jarryg

zkus mě

Jarka Glierová - šperkařka

JARRYG

Jarka je typická tvůrkyně a to je mi velmi blízké. Inspirovala mě jednoduchost a čistota jejích šperků. Naše spolupráce byla velmi komplexní. Tvořila jsem webdesign, showit logo a nastavovala jsem základní SEO. Copywriting si Jarka přála udělat pro svůj web sama.

Na webu jsme také spolupracovaly s úžasným týmem. Děkuji Petře Gatto, že nafotila Jarce brand portréty. Také děkuji za produktové fotky Kačce Končál, za video bannery Veru Horejšové a za pomoc a pózování při focení šperků Lucce Spišákové. 

"Jsem naprosto spokojená
s výsledkem."

jarmila glierováDoufám, že budu moci dělat radost svými šperky více ženám, ale i mužům, kteří pochopí z webu o co mi hlavně jde. Kvalita, trvanlivost a výjimečnost.

kam Vás nový web zavedl? jak vnímáte svou značku nyní?

Spolupráce byla úžasná. Jsem naprosto spokojená s výsledkem. Oblíbila jsem si celý web. Jeho barvy, písmo, jemnost. Je nevtíravý, ale zapamatujete si ho.

jak se vám se mnou spolupracovalO? a jaké jsou vaše oblíbené prvky na webu?

Ujasnila jsem si, jak chci svou tvorbu nasměrovat a co chci nabídnout. 

co jste se během práce na webu o sobě naučila?

Své původní stránky jsem si pořizovala asi před 5 lety a nastal čas na změnu. Každopádně jsem i cítila, že je potřeba vyjádřit webovými stránkami, kdo opravdu jsem a co mohou zákazníci ode mé tvorby očekávat.

proč jsTE zatoužila pořídit si nový web?

showit logo: lucie s.

webdesign: lucie S.

ZÁVĚREČNÉ TITULKY

brand foto: petra gatto

produktové foto: katka končál

video bannery: veronika horejšová