Jste tu správně, pokud...

máte v sobě něco jedinečného a toužíte se o to podělit s druhými

potřebujete své podnikání dát navenek víc do souladu s tím, kdo (a kde) aktuálně jste

chcete krásný i funkční web, který bude přitahovat vaše ideální zákazníky

lucie schweinerová

Provedu vás na cestě
k vašemu novému webu

Mou nejsilnější stránkou je schopnost vidět v druhých jejich jedinečnost a potenciál - spolu se schopností vynést to, co vidím, na světlo.

Tvorba webu může být zábavná sebezkušenost, která posune vaše podnikání na vyšší úroveň. Mnoho lidí má ale pocit, že tvorba webu musí být jen pot a slzy. Má to tři nejčastější důvody - nemají ten správný nástroj pro tvorbu webu (takže jsou závislí na správci jejich webu), mají zmatek v tom, kdo je jejich značka a neví, jak dát dohromady fotky, design a texty potřebné pro tvorbu webu tak, aby vzájemně ladily. 

Provedu vás touto cestou od začátku do konce. Nebudete muset hledat a koordinovat tým lidí. Díky úvodnímu mentoringu si budete jistá, že všechna rozhodnutí, která ohledně vašeho webu uděláme, budou v souladu s vaší značkou a s cíli, které jste stanovila.
1.krok

Web a brand mentoring

Udělat si jasno ve svém podnikání vám ušetří spoustu času a energie, protože budete znát svůj cíl a směr a za ním si také konzistentně půjdete (nebudete se vysilovat "šlapáním na kole", které nemá směr). 

"If you confuse, you will loose", říká se. Když vaše značka nebude jasná, ztrácíte také zákazníky. Pokud nebude jasně srozumitelné, jaký přínos pro ně můžete mít, půjdou jinam. 

Proto vám pomůžu udělat jasno. Budete vědět:

  • kdo jste a kam směřujete,
  • jaký význam nese vaše značka pro vaše zákazníky
  • kdo jsou vaši zákazníci, co potřebují a chtějí
  • a jak vaše nabídka naplňuje jejich potřeby a tužby.

Z těchto pěti konzultací pak vyplynou podklady pro jednotlivé stránky vašeho webu. 

pět konzultací pro váš web

1. VY A VAŠE ZNAČKA

Během konzultace prozkoumáme, kdo jste vy a vaše značka, proč jste se rozhodla věnovat se svému podnikání a jaký je příběh na pozadí vzniku vaší značky. Získáme tak podklady pro stránku "O mně". 

2. VAŠI ZÁKAZNÍCI

Kdo jsou vaši zákazníci, jaké jsou jejich potřeby a jaké problémy řeší? Co si přejí a jaký význam pro ně má vaše značka? Díky této konzultaci získáte podklady pro vaší stránku "Portfolio".

3. VAŠE NABÍDKA

Je důležité vytvořit ekosystém produktů a služeb. Jakou cestou si vaši zákazníci projdou díky vaší nabídce? Po této konzultaci získáte podklady pro vaše stránky "Služby" a "Produkty".

4. KLIENTSKÁ ZKUŠENOST

Když si zákazníci koupí vaše produkty a služby, co zažijí a jakým člověkem se stanou na jejím konci? Díky této konzultaci získáte další podklady pro prodejní stránky k vašim produktům a službám.

5. VÁŠ PRVNÍ DOJEM

Na konci našich setkávání už budete mít jasno v tom, co vaše značka ztělesňuje a jak slouží zákazníkům. Díky této konzultaci vše spojíme. Získáte podklady pro vaší stránku "Homepage".

Konzultace probíhají online na Zoomu a trvají 120 minut. Na konci získáte písemné shrnutí.

2.krok

Brand focení

Mít ty správné fotky na web a sociální sítě, je v dnešní době nutnost. Je to z toho důvodu, že vaše brand fotky:

  • budují důvěru tím, že spojují vaší tvář s vaším podnikáním
  • pozdvihnou váš web na profesionální úroveň
  • pomáhají vám spojit se s ideálními zákazníky


Nebojte se, fotit umím - od roku 2010 jsem nafotila více než 2500 žen a napsala jsem o focení žen knihu. Je pro mě důležité, abyste si celé focení užila. Moc ráda vám doporučím úžasnou vizážistku, která také upraví vaše vlasy.

Odevzdám vám sérii 40-60 fotek, protože vím, jak je pro tvorbu webu důležité mít z čeho vybírat.

Nafotím vám jak portréty, tak fotky detailů, které pocitově vyváží váš web. Natočím vám také 1-2 krátké videobannery, které využijeme v pozadí vašeho webu. Fotky vám navíc odevzdávám do 24 hodin, protože vím, jak se na ně po focení těšíte. Z brand focení pro interiérovou designerku Markétu Fleischnerovou.

