veronikahorejsova

play video

zkus mě

Veronika horejšová webdesign

Veru.

Pracovat s Veru na webu byla pro mě úžasná zkušenost. Vážím si toho, jak se do spolupráce ponořila. Nápad na živé logo? Playlist pro návštěvníky? Zábavné "o mně video"? Nic nebyl problém.

Jsem moc ráda, že do tvorby svého webu věnovala opravdu mnoho sil. Také mě těší, že se rozhodla neschovávat svou tvář před zraky druhých a společně jsme vytvořily jak fotky, tak video bannery. 

Tohle je Veru. 


Bylo to víc než tvorba webu.

veronika horejšová

Za poslední měsíc, co je nový web spuštěný, jsem získala více objednávek než za předchozí rok. A není to jen novým webem, ale vším, čím jsi mě provedla v rámci mentoringu a kam jsi mi pomohla se posunout. Za to jsem ti nesmírně vděčná. Mám teď pocit, že mám nejlepší web a za to ti srdečně děkuji.

přinesl ti nový web nějaké reálné výsledky?

Pohyblivé logo, mám ráda fotky od tebe a interní stránky cenových nabídek. Jsem ráda, že jsi mě donutila udělat video bannery i pro sebe.

jaké jsou tvé oblíbené prvky na webu?

K novým zakázkám točím teď kromě svatebních a rodinných videí i více těch komerčních - pro další tvůrce na web a sociální sítě. Těší mě vidět, že jim tím pomáhám, když vidím, že videa mají mnohem větší počet interakcí než foto nebo holý text. Také jsem začala znovu školit a to je čirá radost. Svou značku vnímám jako ustálenou, silnou, autentickou, přinášející druhým reálnou hodnotu.

kam tě nový web zavedl? jak vnímáš svou značku nyní?

Nejlíp! Nedokázala jsem ti dát jasné zadání. Potřebovala jsem někoho, komu můžu dát plnou důvěru v tvorbě, kdo správně navnímá to, kdo jsem a co dělám a přenese to pravdivě do krásné a funkční webové prezentace. Přicházela jsi stále s něčím novým a vždy to sedělo perfektně.

jak se ti se mnou spolupracovalO?

Bylo to víc než tvorba webu, pomohla jsi mi definovat můj styl a ukázat ho takový, jaký je: emotivní, upřímný a lidský. Taky jsem pochopila, že tvořit web je pěkná fuška a sama bych to nikdy v takové kvalitě nezvládla.

co jsi se během práce na webu o sobě naučila?

Potřebovala jsem autentický web, který bude plně reflektovat to kdo jsem, co tvořím a jakou hodnotu dokážu přinést. Chtěla jsem kvalitu bez kompromisů a potřebovale jsem pomoct ukázat světlu internetu to nejlepší ze mě. A v tom jsi mi určitě pomohla.

proč jsi zatoužila pořídit si nový web?

jak a proč veru začínala?
Jaká byla její podnikatelská cesta? co se naučila a kam míří dál?

copywriting: veru + lucie s. + majka bednářová

video bannery: veru + lucie s.

video logo: veru + lucie s.

fotky na web: Lucie s.

webdesign: lucie S.

ZÁVĚREČNÉ TITULKY