petragatto

zkus mě

PETRA GATEK webdesign

GATTO

personal branding photography

Naše spolupráce byla inspirativní, zábavná a intenzivní. Je neuvěřitelné, jak se Petra do spolutvorby svého webu opřela. Byl hotový za 6 týdnů. Vzhledem k tomu, že je web v angličtině, naučila se sama základy copywritingu a výsledné texty ještě dopilovala s rodilou mluvčí, aby bylo vše perfektní. Bylo pro mě velice obohacující, jak je Petra zapálená do marketingu a brandingu. Máme mnoho společného.

Petra je plná energie, barevná, hřejivá, podporující, láskyplná - přesně jako její fotky. A jako její web.

podívejte se na web

"Předčilo to mé očekávání."

petra gatek

proč jsi zatoužila pořídit si nový web?

Rozhodla jsem se změnit svou dlouholetou vášeň pro fotografování k podnikatelskému záměru a webové stránky tak byly přirozeným začátkem mé nové cesty.

co jsi se během práce na webu o sobě naučila?

Díky tvému úžasnému mentoringu jsem si ujasnila, jaké služby bych chtěla nabízet a kam směřovat do budoucna. Pak taky vidět, co vše člověk může dokázat za pouhých 6 týdnů, kdy byl web vytvořen!

jak se ti se mnou spolupracovalO?

Výborně, vznikl skutečně web na míru! Předčilo to mé očekávání a dalece převýšilo mou jakoukoli dosavadní zkušenost při tvorbě webu. Nejvíc jsem oceňovala tvou přidanou hodnotu v podobě mentoringu.

kam tě nový web zavedl? jak vnímáš svou značku nyní?

Tímto vznikla má nová značka GATTO, na které budu dále stavět. Značka je přesně odkaz mých hodnot a vize. Práce na webu mi také pomohla definovat tonalitu značky.

jaké jsou tvé oblíbené prvky na webu?

Mé oblíbené prvky jsou ty „skryté“ části webu, které objeví až pozornější návštěvník stránek. Například v kontaktu je to nevtíravý odkaz na náš byt pro krátkodobý pronájem v Mikulově nebo v sekci „o mně“, odkaz na to, co mě inspiruje.

přinesl ti nový web nějaké reálné výsledky?

Je to neuvěřitelné, ale ještě před samotným oficiálním spuštěním webu jsem poslala odkaz mezi několik známých pro testovací fázi a ti se o něm zmínili dalším osobám. Do týdne jsem měla první velkou zakázku, přišla rovnou objednávka bez dalších dotazů!

jakou podnikatelskou cestu petra ušla?
jak její život změnila vážná nemoc?
co se naučila a kam míří dál?

přečíst rozhovor

copywriting: petra gatek

showit logo: lucie s.

webdesign: lucie S.

ZÁVĚREČNÉ TITULKY

design lead magnetu a e-mailingu: lucie S.