Ženám, které fotí ženy

BOUDOIR WORKSHOP V KNIZE

velikost A4, 176 barevných stran, knižní vazba

Kniha obsahuje nejen psychologicko-filozofický podklad pro portrétní, boudoir a intimní focení žen, ale také praktické tipy o všech aspektech focení - jak pracovat se světlem, jak pózovat klientku, jak si vybavit fotostudio, jak přistupovat k líčení atd. Najdete v ní i to, jak si udělat vlastní web zaměřený na focení žen, jak budovat svůj brand a jak pečovat o zkušenost klientek.

Sepsala jsem do ní opravdu vše, co jsem se za 11 let a více než 2000 nafocených klientek naučila o focení žen.

cena je 990 Kč + doručení na vaší adresu - 109,- v české republice a 149,- na Slovensko

MOU KNIHU SI MŮŽETE KOUPIT TAKÉ VE FOTOŠKODA.

"Když chcete vstát, roztáhnout křídla
a začít létat."

katka končál

Dostala se mi do rukou tahle překrásná kniha. Knížek o focení jsem během svého života četla desítky. Některé byly horší, některé lepší. Ale tahle je jiná. Taková, jakou jsem si vždy přála číst. Osobitá, citlivá s přesahem. Od ženy, pro ženy. Mám pocit, že ji čtu přesně v ten správný čas a některé její pasáže ke mně mluví tak silně, jako by byly psány přesně pro mě. Lucie je pro mě ukázkou toho, jak by současné ženy měly přistupovat ke kreativnímu (a vlastně jakémukoliv jinému) podnikání. Osobitě, neuspěchaně, citlivě a s celým svým srdcem. 

Katrina Slezáková

katrinaslezakova.com

Takhle knížka pro mě byla takové pohlazení pro duši. A to jsem jí na začátku čtení musela odložit a vrátila jsem se k ní po půl roce, kdy jsem jí neskutečně “hltala”.

Není to jen o focení jako teorii, ale i o businessu, psychologii a filozofii. Autorka, která fotí opravdu dlouho a vyfotila za tu dobu několik tisíc žen, vybudovala několik fotostudií, píše o svých zkušenostech, špatných rozhodnutích ale i těch dobrých. Nikomu svůj názor necpe, naopak je to celé open-minded a věřím, že každý si z knihy vezme něco jiného.

iva krochotová

z webu goodreads.com

Věřím, že tahle kniha ve mně bude doznívat ještě dlouho. Celá je vlastně o naplnění osobního příběhu, takový Alchymista pro fotografky se spoustou praktických rad mezi řádky. Z knihy jsem si odnesla hodně, velmi se těším, až některé věci začnu aplikovat v praxi, nejvíc mě ale baví ty pocity, které po dočtení mám. Cítím se inspirovaně, motivovaně, odhodlaně, cílevědomě i sebevědomě. Novoroční čtení jako vyšité :)

Jana Novak

z webu goodreads.com

"Kniha Ženám, které fotí ženy, která nedávno spatřila světlo světa má obrovský přesah do osobní roviny. Je to kniha o fotografování, ale pro mě je to kniha o životě. Každého donutí se zamyslet sám nad sebou a jestli to co dělá, a hlavně jak to dělá, je v souladu s ním - s jeho autenticitou, hodnotami. Odejdete s pocitem, že chcete vstát, roztáhnout křídla a začít létat. Poletíte konečně tam, kam jste vždy letět chtěla, ale nikdy neměla odvahu. A poletíte svým stylem. Už žádný kompromis, už žádné strachy. Začnete vnímat svoji jedinečnost a sebehodnotu. Přestanete se srovnávat, ale uvidíte vlastní sílu. Kniha Ženám, které fotí ženy je pro všechny ženy. A je i pro muže. Je o fotografování, ale pro mě je hlavně o nalezení sama sebe. 

Lucko, děkuju Ti za tak nádherný dar v podobě toho, co jsi napsala. Přečetla jsem ji na jeden nádech a mám ji jako knihu, ke které se pořád vracím. A přeji Ti na tvé další cestě samou radost."

Katka Končál

www.katkakoncal.com

"Lucka, ste mojou nocnou drogou. Kazdu noc, ked chlapi zaspia, si precitam kusok pravdy. A ze ju pisete. Obcas (vlastne casto) mam pocit, ze ma poznate a ze ja poznam Vas. Zazili ste to uz? Dakujem, ze ste prekonali horsie obdobie a napisali to, co ma inspiruje, co mi skracuje cas citania inych knih a v com nachadzam vysvetlenie niektorych veci, ktore uz roky robim pri svadbach :) Az sa cudujem, kolko podobneho nachadzam aj ked som doteraz fotila zien len desiatky a svadieb cez stovku. 

Ma zmysel kazde slovo, ktore ste napisala. Naozaj."

ivana butalová

www.butalove.sk

"Právě jsem dočetla tuto krásnou knihu a protože vím, že mezi Vámi mám pár fotících žen, ráda bych ji s Vámi sdílela. Zanechala ve mně mnoho dojmů, k některým věcem si člověk tak nějak přirozeně dojde sám a jindy zase čtenáře donutí k zamyšlení a úvahám o tom, kam chce svou práci dále směřovat.

Řekla bych ale, že má co dát nejen fotícím ženám, ale také všem podnikatelkám, které chtějí pouvažovat o tom jestli jdou správným směrem a nebo se necítí šťastné, tam kde jsou. Našla jsem v ní mnoho myšlenek, které jsou mému srdci blízké a se kterými souzním.

Věřím totiž, že pokud člověk dělá svou práci od srdce a vůbec má takovou práci, která ho baví a do které dává kus sebe, je to znát. Kdo takovou práci nemá, třeba najde v knížce inspiraci k tomu jak se na tu svou správnou cestu dostat."

Jitka Pšenková

www.psenkovafoto.cz

"Milá Lucie,
nejprve bych Vám chtěla ze srdce poděkovat za krásnou knihu a neméně, za velmi milé věnování, které jsem v ní našla. Čím dál knihu čtu, tím více se mi líbíte. To, jak vidíte svět, to kým jste se stala a stále stáváte, to jaký máte žebříček hodnot a rozhodně i to, jakým způsobem přemýšlíte nad svou prací, klientkami, komunikací a cílem tvorby. Je mi to tak blízké, že si to ani nedovedete představit..."

karolína floryková

co říkají druzí

Obsah

Ženám, které fotí ženy

VÁŠ WEB

PŘÍPRAVA KLIENTKY

PROSTŘEDÍ

MAKE-UP, VLASY A OBLEČENÍ

ZACHYCOVÁNÍ KRÁSY

PRÁCE SE SVĚTLEM

POSTRPOCESS & WORKFLOW

BRANDING

ROZTÁHNOUT KŘÍDLA

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla mít vše, co chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |