kidsmed kolin

zkus mě

PETRA GATEK webdesign

Spolupracovat s dětskou lékařkou Luckou bylo moc příjemné. Nostalgicky jsem se znovu vrátila do doby, kdy byly mé děti malé. Nejvíc mě bavilo vytvářet metřík pro preventivní prohlídky.

Vím, že weby lékařů jsou obecně dost nezáživné a že na nich chybí spousta bližších informací. To Lucka pro svůj Kidsmed nechtěla. 

Lucka chtěla web, kde rodiče malých pacientů najdou nejen důležité informace, ale také články a rady. A já si zase přála, aby na návštěvníky z webu dýchlo, že jsou ve starostlivé péči zkušené pediatričky. Nesměly chybět také brand focení. Fotky z něj si můžete prohlédnout zde.

podívejte se na web

"Z webových stránek, které pro mou ambulanci Lucka vytvořila, jsem naprosto nadšená. Splnila všechna moje očekávání. Nebo spíš moje očekávání ještě předčila."

lucie Jechová

proč jsi zatoužila pořídit si nový web?

Vzhledem k tomu, že jsem otevřela novou dětskou ambulanci, chtěla jsem, aby rodiče měli ucelenou informace o péči, kterou jejich dětem poskytujeme. Myslím, že všichni rodiče jsou rádi, když vědí, jak ordinace vypadá a hlavně, když vidí, jak vypadají lékaři a sestřičky, kteří se o jejich děti starají.

JAKÉ JSOU TVÉ OBLÍBENÉ PRVKY NA WEBU?

Kdybych měla vybrat jen něco, bylo by to dost složité. Web je absolutně dokonalý. Oceňuji přehlednost, která je pro rodiče, kteří hledají jasnou informaci, velmi důležitá. Jsem absolutně nadšená z uspořádání jednotlivých odkazů a jejich grafického zpracování. Je to celé roztomile jemné a zároveň decentní. Drobné grafické detaily, které Lucka s citem vybrala, opravdu krásně dokreslují celý dojem z webových stránek.

jak se ti se mnou spolupracovalO?

Spolupráce s Luckou je vždycky radostná. Toto nebyla naše první a jsem si jistá, že jistě ne poslední. Při brand focení jsem si připadala jako na setkání s dobrou kamarádkou a vše probíhalo ve zcela uvolněné atmosféře.

kam tě nový web zavedl? jak vnímáš svou značku nyní?

Nový web vnímám jako nedílnou součást identity mé ordinace. Před vytvořením webu mi pořád něco málo v prezentaci mé ordinace chybělo – a teď, teď už je to kompletní. Musím říct, že jsem opravdu spokojená.

showit logo: lucie s.

webdesign: lucie S.

ZÁVĚREČNÉ TITULKY

fotky na web: lucie s.