freebies

Inspirace, tipy & zdroje
pro vaše podnikání

Zde najdete inspiraci a zdroje pro růst ve vašem podnikání - tipy na knihy, e-book, doporučení na skvělé nástroje (včetně zajímavých slev), Showit šablonu zdarma k vyzkoušení, seznámení s úžasnými a inspirativními podnikatelkami a taky několik přednášek z LUCIES online. 

Tak ať se vám tu líbí.

Načerpejte inspiraci, získejte užitečné tipy a stáhněte si zdarma hodnotné online produkty

Elizabeth gilbertová

Velké kouzlo

Jenna kutcher

How Are You, Really

daniel priestley

Entrepreneur Revolution

Lynne twist

Duše peněz

Steven pressfield

The War of Art

AMY PORTERFIELD

Two Weeks Notice

ROGER JAMES HAMILTON

Mapa ke skutečnému bohatství

abraham H. Maslow

O psychologii bytí

Marie forleo

Everything Is Figureoutable

donald miller

Building a Story Brand

margaret mark, carol pierson

Hrdina nebo psanec

marty neumeier

The Brand Flip

Gina Bianchini

Purpose

simon sinek

Začněte s proč

carl rogers

Být sám sebou

Donald MIller

Marketing Made Simple

Gabrielle bernstein

Judgment Detox

Daniel priestley

The Key Person of Influence

Donald miller

Business Made Simple

clarissa pinkola estés

Ženy, které běhaly s vlky

pro váš růst nejen v podnikání

Tipy na knihy

inspirace

mindset e-book

Kým byste byla,
kdybyste se nebála?

Tento průvodce vám pomůže zodpovědět si na otázku,
kým byste mohla být a jak byste podnikala, 

  • kdybyste se nebála,
  • kdybyste o sobě nepochybovala
  • a kdybyste věděla, že vše co chcete, můžete mít. 

Odpovědi, které díky tomuto průvodci naleznete, změní vše. Máte odvahu podívat se do svého nitra a spatřit tam tu ženu, která žije a podniká ze svého nejvyššího potenciálu?

09

Canva je všestranný grafický nástroj, který vám pomůže vytvořit například logo, prezentaci, e-booky nebo vizitky. 

Canva

08

U Jen Wagner najdete krásné designové fonty pro váš web a sítě. Získejte 15% slevu - použijte tento link a v objednávce zadejte slevový kód LUCIES.  

Jen Wagner

07

Pexels nabízí základové fotky a videa, která můžete použít zdarma bez licenčních poplatků pro váš web a sociální sítě.

Pexels

06

Mighty Networks nabízí příjemné online prostředí a mobilní aplikaci pro vaše kurzy a komunitu. Je to jako Facebook skupina spojená s online kurzy, ale mnohem lepší!

Mighty Networks

05

ThriveCart je jednoduchý a designový nástroj pro zprocesování online plateb na vašem webu. Žádné měsíční platby, zaplatíte ho jednou a máte ho na celý život.

ThriveCart

04

Flodesk je designový a přesto jednoduchý e-mailingový nástroj. Založte si účet pomocí tohoto linku a získáte automaticky 50% slevu na první rok. 

Flodesk

03

U Northfolk najdete designové šablony a canvas kity pro Showit. Získejte 15% slevu - použijte tento link a v objednávce zadejte slevový kód LUCIES.  

Northfolk šablony

02

U Tonicu najdete designové šablony pro Showit, Flodesk i Canvu. Získejte 15% slevu - použijte tento link a v objednávce zadejte slevový kód LUCIES.  

Tonic šablony

01

Showit je úžasný, kreativní nástroj pro tvorbu webu. Pokud milujete svobodu, budete milovat i Showit. Získejte měsíc zdarma s kódem LUCIES

Showit

pro vaše podnikání

doporučení na skvělé nástroje

pusŤE SI demo

Pokud vás zaujal Showit a chcete si s ním vyzkoušet pracovat, stáhněte si tuto šablonu zdarma.

