Mentoring

udělejte si jasno ve své osobní značce a připravte se na tvorbu webu

"If you confuse, you will loose", říká se. Když vaše sdělení nebude jasné, ztrácíte zákazníky.

Pro vaši značku je vitálně důležité vědět, kdo jste, proč děláte, co děláte, kdo jsou vaši zákazníci, jaké mají potřeby a jak jim vaše produkty & služby můžou pomoci.

Rozumět všem těmto aspektům a dokázat je jasně a zřetelně komunikovat je naprostý základ toho, aby vaše značka byla srozumitelná pro ostatní. 

Návštěvníci vašeho webu se online chovají jinak než v reálném životě. Pokud jim nebude rychle jasné, jaký přínos pro ně můžete mít, přijdete o ně. Nikdo jim nekouká přes rameno a neříká jim, že je neslušné odejít. 

Pomůžu vám udělat jasno. Připravila jsem pro vás pět devadesáti minutových online konzultací na pět základních témat, která souvisí s jednotlivými stránkami vašeho webu. Dostanete také materiály k vyplnění, které vše upevní. Na konci ode mě získáte vypracovaný plán a strategii vašeho webu - budete přesně vědět, co a jak a neztratíte se v pasti komplexnosti. 

"Je to jako být víno v láhvi, které se snaží spatřit vlastní etiketu."

Témata

01  /  Vy a vaše značka

Během první konzultace prozkoumáme, kdo jste vy a vaše značka. Proč jste se rozhodla věnovat se svému podnikání a jaký je příběh na pozadí vzniku vaší značky? Získáme tak podklady pro stránku "O mně". 

02 /  Vaši zákazníci

Kdo jsou vaši ideální zákazníci, jaké jsou jejich potřeby a jaké problémy řeší? Co si přejí a jaký význam pro ně nese vaše značka? Díky této konzultaci získáte podklady pro vaší stránku "Portfolio".

03 /   Vaše nabídka

Je důležité mít vytvořený ekosystém produktů a služeb. Jakou cestou si vaši zákazníci projdou díky vaší nabídce? Po této konzultaci získáte podklady pro vaše stránky "Služby" a "Produkty".

04  /  Zkušenost

Když si zákazníci koupí vaše produkty a služby, jaká transformace je čeká, co zažijí a jakým člověkem se stanou na jejím konci? Díky této konzultaci získáte podklady pro prodejní stránky k vašim produktům a službám.

05  /  První dojem

Na konci našich setkávání už budete mít jasno, co vaše značka ztělesňuje a Jak zaujmete své zákazníky. Díky této konzultaci vše spojíme a vy budete mít podklady pro vaší stránku "Homepage".

1

"Velmi oceňuji, že jste nohama na zemi a přitom ráda vzlétáte a vytváříte nové věci. Naše setkání mi vždy vnukne nové myšlenky a radost z toho všeho." 

alena dvořáková, naturopatka

2

Získala jsem víc objednávek

"Za poslední měsíc, co je nový web spuštěný, jsem získala více objednávek než za předchozí rok.

A není to jen novým webem, ale vším, čím jsi mě provedla v rámci mentoringu a kam jsi mi pomohla se posunout. Za to jsem ti nesmírně vděčná."

veronika horejšová, videotvůrkyně a mentorka

3

Lucka má nádherný dar

"Přiznat si, že pravda není růžová, že vaše podnikání pozbylo smyslu a že je nutné změnit směr, vyžaduje spoustu odvahy. Lucka má nádherný dar - provede vás touto více než trnitou cestou s grácií sobě vlastní, jde do hloubky, do morku kostí, jen aby zjistila, kdo jste a co můžete nabídnout světu. Během chvilky vás přetvoří v bohyni, kterou si přejete zůstat navěky… a vy jí zůstanete, protože jste díky ní našla novou jiskru, nový smysl a vydala se na novou cestu."

blanka hanková, mon macaron

4

Mentoring byla bomba

"První práce na webu byl mentoring s Lucií a to byla bomba, vedla mě až tam, kam jsem zatím nedohlédla. Udělala jsem si díky tomu přehled kdo jsem teď a kam chci jít dál. Naučila jsem se dalšímu pohledu na svou vlastní práci. Došla jsem díky tomu k určitému posunu v tom, jaké změny udělat a kudy jít v mém poslání dál."

markéta fleischnerová, interiérová designerka

5

Cesta ke smyslu toho, co děláte

"Spolupráce s Luckou je zcela unikátní. Nepotkala jsem na světě člověka, který by byl víc empatický a srdečný a díky tomu lépe chápal komplexnost vytváření osobních značek. Lucka najde cestu hluboko ke smyslu toho, co děláte. Mentoring s Luckou se rovná duchovní očistě, terapii, na jejímž konci naleznete nejen sami sebe, ale i důvody vaší životní cesty a způsoby, jakými nejlépe zhodnotit všechno, co jste se doposud naučili."

anna hauldren, spisovatelka a koučka etikety

reference od klientek

5
z

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2022 LUCIES | Site credit |