Potřebujete fotky na web?

používáte stále dokola svých pár různorodých, starých fotek, které už dávno nereflektují vaší značku, ani směr, kterým jdete. možná se vám taky nechce ukazovat svou tvář...jak já vám rozumím. 

Pravda je ale následující - MÍT TY SPRÁVNÉ FOTKY NA WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ JE V DNEŠNÍ DOBĚ NUTNOST.

Brandové focení

Díky brandovému focení získáte fotky na web a sociální sítě, které jsou v souladu s vaší osobní značkou. Díky tomu, že ukážete svou tvář, vytvoříte si se svými zákazníky důvěrnější vztah. Dokáží si pak lépe propojit vaše produkty a služby s vaší jedinečností a odlišit se tak od konkurence. 

kudy vede cesta?

01

Napište mi

Budu ráda, když mi napíšete něco o sobě, o tom, čemu se věnujete a jaké jsou vaše představy ohledně výsledných fotek. Pošlu vám svou cenovou nabídku. 

02

Online konzultace

Součástí focení je také hodinová online konzultace o vašem podnikání a osobním brandu. Probereme lokaci, make-up a potřebné propriety k focení.

03

Den D

Sejdeme se na domluveném místě. Během focení se můžete několikrát převléknout. Doba focení je 60-90 minut. Během této fotky vám vyfotím přibližně 60 fotek. 

04

Online galerie & download

Do 24 hodin od focení vám zašlu přístup do vaší soukromé online galerie. Současně získáte také odkaz ke stažení fotek (plná tisková velikost a optimalizovaná velikost pro online užití.)

Chcete

více informací?

MISE LUCIE S.  Věřím, že každý člověk má jedinečný dar a že je jeho posláním sdílet ho s druhými. Proto se specializuji na osobní brandy. Moje služby a produkty mají za cíl pomoci majitelům osobních brandů vynést jejich dar na světlo, zazářit a udělat tak svět lepším místem. 

Prozkoumejte můj web

 | právní informace & GDPR | 

© 2022 LUCIE S. |  Site credit