Využít jí můžete také pokud právě začínáte a chcete mít jen jednoduchý základní web. 

Současně získáte také 21 stránkový Průvodce Showit, kde najdete základní informace o Showit, včetně návodu, jak si šablonu nainstalovat do svého Showit účtu. Ten si založte ZDE

zdarma k vyzkoušení

Showit šablona + průvodce

které se vyplatí sledovat

inspirativní ženy podnikatelky

Veronika je zakladatelka a art director ve společnosti Brandstylist, jejímž posláním je vytvářet strategický design značek, které mění svět k lepšímu. Pokud hledáte nové logo a vizuální identitu (a nejen to), obraťte se na Veroniku a její tým.

Veronika Adamcová

Christie je úžasná žena a podnikatelka. Jsem moc vděčná, že nás osud svedl dohromady. Je inspirativní, úspěšná, nesmírně pracovitá, laskavá a pokorná. Poslechněte si její podcast Follow Your Magic pro zaneprázdněné ženy, které věří ve sny a ve svou Magic. Nebo se spolu potkejme v její členské sekci (link brzy)

Kristýna Dolejšová

Veru je nejen má kamarádka, ale také skvělá koučka a videografka. Má krásnou a hlubokou duši a myslím si, že její koučink má vždy v nějakém směru terapeutický přesah. Skvěle vede mastermind skupiny a nabízí také unikátní koučovací setkání v lese, které nazvala Lesoffka. Může vám také natočit brand video

Veronika Horejšová

Kristína je grafická a brand designérka pro ambiciózní značky, které touží vyniknout a zanechat nezapomenutelný dojem. Pod svou značkou Tinay vytváří elegantní, minimalistickou a nápaditou grafiku. Ach, jak já miluji její úžasná loga! Její služby můžete využít například pro tvorbu vizuální identity (a nejen to). 

Kristína Toman

Katka je má blízká kamarádka, Češka žijící v Innsbrucku, fine art svatební fotografka, koučka a mentorka. Moc si vážím toho, jaký je laskavý a pokorný člověk. Dokázala od nuly vybudovat velmi úspěšné podnikání s focením luxusních svateb na jihu Evropy. V této oblasti je také skvělou mentorkou. Nabízí education pro fotografky a podnikatelky

Katka Končál

Petra je inspirativní podnikatelka plná energie, Češka žijící v Londýně a statečná žena, která překonala rakovinu prsu. Zabývá se brand focením a brand a byznys mentoringem. Doporučuji její kurzy a workshopy pro podnikatelky - především na budování osobního brandu, visibilitu a tvorbu obsahu. Pokud chcete slevu 10% na online kurzy, použijte kód LUCIES10

Petra Gatto

PŘEDNÁŠKY

Z LUCIES ONLINE

Pusťte si přednášku z cyklu Roztáhnout křídla, ve které se dozvíte více o obchodních modelech, o ekosystému produktů služeb, o designu klientské zkušenosti a co vyžaduje služba jako produkt. 

lucie schweinerová

Vaše nabídka

Katčina přednáška pojednává o tom, jak prodávat své služby zákazníkům, kteří vidí naši hodnotu a kteří jsou za ni ochotní zaplatit. Zabývá se také mýty a strachy, které se s high-end podnikáním pojí. 

katka končal

Jak přitáhnout high-end klientelu

V této přednášce z cyklu Roztáhnout křídla se dozvíte, jak moc důležité je nastavení vaší mysli v podnikání, a jak můžou omezující myšlenky, emoce a návyky negativně ovlivňovat váš úspěch v podnikání. Seznámíte se také s metodami a technikami, jak si své sabotáže můžete uvědomit a pracovat s nimi. 

lucie schweinerová

Váš mindset

cítíte, že váš čas nadešel?

Roztáhněte křídla v podnikání

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla podnikat tak, jak chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |