Proč mít web na Showit a kolik stojí?

showit tvorba webu založení účtu a kolik stojí

Taky jste vždy chtěli mít webové stránky někde, kde byste si sami a snadno mohli změnit fotky, přepsat text nebo změnit barvy a písmo, aniž byste museli vždy kontaktovat svého správce webu? Představuji vám Showit. Nejenže je uživatelsky přívětivý, také samotná tvorba webu je velmi intuitivní a s neomezenými možnostmi. Zkuste zapomenout na všechny jiné platformy, kde se tvoří weby a vstupte do prostoru, kde využijete naplno design i funkčnost zároveň – Showit.

Pokud rádi kódujete a užíváte si komplikované systémy, nebude Showit nejspíš pro vás. Avšak věřím, že pro ty z vás, kteří chcete webové stránky, co skvěle vypadají a jsou plně funkční, je tato platforma to pravé ořechové. Tím, že vám odpadne tvrdá práce, pot a slzy z klasické tvorby webových stránek, můžete se soustředit na to, co je podstatné – na vás, vaši značku a na to, co skutečně chcete na svém webu mít (ne na to, co vám dovolí váš současný editor).

 

10 věcí, které jsou na Showit úžasné

 

1. Kreativitě se meze nekladou

Jak již bylo řečené, Showit má neomezené možnosti. 90 % věcí co vás napadnou, lze vytvořit – zbylých 10 % můžete propojit skrze třetí strany. Já osobně jsem naprosto unešená z toho, co vše v něm jde vytvořit. Baví mě ta svoboda – nemusíte znát kódování nebo složitý IT jazyk a přesto dokážete vytvořit funkční web s krásným designem. Můžete vrstvit prvky na sebe, vytvářet průhledné pozadí, jednoduše vkládat vlastní písma i ikony. Ta jednoduchost a svoboda vás úplně pohltí.

 

2. Nejste limitováni bloky (Drag and Drop systém)

V Showit nejste limitováni žádnými bloky ani ničím podobným. Vše funguje na principu Drag and Drop neboli táhni a pusť – můžete vzít jakýkoliv prvek na stránce (nebo i několik najednou) a přemístit je přesně na místo, kam chcete. Představte si tvorbu webu jako čisté malířské plátno, kde můžete namalovat, co chcete a kam chcete.

 

3. Technická podpora

Jessica, JT, Josh a Jeff. To jsou jedni z mála lidí z úžasné technické podpory. Skrze váš účet na Showit můžete při tvorbě okamžitě kontaktovat technickou podporu. Vědí úplně všechno! Obracela jsem se na ně s nejrůznějšími dotazy a se vším mi dokázali poradit. A rozhodně nejlepší na tom všem je, že jsou milí a přátelští. Komunikace je v angličtině, takže možná budete potřebovat sem tam překladač na nějaký ten technický termín. Celková komunikace vás ale určitě překvapí a rozhodně to není jako s českými technickými podporami, kde vás odkážou na článek na blogu a poradit si musíte sami. Tohle je jedna z věcí, co miluju!

 

4. Jednoduchá možnost redesignovat stránky

V Showit si jednoduše dokážete nastavit své brandové barvy a fonty. A v případě, že už přišel čas na redesing, dokážete si vše velmi snadno změnit. 

 

5. Krásné šablony

Při tvorbě nového webu můžete na Showit začít s čistým bílým plátnem nebo využít z mnoha vytvořených šablon. Ty najdete na Showit store. Vybírat můžete ze šablon od mnoha designerů s nejrůznějšími zaměřeními. Šablony přímo pro fotografy, podnikatele i lektory jógy. Pokud byste chtěli šablonu připravenou v českém jazyce pro snadnější ovládání a s jistotou fontů s českou diakritikou, vyberte si nějakou na webu LUCIE S..

 

6. SEO – optimalizace webu

Velkou výhodou je, že je Showit SEO friendly. Veškeré SEO si nastavíte ve svém účtu, a to velmi jednoduše. Máte veškerou optimalizaci vašeho webu na jednom místě a plně pod kontrolou.

 

7. Desktopová vs. mobilní verze

Často se setkávám s weby, které mají krásné desktopové verze, ale pak nahlédnete na web z telefonu a vidíte spoustu a spoustu nedostatků. Překrývající se texty, uskočené fotografie, nefunkční ikony. Z toho je mi vždy trochu smutno, když vím, že až 50 % návštěvníků kouká na váš web z mobilního telefonu. V Showit si mobilní verzi tvoříte zvlášť a nejste ničím limitování jako na jiných platformách.

 

8. Propojení s WordPressem

Pokud si vyberete předplatné s blogem, bude váš blog běžet na WordPressu.  Showit je sním plně kompatibilní a vy si v něm si dokážete vytvořit nádherný design s WordPress funkcemi. Velkou výhodou je i fakt, že vám technická podpora pomůže s migrací blogu.

 

9. Živý design

Velmi rychle jsem se naučila na první pohled rozeznat web na Showit od těch ostatních. Je to jednoduché. Ostatní weby jsou strnulé, bez akce. Showit vám nabízí živý design. Každý prvek můžete jednoduše, ale detailně nastavit, aby působil, že žije a dýchá.

 

10. Hosting v ceně

Se Showit máte hosting v ceně předplatného. Tedy při zakládání domény vám bude stačit pouze doména bez hostingu. Záloha webu probíhá každých 10 minut. V případě, že se vám během tvorby vypne počítač a vy jste celý den neklikli na tlačítko uložit, budete velmi vděční, že tuto funkci Showit má.

 

Kolik stojí Showit? – 3 možnosti předplatného

Za všechny ty úžasné výhody a za to, jak je Showit jednoduchý intuitivní nástroj, je samozřejmě potřeba zaplatit o něco víc než obvykle. Avšak brzy pochopíte, že platíte ještě málo na to, jak moc vám ulehčuje život. Vybrat si můžete ze tří možností předplatného.

 

1. Showit

Toto předplatné je ideální pro ty z vás, kteří nepotřebují blog. Vybrat si můžete vždy mezi měsíční a roční platbou. Při roční platbě vás v tomto případě Showit vyjde na 19 dolarů za měsíc (v přepočtu cca 420 korun – vždy v závislosti na kurzu dolaru).

 

2. Showit + Basic blog

Pokud máte rádi psaní článků a rádi si budujete SEO, je pro vás ideální volba Showit a základní blog. Opět si můžete vybrat mezi měsíční a roční platbou. Při roční platbě vás v tomto případě vyjde na 24 dolarů za měsíc (v přepočtu cca 520 korun – vždy v závislosti na kurzu dolaru).

 

3. Showit + Advance blog

Třetí možností předplatného je ideální pro ty z vás, kdo rádi píšete články, chcete budovat SEO a zároveň rádi využíváte pluginy. Například přidat si na blog tlačítko na ukládání pinů na pinterest. Toto předplatné vás při roční platbě vyjde na 34 dolarů za měsíc (v přepočtu cca 750 korun – vždy v závislosti na kurzu dolaru). Opět si můžete vybrat mezi měsíční a roční platbou.

Takže pokud ještě nemáte web na Showit, vřele vám doporučuji, abyste si Showit vyzkoušeli – prvních 14 dní je zdarma. A pokud následně použijete při platbě kód: lucies získáte měsíc zdarma. Věřím, že se do něj zamilujete stejně jako já. Jako junior designer a milovník systémů jsem unešená, jak kreativní weby na Showit lze vytvořit a to, aniž byste byli vyučení IT specialisté se znalostí IT jazyků a kódování. Dejte sbohem složitým systémům a závislosti na vašich webmasterech.

Kam zadat kód lucies na měsíční slevu?

showit-sleva

Slevový kód: lucies

Založení účtu na Showit

Prvním krokem je založení účtu. Jděte na app.showit.co. Pozor! Vždy stránku otvírejte ve vyhledávači Google Chrome. Jako jediný je se Showit kompatibilní a poskytuje mu nejlepší nástroje pro tvorbu. V jiných vyhledávačích se vám ani nezobrazí možnost na přihlášení, natož založení účtu. Ale žádný strach, vaše budoucí webové stránky budou samozřejmě plně funkční a viditelné ve všech prohlížečích. 

Pokud jste na správné stránce, měli byste vidět toto:

založení účtu na showit

Klikněte na CREATE AN ACCOUNT. Vyplňte o sobě pár informací. Odklikněte tlačítko SUBMIT a můžete začít s tvorbou. Máte tři možnosti, jak začít.

  1. Vyberte si šablonu zdarma – ty vidíte rovnou ve výběru. Můžete si je prohlédnout a pokud se vám bude nějaká líbit klikněte na START WITH THIS DESIGN.
  2. nebo si kupte šablonu na Showit store či na lucies.cz (šablony v češtině!). Tu si po zaplacení nahrajete do vaší DESIGN LIBRARY ve vašem Showit účtu.
  3. Poslední(a trochu komplikovanější) možností je začít s čistým bílým plátnem. Vyberte si jakoukoliv šablonu, smažte ji všechny stránky a vložte si nový canvas bez jakýchkoliv bez prvků.)

 

Pokud se Showit ještě neumíte, doporučuji vám začít se šablonou. Krásně se na ní dá pochopit, jak funguje a jaké nabízí možnosti. Po nějakém čase, až si Showit osvojíte, určitě zvládnete tvorbu od nuly.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.