janabinova

zkus mě

PETRA GATEK webdesign

Jana Bínová

Spolupráce s Janou pro mě byla moc milá. S Janou máme společnou lásku k focení žen, k přijetí jedinečnosti a také k brandingu a vytváření značek. Jana je člověk, který dělá svou práci srdcem a skutečně chce předat svým klientkám to nejlepší a posunout je v jejich životě jak směrem k přijetí vlastní jedinečnosti, tak k využití této jedinečnosti pro vytvoření smysluplné značky.

podívejte se na web

"Užívala jsem si to společné tvoření, fakt mě to bavilo a cítila jsem se po celou dobu opečovávaně."

jana bínová

proč jsi zatoužila pořídit si nový web?

Chtěla jsem odejít od Miowebu a udělat si profi web, kde bych se nestyděla zveřejnit svoje ceny. Původně jsem si ho chtěla vytvořit sama, ale před tím jsem potřebovala najít to svoje téma ve focení. Aby se na to někdo podíval z nadhledu a pomohl mi najít tu mou cestu. Díky tvému mentoringu jsem tu cestu našla a web byl k tomu jako bonus. 

JAKÉ JSOU TVÉ OBLÍBENÉ PRVKY NA WEBU?

Mě se web líbí jako celek. Je to super prezentace celé mé práce, shrnuje nejdůležitější myšlenky, ukazuje moji práci.. líbí se mi třeba struktura jednotlivých stránek se službami, stránka s kontaktem atd. 


jak se ti se mnou spolupracovalO?

Spolupráce s tebou byla super. Vyhovoval mi kamarádský a zároveň profesionální přístup. Bylo parádní, že jsi na mě nijak netlačila, ale zároveň bylo dobré mít naplánované další setkání, takže se to zbytečně neprotahovalo. Vyhovovalo mi i to, že jsem se necítila nijak špatně, když jsem chtěla něco předělat nebo upravit. Protože vím, že jsem některé věci uviděla až později, a tak jste je musely předělávat. Prostě to bylo boží a užívala jsem si to společné tvoření, fakt mě to bavilo a cítila jsem se po celou dobu opečovávaně. 


kam tě nový web zavedl? jak vnímáš svou značku nyní?

Zatím jsem v prázdninovém módu a web jsem nijak nepropagovala. I tak ale chodí poptávky na focení. Web si evidentně našel cestu k lidem i bez mého přičinění. Což mě těší. Skvělý tah byl zveřejnit ceny - chodí mi rovnou vyfiltrované poptávky, klienti jsou s cenami seznámeni a odpadá mi práce s posíláním ceníku.

jakou cestu Jana ušla?
Co jí na focení tolik uchvátilo?
co se naučila a kam míří dál?

přečíst rozhovor

brand mentoring: lucie S.

showit logo: lucie s.

webdesign: lucie S.

ZÁVĚREČNÉ TITULKY