mf_art

zkus mě

MF ART - web na míru

MF ART

Pracovat s Markétou na webu bylo úžasné. Je to člověk na správném místě, rozená designerka a obrovská profesionálka, která odvádí vždy 150% práci. 

Markéta má bohaté zkušenosti, znalost a hluboký vhled. Navíc se kolem ní vznáší aura klidu a harmonie. Bylo pro mě inspirující být v její přítomnosti. Velice jsem ocenila, jakou snahu a péči věnovala přípravě podkladů pro web. Nechala si udělat brand video, brand bannery, brand fotky a také nové fotky realiazací. Díky tomu web působí profesionálně a důvěryhodně. 

Když vidím Markétu, cítím klid, harmonii, profesionalitu, hloubku a hřejivou lidskost. Takové jsou její interiéry. A takový je i její web.podívejte se na web

Můj web mě zavedl do klidu mojí duše.

Markéta Fleischnerová

proč jsi zatoužila pořídit si nový web?

Už dlouho jsem cítila velkou potřebu nového webu. Chtěla jsem aby web reflektoval kdo jsem já a jaký přístup a fluidum mohu nabídnout. V mém oboru je důležité, abychom s klientem byli, jak se říká na stejné vlně a proto jsem chtěla, aby web byl co nejvíce JÁ a mohl oslovit ty, které nadchne to, co a jak mohu dát.

co jsi se během práce na webu o sobě naučila?

První práce na webu byl mentoring s Lucií a to byla bomba, vedla mě až tam, kam jsem zatím nedohlédla. Udělala jsem si díky tomu přehled kdo jsem teď a kam chci jít dál. Naučila jsem se dalšímu pohledu na svou vlastní práci. Došla jsem díky tomu k určitému posunu v tom, jaké změny udělat a kudy jít v mém poslání dál.

jak se ti se mnou spolupracovalO?

Řekla bych Láska na první pohled. Lucii znám jako fotografku už několik let, ale jako webmasterku jsem jí zažila poprvé, od prvního dne jsem věděla, že jsem na správném místě. Tento pocit mi vlil do žil obrovskou dávku energie a chtěla jsem plnit všechny úkoly, které jsem dostala, protože jsem věděla a cítila, že Lucie to posune zase o kus dál a bude z toho něco nádherného.

kam tě nový web zavedl? jak vnímáš svou značku nyní?

Můj web mě zavedl do klidu mojí duše a to proto, že se za svůj web mohu plně postavit, že jsem to já a o web se mohu plně opřít.
Svou značku vnímám jako pravdivou, čistou s otevřenou náručí. To jsem já, pojďme se seznámit, kdo jste vy ? 

jaké jsou tvé oblíbené prvky na webu?

Celý web je můj oblíbený, líbí se mi různá překvapení, která na webu najdete, dále videobanery a video. Líbí se mi ta čistota a zdánlivá jednoduchost a také se mi moc líbí vybrané fonty.

přinesl ti nový web nějaké reálné výsledky?

Na to ještě nemůžu odpovědět, až bude déle na světě.

jak a proč Markéta začínala?
Jaká byla její podnikatelská cesta? co se naučila a kam míří dál?

přečíst celý rozhovor

ZÁVĚREČNÉ TITULKY

tvroba webu: lucie S. + showiterka

brand fotky: Lucie s.

logo: lucie s.

brand video a video bannery: veru

mentoring & copywriting: lucie s.

fotky realizací: josef neumann