Copywriting

ta správná slova, která promlouvají k srdci vašeho ideálního zákazníka

"Když z vašeho webu není patrné, kdo jste, co děláte, proč to děláte - a jak to děláte jinak - nebo lépe než všichni ostatní...pak Houstone, máme problém. "

ASHLYN CARTER

Správně zvolená slova mají tu moc přeměnit návštěvníka vašeho webu na zákazníka. Copywriting pro mě není jen o psaní textů. Zajímám se o to, jak chcete na vašem webu znít. Chci vám pomoci předat váš příběh a vyzdvihnout jedinečnost, kterou pouze vy máte.

Nejraději dělám kompletní weby - brand mentoring, design a copywriting. Má to pro vás totiž jednu velkou výhodu - nemusí vás poznávat tři osoby (a také je nemusíte koordinovat). Nabízím vám tak ucelené řešení, které je efektivnější, levnější a rychlejší než oslovovat mentora, designera a copywritera.

Nasaji vás a vaši energii jen jednou - díky brand mentoringu (a v tom jsem vážně dobrá). Během designu vašeho webu naplánuji, co a kde bude potřeba napsat. To vše potom přenesu do slov, které promlouvají jedinečným a osobitým tónem přímo k vašemu ideálnímu zákazníkovi.

Mám spíše jemnější prodejní přístup. Pokud však chcete strojového seo copywritera a manipulátora, který bude tlačit na vaše zákazníky a který s oblibou používá tlačítka ve stylu KUP! HNED TEĎ! nebo ANO, VSTOUPÍM DO KURZU NEBO O SVOU ŠANCI NAVŽDY PŘIJDU, obraťte se na někoho jiného. 


Na slovech záleží.

SEO & klíčová slova

Během tvorby webu s vámi proberu základní klíčová slova vhodná pro vaše podnikání. Tato slova budou poté citlivě zakomponována do textů, názvů stránek, struktury webu a metapopisků všech prvků na vašem webu. Doporučím vám také vhodnou obsahovou strategii pro blog. 

Pojďme to

probrat online

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit