brand focení

fotky na web a sociální sítě

potřebujete

fotky na web ?

Asi víte, jak je důležité, ukázat svou tvář svým potenciálním zákazníkům a vytvořit si s nimi důvěrnější vztah. Ráda byste měla svoje fotky na web, sociální sítě, do newsletteru nebo podcastu. A možná to máte tak, jako já.

Jako kovářova kobyla.

Točíte dokola svých pár různorodých, starých fotek, které už dávno nereflektují vaší značku, ani směr, kterým jdete. Taky se vám nechce ukazovat svou tvář. Jak já to znám. Nejradši bych před sebe vystrčila mojí kolegyni Terku a řekla - "foťte JÍ!". 

Pravda je ale následující. 

mít ty správné brand fotky na web a sociální sítě je v dnešní době nutnost.

KDYŽ JSEM TO ZVLÁDLA JÁ, ZVLÁDNETE TO TAKY. 
PODÍVEJTE SE NA FOTKY Z MÉHO BRANDOVÉHO FOCENÍ ZDE.

k čemu slouží

brand fotky

budují důvěru tím, že spojují vaší tvář s vaším podnikáním

vyprávějí váš příběh na hlubší vizuální úrovni

pozdvihnou vaší značku do vyšší, profesionální ligy

jak probíhá brand focení?

1. plánování

Zavolejte mi nebo napište. Domluvíme  si zoom konzultaci, kde vše probereme a naplánujeme - lokaci, oblečení, propriety a další oblasti vašeho focení. 

2. make-up a vlasy

Součástí ceny focení je i lehký make-up a přirozená úprava vlasů. Zajistíme tak, že budete vhodně upravená pro objektiv fotoaparátu.

3. brand focení

Focení samotné trvá 60 minut. Můžete se během něj několikrát převléknout. Vznikne soubor padesáti fotografií, které můžete použít pro web, sítě i tiskové materiály.

4. online galerie do 24 hodin

Vaše fotografie budou umístěné v soukromé galerii do 24 hodin po focení. Stáhnout si je můžete v tiskové kvalitě a také optimálně zmenšené a doostřené pro web.