Webdesign

písma, barvy a fotografie v souladu s vaší značkou

Design vašeho webu má tu moc zanechat první dojem. Na nevědomé úrovni promlouvá k návštěvníkovi prostřednictvím pocitů, které vyvolávají barvy, písma a fotografie. Jejich kombinace mu tak na smyslové úrovni sděluje, jestli se u vás na webu může cítit jako doma.

Během tvorby webu vám navrhnu wireframe neboli drátěný model. Jedná se o skicu webu, která předurčuje rozložení všech prvků. Jde o cestu, kterou chcete, aby návštěvník vašeho webu prošel a zkušenost, kterou chcete, aby prožil.

Brand Guide

Každá klientka obdrží Brand Guide, kde nalezne své logo, barevnou paletu a použité fonty.

základní logo

barevná paleta

kombinace fontů

součástí služby je také

01

Základní logo

Navrhnu pro vás základní logo, které nabízí efektivní řešení pokud nepotřebujete složité klasické logo. Jde o jednoduché, často textové logo, které slouží především pro webové účely. 

02

Základní SEO nastavení

Web musí být nejen krásný, ale také technicky funkční. U každé stránky vám nastavíme základní SEO - názvy, metapopisy, klíčová slova. Optimalizujeme také strukturu webu a rychlost stránky.

03

Wordpress blog

Díky publikovanému obsahu můžete svou značku přiblížit lidem. Ráda pro vás navrhnu také design blogu a jednotlivého příspěvku. Následně propojíme váš Wordpress blog s Showit webem a naučíme vás, jak přidávat články.

Chcete

více informací?

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit