Copywriting

ta správná slova, která promlouvají k srdci vašeho ideálního zákazníka

"Když z vašeho webu není patrné, kdo jste, co děláte, proč to děláte - a jak to děláte jinak - nebo lépe než všichni ostatní...pak Houstone, máme problém. "

ASHLYN CARTER

Správně zvolená slova mají tu moc přeměnit návštěvníka vašeho webu na zákazníka. Copywriting pro mě není jen o psaní textů. Zajímám se o to, jak chcete na vašem webu znít. Chci vám pomoci předat váš příběh a vyzdvihnout jedinečnost, kterou pouze vy máte.

Nejraději dělám kompletní weby - brand mentoring, design a copywriting. Má to pro vás totiž jednu velkou výhodu - nemusí vás poznávat tři osoby (a také je nemusíte koordinovat). Nabízím vám tak ucelené řešení, které je efektivnější, levnější a rychlejší než oslovovat mentora, designera a copywritera.

Nasaji vás a vaši energii jen jednou - díky brand mentoringu (a v tom jsem vážně dobrá). Během designu vašeho webu naplánuji, co a kde bude potřeba napsat. To vše potom přenesu do slov, které promlouvají jedinečným a osobitým tónem přímo k vašemu ideálnímu zákazníkovi.


Na slovech záleží.

SEO & klíčová slova

Při tvorbě webu provádíme také základní analýzu klíčových slov, která bude zakomponována do textů, SEO struktury a metapopisků všech prvků na vašem webu. Je důležité, aby vás vyhledávače měly v oblibě.

Pojďme to

probrat online

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Specializuji se na ženy, jejichž podnikání nese jejich jméno. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci jim vynést tento dar na světlo,  zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit