veronikahorejsova

web na míru

Pomáhám kreativním podnikatelkám na cestě k novému webu

Vy i vaše značka jste se posunuli o velký kus dopředu a delší dobu už cítíte, že uzrál čas na nový web. Jste zkrátka dál (nebo jinde) a váš stávající web to nereflektuje. Potřebujete se pohnout z místa a vyslyšet volání po všem novém, co vám život může nabídnout.

Vydejte se na cestu za svým novým webem. Bude krásný i funkční zároveň. Bude responzibilní i přátelský k mobilním uživatelům. Především ale bude mít tu moc vystihnout vaší značku a proměnit návštěvníky v zákazníky.
Zkrátka web, o kterém už dlouho sníte.
 

NOVÝ WEB MŮŽETE MÍT. JSTE TADY SPRÁVNĚ.

Jak probíhá spolupráce?

Představte si sebe sama, jak se vydáváte na cestu. Na jejím konci je krásný a funkční web, který posune vaší značku na vyšší úroveň.
Váš nový začátek.

Spolupráce se mnou je jako cesta na horu s průvodcem. Kráčíte vpřed, vdechujete vůni lesa a užíváte si cestu. Já vám ale nesu batoh, rozdělávám oheň a stavím stan. Vím kudy jít, takže se neztratíte. A taky se nemusíte bát medvědů.

Dovedu vás do cíle.

 

5
z
1

krok 1

Úvodní konzultace

Seznamte mě s vámi a s vaší značkou. Zajímá mě, kam chcete růst, kdo jsou vaši klienti, co jim nabízíte a jaké jsou vaše představy o webu. 

Vzhledem k tomu, že můžu za rok vytvořit jen 12 webů, záleží mi na tom, abychom si rozuměly a měli společný úhel pohledu. Chci skutečně poznat, jestli jsem pro vás ta pravá. Pokud si vzájmeně sedneme, můžeme se pustit do spolupráce.

Jak probíhá? Klikněte na další krok.

2

krok 2

Brand mentoring

Kdo jste vy a kdo je vaše značka? Jakou potřebu či problém řešíte vašim klientům? Po čem touží na hlubší úrovni? Jaká je cesta vašich klientů a jak do ní zapadají vaše produkty a služby? Máte vytvořený ekosystém produktů a služeb? Kým budou vaši klienti poté, co využijí vašich služeb nebo produktů? 

Máte na tyto otázky jasné odpovědi? Víte, jak to vše zabalit a zřetelně komunikovat tak, aby tomu druzí rozuměli? Ujišťuji vás, že po společných mentoringových konzultacích budete mít jasno. 

3

krok 3

Webdesign

Poté, co budeme mít jasno v tom kdo jste a co předáváte druhým, vytvořím pro váš web základní kostru, showit logo a webový design.

Až bude vše perfektní, založím vám showit účet a přenesu do něj váš nový web. Tam vám nahraji vaše fotografie a texty. Váš web tak získá duši. Nastavím také základní seo (názvy stránek, metapopisky, správnou strukturu a rychlost webu). Nakonec propojím váš web s doménu, vše otestujeme a vypustíme děťátko do světa. 

4

krok 4

Copywriting

Pokud si nebudete vědět rady s texty, ráda vám váš web napíši.

Už při navrhování webu vymýšlím, jaký text kam přijde a jaký je jeho účel. To vám ráda předám. 

Slova mají tu moc přeměnit návštěvníka vašeho webu na zákazníka. Také vím, že psaní může být pro někoho noční můrou. Proto pokud budete chtít, pomůžu vám překonat i tuto finální část vaší cesty. 


5

krok 5

Váš nový začátek

Uplynulo pár týdnů nebo měsíců a vy stojíte na prahu něčeho nového. Cítíte svěží příliv energie a těšíte se, kam vás vaše cesta zavede dál. 

Můžete se radovat. Váš web je v souladu s vaší značkou. Máte hotovo. Teď už je to na vás.

A co když se budete potřebovat zase kousek posunout? Mnoho věcí si v showit můžete jednoduše dodělat sama. S těmi komplexnějšími vám ráda zase pomůžu. 

"Za poslední měsíc, co je spuštěný nový web, jsem získala víc objednávek než za celý předchozí rok."

Veronika Horejšová,

videografka & mentorka

Jak moc chcete pozdvihnout svou značku?

základně

showit logo | wireframe | webdesign | základní seo
pro 5 stránek + blog

objednat konzultaci

středně

SHOWIT LOGO | wireframe | webdesign | základní seo pro 5 stránek + blog

brand mentoring
(5 brand konzultací) 

objednat konzultaci

kompletně

SHOWIT LOGO | wireframe | WEBDESIGN | ZÁKLADNÍ SEO | 
PRO 5 STRÁNEK + BLOG

brand MENTORING 

(5 BRAND KONZULTACÍ) 

copywriting pro 5 stránek

objednat konzultaci

01
02
03
04
05
06

více o službách

webdesign

Design vašeho webu má tu moc zanechat první dojem. Na nevědomé úrovni promlouvá k návštěvníkovi a sděluje mu, jestli se u vás na webu může cítit jako doma.

wireframe

Wireframe neboli drátěný model je skica webu, která předurčuje rozložení všech prvků na webu. Jde o cestu, kterou chcete, aby návštěvník vašeho webu prošel a zkušenost, kterou chcete, aby prožil.

základní seo

Web musí být nejen krásný, ale také technicky funkční. U každé stránky vám nastavím základní SEO - názvy, metapopisy, klíčová slova. Optimalizuji také strukturu webu a rychlost stránky.

showit logo

Showit logo je skvělé a efektivní řešení pokud nepotřebujete složité klasické logo. Jde o jednoduché, často textové logo, které slouží především pro webové účely. 

blog

Díky publikovanému obsahu můžete svou značku přiblížit lidem. Navrhnu pro vás design blogu a jednotlivého příspěvku. Propojím váš blog s webem a probereme obsahovou strategii.

copywriting

Slova mají schopnost přeměnit návštěvníka v zákazníka. Zároveň dokáží vtisknout webu jedinečný tón a osobnost vaší značky. Zákazník pozná, jestli si budete rozumět nebo ne.

Potřebujete brand mentoring ?

více o brand konzultacích

Nevím, jak to děláš, ale v tvé přítomnosti mám pocit, že jsem vyjímečná a že dokážu všechno.

petra bogačová, interiérová designerka

Bylo to víc než tvorba webu, pomohla jsi mi definovat můj styl a ukázat ho takový, jaký je: emotivní, upřímný a lidský. 

veronika horejšová, videografka a mentorka

Předčilo to mé očekávání a dalece převýšilo mou jakoukoli dosavadní zkušenost při tvorbě webu.

petra gatek, brand fotografka a mentorka

Nejspíš máte ještě pár otázek...

v pořádku, mám odpovědi

proč stavíte weby na showit?

Showit je jednoduchá, intuitivní aplikace pro tvorbu webu. Máte rádi filozofii značky Apple? Pracuje se vám dobře v Lightroomu? Jste zaměření především na výsledky (spíš než na detaily)? Vidíte vysokou hodnotu v profesionálním webu? Pokud jste si odpověděli kladně, pak si Showit také zamilujete. 

kolik stojí showit?

Showit předplatné stojí od 19 dolarů měsíčně (při roční platbě) a věřte, že si svou cenu plně zaslouží. Nabízí vlastní hosting, pravidelné zálohování, responzibilitu, plnou kontrolu nad vzhledem mobilní verze, úžasnou zákaznickou podporu a přátelskou komunitu fanoušků značky. 

na čem běží blog?

Pokud využijete předplatné s blogem, vaše příspěvky poběží na Wordpress. Wordpress je nejrozšířenější publikační a redakční systém. Jde o silnou značku, na které se vyplatí blogovat. 

potřebuji hosting a doménu?

Hosting je obsažen v ceně předplatného. Jediné, co je potřeba zaplatit navíc je doména. Doména vás ale vyjde už jen na pár stokorun ročně. 

Jak dlouho trvá tvorba webu na míru?

Podle složitosti 1-3 měsíce. Brand konzultace zaberou 1 měsíc. Webdesign při včasném dodání podkladů (vašich fotek, textů) trvá také jeden měsíc. V případě copywritingu počítejte ještě s jedním měsícem navíc.

JAK JE TO S PLACENÍM?

Cena webu je individuální. Pohybuje se od 35 - 75 000 Kč podle rozsahu služeb. Ceny jsou rozděleny rovnoměrně do 1-3 měsíčních plateb podle zvoleného balíčku a jsou splatné vždy za dané období dopředu. 

objednat konzultaci