Uniqua Versa

showit šablona pro web

Plně přizpůsobitelná šablona pro web s blogem pro Wordpress, která vyžaduje Showit předplatné. Získáte šablonu webu a všechny zahrnuté stránky. Nahrajte svůj obsah, vše si přizpůsobte podle svého a vypusťte váš nový web do světa.

01
03
04
02

Jaký je proces?

Kupte si Showit šablonu a získejte kód k její instalaci.

Zkopírujte kód a instalujte šablonu do svého Showit účtu. 

Změňte si jednoduše barvy, písma, texty a fotky.

Vypusťte váš jedinečný web do světa!

tvorba webu nemusí znamenat pot a slzy

Kreativní svoboda

Showit nabízí pro tvorbu webu úžasný sytém drag & drop (chytni a táhni) - máte tak naprostou kreativní svobodu - a bez kódování.

Jedinečná
i univerzální

Tato šablona může být použita pro jakýkoliv obor nebo podnikání. Vše si jednoduše přizpůsobíte podle vašeho zaměření.

Úžasná podpora

Showit navíc nabízí úžasnou technickou podporu pro své zákazníky. Pokud máte jakýkoliv problém, rychle a ochotně vám pomohou.

Kupte si šablonu

Nezáleží na tom, jakou možnost zvolíte, šablona bude doručena ihned a vy tak můžete začít pracovat na svém webu.

1. možnost

Jednorázová platba 6.900 Kč

2. možnost

Dvě měsíční platby 3.450 Kč

Tato šablona je vytvořena pro platformu Showit a vyžaduje Showit předplatné.

Nejspíš máte ještě pár otázek...

je pro vás showit ta správná volba?

proč mám pro tvorbu svého webu využít showit?

Showit je jednoduchá, intuitivní aplikace pro tvorbu webu, který si můžete sami vytvořit a také sami spravovat. Máte rádi jednoduchost značky Apple? Pracuje se vám dobře v programu Lightroom? Jste zaměření především na výsledky (spíš než na procesy)? Upřednostňujete svobodu, efektivitu a kreativitu? Pak vás Showit bude bavit. Přečtěte si článek Proč se zamilovat do Showit

kolik stojí showit?

Showit předplatné stojí od 19 dolarů měsíčně (při roční platbě) a věřte, že si svou cenu plně zaslouží. Nabízí vlastní hosting, pravidelné zálohování, responzibilitu, plnou kontrolu nad vzhledem mobilní verze, úžasnou zákaznickou podporu a přátelskou komunitu fanoušků značky. Showit své zákazníky navíc skutečně poslouchá a pravidelně přidává nové funkce. Více informací o cenách najdete ZDE.

na čem běží blog?

Pokud využijete předplatné s blogem, vaše příspěvky poběží na Wordpress. Wordpress je nejrozšířenější publikační a redakční systém. Jde o silnou značku, na které se vyplatí blogovat. 

potřebuji hosting a doménu?

Hosting je obsažen v ceně předplatného. Jediné, co je potřeba zaplatit navíc je doména. Doména vás ale vyjde už jen na pár stokorun ročně. Využít můžete například Wedos, Forpsi nebo další registrátory domén. 

je showit v češtině?

Bohužel není. Nepotřebujete ale být lingvista, abyste mohli s Showit pracovat. Práce v něm je jednoduchá a intuitivní a po čase nejspíš ani nebudete vnímat, že není v našem jazyce. Zastávám názor, že pokud chcete pracovat se skvělými nástroji, nemělo by vás odradit to, že nejsou v češtině - všechny benefity, krásný design a funkce vám to vynahradí. 

můžu si práci v showit vyzkoušet?

Ano, můžete. Showit nabízí zkušební čtrnácti denní období. Pokud si chcete práci v Showit vyzkoušet, jděte na showit.co a klikněte na modré tlačítko Create Your Site v horní pravé části stránky. Ta vás přesměruje na vytvoření profilu. Nemusíte zadávat ani platební kartu. 

využití šablony

jak moc můžu změnit šablonu ke svému obrazu?

Naprosto. Změnit můžete úplně vše - rozvržení stránek, rozvržení canvasů (částí stránek) i jednotlivých prvků. Ilustrační fotky jedním klikem zaměníte za svoje a texty si jednoduše přepíšete. Můžete si změnit písma a také barvy (úplně všude, kde vás to jen napadne). Díky tomu nemusí nikdo poznat, že je váš web vytvořený ze šablony, protože mu můžete dát jedinečný vzhled a odlišit se tak od ostatních. 

jaká jsou pravidla pro užití šablony?

Šablona pro vás byla vytvořena s láskou, péčí a s ohledem na autorská práva druhých. Proto jsou zde samozřejmě také závazná pravidla. Šablonu můžete nahrát výhradně do svého Showit účtu a používat ji pouze pro své podnikání. Šablona nesmí být zkopírována do žádného dalšího účtu. Šablona ani její části nesmí být použity pro tvorbu šablon určených k dalšímu prodeji. Fotografie z šablon nesmíte použít na webu.

co když poruším pravidla pro užití?

V případě porušení podmínek užití šablony a doplňků, budou podniknuty právní kroky proti vaší osobě. Váš účet bude také nahlášen u Showit, kde hrozí, že bude veškerý neprávem používaný obsah smazán z vašeho účtu. 

můžu použít šablony jako designer?

Šablony nesmíte použít pro vytvoření webu někoho jiného (například jako designer pro svého zákazníka). Pokud chcete šablony použít pro svého zákazníka, musí si tento váš zákazník šablonu koupit a registrovat ji pro svůj web.

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2023 LUCIES | Site credit |