlína faragová

Lucie je profík, člověk na svém místě - taková webová porodní bába. Pomůže vám
s celým (bolestivým) procesem od A do Z
a výsledek předčí vaše očekávání. 

Děkuju za krásný web - vůbec jsem si to neuměla představit, jen jsem intuitivně cítila, že to bude dobré... předčilo to má očekávání, jsi neuvěřitelně vnímavá, umíš se nacítit na člověka a vystihnut přesně jeho osobnost a vše, co nabízí a dělá a žije... a vytvořit z toho umělecké dílo-webové stránky - moc děkuju.

Hanka Ciglerová

poradkyně pro zdravý životní styl

Lucie se umí dostat do našeho myšlení a perfektně ho pochopit. Veškeré myšlenky, nápady i všechna přání pro které jsem hledala slova, dokáže Lucie vyslovit a zrealizovat v nádherné podobě o které jsem snila. Bylo to jako milé posezení s kamarádkou, která vás vždy ráda podpoří, pomůže vám a nasměruje s vámi vaši další cestu správným směrem. 

Ludmila Esterková

fine art fotografka

Díky Lucii a jejímu týmu mám webové stránky, které mohou směle konkurovat těm zahraničním. Veškerá komunikace byla bezproblémová. Jsem ráda, že jsem se nebála investovat. Lucie mi pomohla i celkově ohraničit mojí práci a utřídit si v hlavě kam a jak chci postupovat. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí něco víc!

Sabina Burreiter

lektorka pilates

Moc vám za vše z celého srdce děkuji. Především za trpělivost a za to krásné, co dokážete vytvořit přenesením myšlenek a osobnosti klienta do jeho webu, který díky tomu osobněji promlouvá.

Lucie Hauzner

svatební designerka

Jsem naprosto spokojená s výsledkem. Oblíbila jsem si celý web. Jeho barvy, písmo, jemnost. Můj web je nevtíravý, ale zapamatujete si ho.

Jarka Glierová

šperkařka

Užívala jsem si to společné tvoření mého webu, fakt mě to bavilo a cítila jsem se po celou dobu opečovávaně.

Jana Bínová

fotografka pro ženy

První práce na webu byl mentoring s Lucií a to byla bomba, vedla mě až tam, kam jsem zatím nedohlédla. Udělala jsem si díky tomu přehled kde jsem teď a kam chci jít dál. Můj web mě zavedl do klidu mojí duše a to proto, že se za svůj web mohu plně postavit, že jsem to já a že se o něj mohu plně opřít.

Markéta Fleischnerová

interiérová designerka

S Lucií a jejím týmem jsme si i hned padly do noty. Oceňujeme její kreativní nápady, rychlou a vstřícnou komunikaci, sálající pozitivní energii. Tvořit web s Lucií byla procházka růžovou zahradou. 

Dominika & Karolína

majitelky Villa Dom Carli

Z webových stránek, které pro mou ambulanci Lucka vytvořila, jsem naprosto nadšená. Splnila všechna moje očekávání. Nebo spíš moje očekávání ještě předčila.

Lucie Jechová

dětská lékařka

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla podnikat tak, jak chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |