brand foceni

Brand focení pro Hanku Ciglerovou

Brandové focení mou klientku Hanku Ciglerovou jsem si vážně užila. Hanka je úžasná žena a v současné době spoluprcujeme na jejím novém webu. Už během brand mentoringu jsme si skvěle sedly. Hanka je vřelá, laskavá, krásná, plná energie a profesionálka v každém směru. Je tak příjemné být v její společnosti.

Vyjela jsem za ní do jižních Čech, kde bydlí. Má krásnou, sympatickou rodinu, krásný dům a také zahradu. Dýchlo na mě kouzlo toho, že člověk může žít svůj život podle svých představ – být obklopen láskou, být zdravý, mít práci, která ho baví a přináší mu vše, co si přeje – a zároveň žít v klidu, harmonii a obklopen přírodou. V tom je Hanka pro mě velmi inspirativní a nemůžu se dočkat, až vám ji a její práci představím na jejím novém webu.

brand focení brandové focení fotky na web

brand foceni

brand focení brand focení pro Hanku Ciglerovou brandové focení od LUCIE S. brand fotky brand focení fotky na web - brand focení brandové fotky na web fotky pro Hanku Ciglerovou brand focení brandové focení pro klientku brand focení fotky na web brandové focení pro klientku Hanku fotografie na web - brandové fotky pro Hanku Ciglerovou

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *