Za posledních 13 let jsem nafotila více než 2500 boudoirových klientek a jsem první fotografka u nás, která se začala věnovat boudoir focení. 

Díky svým zkušenostem vám mohu slíbit, že se doslova rozkrájím pro to, abyste i vy měla fotky, kde se sama sobě budete líbit. Chci také, abyste se cítila při focení krásná, sexy, pohodlně a v těch nejlepších rukou.

boudoir fotografka lucie schweinerová

Vítejte! Jmenuji se Lucie Schweinerová a jsem boudoir fotografka. Mým cílem je zachytit vás v tom nejlepším světle a přesto upřímně.

Jak fotím?

jednoduše

žádné načančané fotostudio

upřímně

žádné hry a masky

ze srdce

žádná přetvářka a neupřímnost

JANA Červenková

Vizážistka a filmová maskerka

Jana Červenková stála po mém boku od samého začátku. Tehdy jsme společně v mém malém ateliéru ve sklepě nafotily stovky a stovky žen. Nejen, že je Jana nesmírně nadaná vizážistka, je to také člověk, jehož nádherná energie vás zahřeje na duši.

Má obrovské zkušenosti z filmových natáčení, pečovala o mnohé holywoodské i české hvězdy a byla také nominovaná na Českého lva za masky. Její make-up je jiný. Nesnaží se z vás udělat někoho jiného nebo slepě následovat módní trendy. Díky svým zkušenostem od filmu spíše vyzdvihne to, co je krásné, způsobem, který je klasický, elegantní a na úrovni.zkušenosti

/ více než 2500 boudoir klientek  /
/  13 let zkušeností s focením  / 
/  1  napsaná kniha o focení žen /

o kráse

Krása je jako vetkaná nit,
do každé vrásky,
do každé obliny,
do jizev, co nechceš mít.


Krása je nositelem příběhu,
o tom, kdo jsme,
o lásce a radosti,
o tom, jak milujeme.
o přesvědčení a bolesti.


Dáme-li lásku minulosti,
obejmeme nedokonalost,
spatříme krásu v jedinečnosti,
a svou pravdivost.

Boudoir focení je pro všechny

CHCETE MÍT SVÉ VLASTNÍ
boudoir FOTKY?

LUCIE S.

LUCIE S. je boudoir fotografka. Za posledních 13 let nafotila více než 2500 boudoirových klientek a patří tak k nejzkušenějším fotografkám v tomto oboru v Česku.

© 2023 lucie s. | Site Credit

GDPR & právní informace