3.krok

Webdesign a strategie

První dojem z vašeho webu je z 94% závislý na designu.To, co na vašeho zákazníka napoprvé dýchne, je velmi důležité - protože, jak je známo, první dojem není lehké změnit.

Vytvořím pro vás strategické rozložení jednotlivých stránek webu a jejich částí, které návštěvníka povedou k cílům vašeho webu. Zároveň navrhnu design, který je v souladu s vaší značkou a promlouvá k vašim ideálním zákazníkům. 

Během byznys mentoringu se budeme detailně zabývat barvami, které jsou v souladu s vaší značkou. Vyberu pro vás také vhodná písma, která dokreslí dojem z vašeho webu. Pokud nemáte vlastní logo, vytvořím vám základní textové logo, které bude ladit s vaším webem.

Jak pracuji? Mnoho částí vašeho webu vám nadesignuji na míru. Jsem také Northfolk Vault partnerem a můžu ke své práci používat designové webové šablony, upravovat je a mixovat mezi sebou. Také sama vytvářím šablony pro web - proto mám obrovské množství zdrojů, ze kterých můžu váš web efektivně poskládat a zároveň mu vtisknout jedinečnou duši. 

Weby tvořím v Showit, který absolutně zbožňuji a věřím, že vy budete také. 

Až 75% lidí si udělá úsudek o vaší kredibilitě na základě webu.

zajímají vás weby mých klientek?

Prozkoumejte portfolio webových stránek

4.krok

Copywriting

Na slovech záleží. Slova mají totiž tu moc proměnit návštěvníka v zákazníka. Je důležité, aby váš web dokázal zodpovědět návštěvníkům jasně a zřetelně, kdo jste, co děláte, proč to děláte (a jak to děláte jinak nebo lépe než vaše konkurence). 

Jak píši? Přirozeně tíhnu k brand copywritingu, jehož cílem je budovat důvěru a jasně komunikovat, kdo vaše značka je a co (a jak) dělá pro druhé. Také vám ráda napíši prodejní stránku pro váš produkt nebo službu. Není mi blízký nátlakový, manipulativní přístup, ani psaní pro vyhledávací roboty. Vaše texty zkrátka píši pro lidi.

Jak pracuji? Během byznys mentoringu se hodně ptám - a hodně si také píši. Zajímají mě slova, která používáte, když mluvíte o sobě, o svých zákaznících a o produktech a službách, které nabízíte. Společně také probereme tón vaší značky.

Poté vše sepíši tak, aby váš web dokázal doručit vašim návštěvníkům jasné odpovědi a navedl je tam, kam chcete - například k tomu, aby vás kontaktovali ohledně první konzultace nebo k tomu, aby si zakoupili vaše produkty a služby.

Váš web napíši od A do Z. Poté vám předám texty ke schválení a k doplnění. Využít můžete také dvou hodinových konzultací, během kterých doladíme vaše texty tak, abyste na svém webu milovala každé slovo. 5. krok

SEO a spuštění webu

Kreativní práce je za námi a na řadu přichází práce technická. V závěru naší spolupráce vám založím účet na Showit a nahraji tam váš web. Poté vám vytvořím mobilní verzi a nastavím základní SEO. 

Pro své klientky nastavuji základní SEO (názvy stránek, metapopisky stránek, názvy a metapopisky obrázků, strukturu prvků na webu a optimalizaci velikosti). Na použitých klíčových slovech se domluvíme v rámci byznys mentoringu. 

V závěru spolupráce bude váš web připojen pomocí DNS záznamů na vaší doménu a bude požádáno o bezpečnostní SSL certifikát.
více referencí

VeroNika Horejšová

"Za poslední měsíc, co je spuštěný nový web, jsem získala více objednávek než za celý předchozí rok."

Petra gatto

"Předčilo to mé očekávání a dalece převýšilo mou jakoukoli dosavadní zkušenost při tvorbě webu."

pavlína faragová

Lucie je profík, člověk na svém místě - taková webová porodní bába. Pomůže vám
s celým (bolestivým) procesem od A do Z
a výsledek předčí vaše očekávání. 

Děkuju za krásný web - vůbec jsem si to neuměla představit, jen jsem intuitivně cítila, že to bude dobré... předčilo to má očekávání, jsi neuvěřitelně vnímavá, umíš se nacítit na člověka a vystihnut přesně jeho osobnost a vše, co nabízí a dělá a žije... a vytvořit z toho umělecké dílo-webové stránky - moc děkuju.

Hanka Ciglerová

poradkyně pro zdravý životní styl

Lucie se umí dostat do našeho myšlení a perfektně ho pochopit. Veškeré myšlenky, nápady i všechna přání pro které jsem hledala slova, dokáže Lucie vyslovit a zrealizovat v nádherné podobě o které jsem snila. Bylo to jako milé posezení s kamarádkou, která vás vždy ráda podpoří, pomůže vám a nasměruje s vámi vaši další cestu správným směrem. 

