potřebujete

fotky na web ?

Asi víte, jak je důležité, ukázat svou tvář svým potenciálním zákazníkům a vytvořit si s nimi důvěrnější vztah. Ráda byste měla svoje fotky na web, sociální sítě, do newsletteru nebo podcastu. A možná to máte tak, jako jsem to měla já.

Jako kovářova kobyla.

Točila jsem dokola svých pár různorodých, starých fotek, které už dávno nereflektovaly mou značku ani směr, kterým jsem šla. Taky se mi nechtělo ukazovat svou tvář. Nejradši bych před sebe vystrčila mojí kolegyni Terku a řekla - "foťte JÍ!". Chtěla jsem se schovat za foťákem a za počítačem. Pak jsem to ale pochopila. 

mít ty správné brand fotky na web a sociální sítě je v dnešní době nutnost.

k čemu slouží

brand fotky

budují důvěru tím, že spojují vaší tvář s vaším podnikáním

vyprávějí váš příběh na hlubší vizuální úrovni

pozdvihnou vaší značku do vyšší, profesionální ligy

jak probíhá brand focení?

1. plánování

Zavolejte mi nebo napište. Domluvíme  si zoom konzultaci, kde vše probereme a naplánujeme - lokaci, oblečení, propriety a další oblasti vašeho focení. 

2. make-up a vlasy

Součástí ceny focení je i lehký make-up a přirozená úprava vlasů. Zajistíme tak, že budete vhodně upravená pro objektiv fotoaparátu.

3. brand focení

Focení samotné trvá 60 minut. Můžete se během něj několikrát převléknout. Vznikne soubor padesáti fotografií, které můžete použít pro web, sítě i tiskové materiály.

4. online galerie do 24 hodin

Vaše fotografie budou umístěné v soukromé galerii do 24 hodin po focení. Stáhnout si je můžete v tiskové kvalitě a také optimálně zmenšené a doostřené pro web.