boudoir focení - zkušenost

Je to víc než investice do sebe sama, je to zážitek na celý život

Zážitek, kdy se cítíte krásná a sexy ve své vlastní kůži a kdy zjistíte, že i vy můžete mít fotky, na kterých se  opravdu líbíte sama sobě, je nepřenositelný. 

Je možné si focení skvěle užít? Ano je. Mnoho klientek říká, že z boudoir focení čerpají i později, kdy se necítí dobře. Fotky vám tak už vždy budou připomentuím, jak krásná a jedinečná jste.

BOUDOIR FOCENÍ

Vytvořila jsem pro vás all inclusive boudoir focení, jehož cílem je nejen zachytit vaší jedinečnou krásu, ale také zažít zábavnou a osvobozující zkušenost.

Získáte tak dárek sama pro sebe nebo pro vašeho partnera (nebo pro oba).

Přijedeme k vám domů - na místo, kde to jste VY více než kdekoliv jinde. Nemusíte se nikam balit, vše potřebné budete mít po ruce. Vy a váš prostor je zdrojem inspirace a nevšedních fotografií, které budou tak osobní, jak jen to je možné.Už žádná přeplácaná studia, odkud má každý stejné fotky. Už žádné unifikované make-upy a stejné strojené pózy. Vaše fotografie budou jedinečné a osobité. 

Vizážistka tu bude pro vás po celou dobu k dispozici tak, abyste vypadala neustále skvěle. Společně se doslova rozkrájíme, abychom vám vytvořily ten nejlepší zážitek a výsledné fotky, ze kterých budete nadšená a které vám budou připomínat to, jak jste jedinečně krásná.

CO ZÍSKÁTE?

○   video konzultace k focení 15-20 minut
○   celkový čas strávený u vás 4 hodiny
○   make-up + vlasy a další lehké variace
○   2 hodiny focení 
○   4-5 převlečení
○   online soukromá galerie do 24 hodin po focení
○   online download
○   soubor 40ti fotografií (tiskové a webové rozlišení)
○   doprava po Praze

Do 24 hodin po focení získáte přístup do soukromé online galerie, kde na vás bude čekat soubor 40 pečlivě vybraných fotografií.

Online galerie

04

Ve smluvený čas dorazíme
k vám domů, najdeme nejlepší místa k focení, naplánujeme vaše oblečení, doplňky, vizážistka vám udělá make-up a vlasy a focení může začít.

Den D

03

Domluvíme si video online konzultaci (15-20 min), kde společně naplánujeme vše okolo vašeho focení.

Konzultace

02

Vyplňte kontaktní formulář zde na webu a napište mi něco o vás a o vašich představách.

Kontakt

01

JAKÝ je náš PLÁN?

MÁTE OTÁZKY?

Jak dlouho dopředu je potřeba se objednat na focení?

Ideální doba pro objednání boudoir focení je měsíc až dva dopředu. Měsíčně se věnujeme pouze omezenému počtu zákaznic, proto se na focení nezapomeňte objednat včas.

Jak moc budete retušovat moje boudoir fotky?

Může se stát, že se vám na focení udělá pár pupínků nebo modřin. Retušuji jemně a s citem tak, abyste to byla stále vy. Nedělám digitální manipulace ani silné omlazující nebo zeštíhlující retuše.

Je dobré mít doma při  focení přítomného manžela nebo děti?

Důrazně to nedoporučujeme. Boudoir focení je prostor, který věnujete sobě a není vhodné, abyste byla během focení vyrušována. Proto vás prosíme, abyste si naplánovala focení tak, abyste byla doma sama.

Budou mé fotky veřejné?

Ne. Absolutně ne. Vaše soukromí je pro mě velmi důležité. Veškeré fotky, kterými se prezentuji, mám od mých klientek povoleno sdílet. 

Co když někdo z nás onemocní?

Může se stát, že některá z nás onemocní. Je to samozřejmě nepříjemné, ale může se to stát. Včas si zavoláme a termín focení podle potřeby přesuneme.

Hodí se  můj domov na focení?

Nemusíte se obávat. Na mnoha fotografiích není téměř poznat, kde se fotilo, protože hlavní roli na fotkách hrajete vždy vy. Výhodou je, pokud máte doma více oken na více světových stran, ale není to podmínkou.

Rozhodnutá?

CHCETE MÍT SVÉ VLASTNÍ BOUDOIR FOTKY?

LUCIE S.

LUCIE S. je boudoir fotografka. Za posledních 13 let nafotila více než 2500 boudoirových klientek a patří tak k nejzkušenějším fotografkám v tomto oboru v Česku.

© 2023 lucie s. | Site Credit

GDPR & právní informace