Ludmila Esterková

fine art fotografka

Díky Lucii a jejímu týmu mám webové stránky, které mohou směle konkurovat těm zahraničním. Veškerá komunikace byla bezproblémová. Jsem ráda, že jsem se nebála investovat. Lucie mi pomohla i celkově ohraničit mojí práci a utřídit si v hlavě kam a jak chci postupovat. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí něco víc!

Sabina Burreiter

lektorka pilates

Moc vám za vše z celého srdce děkuji. Především za trpělivost a za to krásné, co dokážete vytvořit přenesením myšlenek a osobnosti klienta do jeho webu, který díky tomu osobněji promlouvá.

Lucie Hauzner

svatební designerka

Jsem naprosto spokojená s výsledkem. Oblíbila jsem si celý web. Jeho barvy, písmo, jemnost. Můj web je nevtíravý, ale zapamatujete si ho.

Jarka Glierová

šperkařka

Užívala jsem si to společné tvoření mého webu, fakt mě to bavilo a cítila jsem se po celou dobu opečovávaně.

Jana Bínová

fotografka pro ženy

První práce na webu byl mentoring s Lucií a to byla bomba, vedla mě až tam, kam jsem zatím nedohlédla. Udělala jsem si díky tomu přehled kde jsem teď a kam chci jít dál. Můj web mě zavedl do klidu mojí duše a to proto, že se za svůj web mohu plně postavit, že jsem to já a že se o něj mohu plně opřít.

Markéta Fleischnerová

interiérová designerka

S Lucií a jejím týmem jsme si i hned padly do noty. Oceňujeme její kreativní nápady, rychlou a vstřícnou komunikaci, sálající pozitivní energii. Tvořit web s Lucií byla procházka růžovou zahradou. 

Dominika & Karolína

majitelky Villa Dom Carli

Z webových stránek, které pro mou ambulanci Lucka vytvořila, jsem naprosto nadšená. Splnila všechna moje očekávání. Nebo spíš moje očekávání ještě předčila.

Lucie Jechová

dětská lékařka

Nejspíš máte ještě pár otázek...

je pro vás showit ta správná volba?

proč mám pro tvorbu svého webu využít showit?

Showit je jednoduchá, intuitivní aplikace pro tvorbu webu, který si můžete sami vytvořit a také sami spravovat. Máte rádi jednoduchost značky Apple? Pracuje se vám dobře v programu Lightroom? Jste zaměření především na výsledky (spíš než na procesy)? Upřednostňujete svobodu, efektivitu a kreativitu? Pak vás Showit bude bavit. 

kolik stojí showit?

Showit předplatné stojí od 19 dolarů měsíčně (při roční platbě) a věřte, že si svou cenu plně zaslouží. Nabízí vlastní hosting, pravidelné zálohování, responzibilitu, plnou kontrolu nad vzhledem mobilní verze, úžasnou zákaznickou podporu a přátelskou komunitu fanoušků značky. Showit své zákazníky navíc skutečně poslouchá a pravidelně přidává nové funkce. Více informací o cenách najdete ZDE.

na čem běží blog?

Pokud využijete předplatné s blogem, vaše příspěvky poběží na Wordpress. Wordpress je nejrozšířenější publikační a redakční systém. Jde o silnou značku, na které se vyplatí blogovat. 

potřebuji hosting a doménu?

Hosting je obsažen v ceně předplatného. Jediné, co je potřeba zaplatit navíc je doména. Doména vás ale vyjde už jen na pár stokorun ročně. Využít můžete například Wedos, Forpsi nebo další registrátory domén. 

je showit v češtině?

Bohužel není. Nepotřebujete ale být lingvista, abyste mohli s Showit pracovat. Práce v něm je jednoduchá a intuitivní a po čase nejspíš ani nebudete vnímat, že není v našem jazyce. Zastávám názor, že pokud chcete pracovat se skvělými nástroji, nemělo by vás odradit to, že nejsou v češtině - všechny benefity, krásný design a funkce vám to vynahradí. 

můžu si práci v showit vyzkoušet?

Ano, můžete. Showit nabízí zkušební čtrnácti denní období. Pokud si chcete práci v Showit vyzkoušet, jděte na showit.co a klikněte na modré tlačítko Create Your Site v horní pravé části stránky. Ta vás přesměruje na vytvoření profilu. Nemusíte zadávat ani platební kartu. 

váš nový web už čeká. máte otázky?

Domluvte si konzultaci

Kým byste byla, kdybyste se nebála, kdybyste o sobě nepochybovala a kdybyste mohla mít vše, co chcete? Jaké by to bylo roztáhnout křídla ve vašem podnikání?

Prozkoumejte web

 | právní informace & GDPR | © 2024 LUCIES | Site credit |