zakladatelka

Jsem Lucie,
vaše nová fanynka 

Vím, jak sladce chutná, když se vám v podnikání daří a jak naplňující je, když děláte práci, která pomáhá druhým.

Podnikám od roku 2007 a kromě bohatých zkušeností mám také MBA titul v oboru Startups & Enterpreneurship. Dělala jsem toho v životě mnoho - fotila jsem svatby, portréty i rodiny. Měla jsem síť fotostudií k pronájmu pro fotografy. Nafotila jsem více než 2500 boudoirových klientek a napsala jsem knihu o focení žen. Ovládám webdesign, seo, copywriting i brand focení, díky čemuž jsem vytvořila desítky kompletních webů. 

Rodina, náš dům a teplo domova je pro mě vším. Se svým manželem jsme spolu už 22 let, máme dva úžasné syny, dva heboučké pudlíky a také osm slepiček. Nedávno jsme vyměnili výhled na pražský hrad za život v Říčanech a užíváme si přírodu i poklidný život na malém městě.

více o mně

Za 15 let v podnikání jsem ušla kus cesty...

A nebyla to vždy procházka růžovým sadem. Vím, jaké to je plýtvat svým potenciálem i pracovat 14 hodin denně, opakovaně vyhořet, nechtít ráno vstát z postele, dokazovat si prací svou vlastní hodnotu a rozdat se pro zákazníky na úkor sebe i své rodiny. 

Utratila jsem statisíce za podnikatelské kurzy (Jenna Kutcher, Amy Porterfield, Ashlyn Carter, Moreno Collective, Northfolk atd.) a přečetla několik kilometrů knih. Postupem času jsem pochopila, že mou nejsilnější stránkou je schopnost vidět v druhých jejich jedinečnost a potenciál - spolu se schopností vynést to, co vidím, na světlo. 

Pevně věřím, že pokud budeme vědět, jak správně uchopit značku a podnikání, vytvořit skvělý web a dostat na něj lidi, pak se může každý věnovat tomu, co ho hluboce naplňuje a zároveň dobře živí. 

MISE LUCIES

Pomáhát fotografkám a kreativním podnikatelkám uchopit značku, vytvořit nový web a posunout podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich jedinečností.

spoluzakladatelka

Jsem Terka,
vaše pravá ruka

Znám Showit jako svoje boty a ráda vám pomůžu s tvorbou nového webu. Dokáži si poradit s každým problémem i neřešitelnou věcí a to nejen na Showit. Miluju systémy a proto vám můžu pomoci také s platformami Shopify, Thrivecart, Flodesk, Wordpress, Canva apod.

Věci dotahuji do finále a každý detail musí být vždy perfektní. Ráda tu pro vás budu nejen na vaší cestě k novému webu, ale také při dalším rozvoji vašeho podnikání.

V soukromí mě baví vytvářet domácí limonády, zelí a další dobroty. Doma mi nikdy nechybí naklíčené avokádo nebo mango. Také jsem dost obsesivní ohledně nakupování knih o podnikání.

spojte se s námi

Každý den jsme tu pro vás online uvnitř  aplikace. Připojte se také. 

Každý člověk má unikátní dar, který může sdílet s druhými. Naším cílem je podporovat fotografky a podnikatelky, aby uchopily svou značku, vytvořily nový krásný i funkční web a posunuly své podnikání na vyšší úroveň - to vše v souladu s jejich vlastní jedinečností.

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2023 LUCIES | Site credit |