Díky osobnímu brandu můžete žít v souladu se sebou, pracovat s úžasnými klienty a dostávat za svou práci více peněz

Pojďte se naučit, jak na to

Každý člověk má jen jeden život. Proč ho nanaplnit prací, která vás osobnostně rozvíjí, přináší vám štěstí a naplňuje vás smysluplností? 

To vše můžete mít, pokud do svého podnikání zapojíte sílu osobního brandu. Najděte své poslání, povězte světu svůj příběh a sdílejte s ním svůj jedinečný dar.

Vydejte se na cestu za svým vysněným podnikáním, které je autentické, smysluplné a postavené na vaší jedinečnosti

postavte základy své značky

1. Branding kurz

Podívat se na sebe a svou osobní značku může být podobné jako být víno v láhvi, které se snaží spatřit vlastní etiketu.

V tomto kurzu se naučíte základy tvorby značky. Pochopíte, jak spolu souvisí to,  kdo jste vy, co potřebuje váš klient a jaké nabízíte produkty a služby. Připravíte si tak pevné základy pro tvorbu webu a všechny další marketingové aktivity. 

vytvořte cenný nástroj - váš web

2. Webdesign kurz

Tvorba webu nemusí být strastiplná cesta plná nepřekonatelných otázek. Být tvůrcem svého vlastního webu je stresující, pokud nevíte, jak na to. 

Informace, které získáte v tomto kurzu se stanou vaším vnitřním bohatstvím. Už vždy budete vědět, jak si udělat svůj web vlastními silami. Získáte základy, na kterých můžete stavět. Váš web tak bude moci růst společně s vámi. 

proměňte návštěvníky v zákazníky

3. Marketing kurz

Jak získávat nové zákazníky je otázka, která pálí každého podnikatele. Pokud je vaše podnikání postavené na osobním brandu, je potřeba najít marketingový systém, který vám vyhovuje a který je postaven na míru vašim potřebám.

V tomto unikátním kurzu se naučíte, jak prodávat své služby a produkty pomocí marketingu, který je přizpůsobený vaší osobní značce - tak, aby vás nezahltil, přinášel ty správné zákazníky a dával vám smysl.


připravte svou mysl na úžasnou jízdu

4. Mindset kurz

Podnikání postavené na osobním brandu nemusí být vůbec jednoduché. Staví se nám do cesty mnoho našich nezodpovězených otázek, nevyjasněných postojů a strachů.

Tento kurz je jako jarní úklid. Pomůže vám oprášit svou mysl od starých přesvědčení, zbavit se strachu a vnést do vašeho života světlo nové naplňující cesty. Objevte svou vlastní jedinečnost a najděte význam, který vaše osobní značka nese. 

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit