showit tvorba webu založení účtu a kolik stojí

Proč mít web na Showit a kolik stojí?

Představte si, že si umíte svůj web vytvořit sami a že nemusíte platit desítky tisíc za webové služby. 

Představte si, že KDYKOLIV vaše podnikání povyroste, byť jen o malý kousek, můžete si změny na svém webu ihned sami nastavit – a to vše zábavným a intuitivním způsobem.

Dovolte mi proto představit vám Showit – intuitivní aplikaci pro tvorbu webu, která vás bude bavit. 

Určitě vás zajímá, jaké výhody Showit má. A já vám je moc ráda všechny povím. Dovolte mi ale začít trochu jinak. Ráda bych začala hodnotami, které Showit nese, protože to je jedna z nejdůležitějších věcí. Pokud si vybíráte partnera pro cokoliv, také vás jistě zajímá, jestli máte stejný přístup, hodnoty a pohled na svět. Tak tedy – tady jsou:

 

SVOBODA

Ceníte si svobody tak, jako já? Když můžete volně mávat křídly a letět si, kam chcete? S Showit můžete. Díky Drag & Drop (táhni a pusť) editoru můžete zažít pocit volnosti. Víte, viděla jsem už pár „drag&drop“ editorů, ale nikdy jsem necítila takovou svobodu dát si, co chci a kam chci, jako v Showit. Některé takové editory bych přirovnala k tomu, jako když zavřete orla do voliéry. Může sice zatřepat křídly, ale nikdy nepozná pocit, jaké to je plachtit si to vysoko v oblacích. 

Showit si můžete představit jako čisté bílé plátno, na které můžete svobodně namalovat co chcete a kam chcete. Showit šablony jsou zase jako omalovánky – někdo vám připraví obrysy a je jen na vás, jak si vše vybarvíte.

 

KREATIVNÍ TVORBA

Také milujete tvorbu? Ten pocit, když vám pod rukama vzniká něco, co se zrodilo uvnitř vaší hlavy (a vašeho srdce) a vy to můžete převést do podoby, kterou ostatní můžou vidět a okusit? 

Být kreativní je pro mě osobně důležité a pro Showit nejspíš také – vytvořil totiž dokonalý nástroj pro kreativní profesionály – pro tvůrce, kteří chtějí dostat ven to, co je schované uvnitř. Tvorba webu je totiž proces sebevyjádření – ukazujete, kdo vaše značka je a proč tu je. Není divu, že Showit přitahuje hodně fotografů, designerů, koučů, influencerů a dalších tvůrců – tito lidé totiž milují tvorbu a milují být kreativní. 

 

JEDNODUCHOST A INTUITIVNOST

Kdo má rád Apple produkty, ať zvedne ruku. Někdo je nesnáší a někdo bez nich nemůže být. To, co já mám na Apple produktech nejradši (kromě designu), je jejich sofistikovaná jednoduchost a intuitivnost.

Když nemáte čas a nemáte klienta na prvním místě, uděláte věci složité, těžké a neintuitivní. Když ale o svého klienta pečujete, věnujete značné úsilí tomu, aby pro něj byly složité věci jednoduché a intuitivní – a to bývá často velká výzva. 

Proto mám ráda Showit – věci jsou v něm jednoduché a intuitivní. Máte sice spoustu možností, ale nejste jimi zahlceni. Pokud chcete zůstat na povrchu, můžete. Pokud chcete jít víc do hloubky, také můžete – a to je k nezaplacení. 

 

VÝSLEDKY NAD PROCESY

Existují prý dva typy lidí – jedni jsou zaměření na procesy a druzí jsou zaměření na výsledky. Někdy mám pocit, že si mnoho webotvůrců užívá spíš proces (kódování, přesouvání databází a diskuze o ideálním plug-inu). Showit vás přivítá do nového tisíciletí a vymetá pavučiny ze zašlých ajťáckých doupat. Chce pro vás uživatelsky snadnou cestu – výsledky, ale zároveň nabízí technicky funkční řešení. 

 

NEJLEPŠÍ V TOM, CO DĚLÁ

Showit se nesnaží být nejlepší na všechno a pro všechny. Je nejlepší pro tvorbu a design webu pro fotografy a kreativní profesionály. Pokud potřebuje mailing nebo jednoduchý online obchod, můžete Showit pomocí embed kódu propojit s třetí stranou, která je také nejlepší v tom, co dělá. 

Showit se nesnaží být chobotnice a to je skvělé. Soustředí se na to, co umí nejlépe a spojuje se s ostatními, co to dělají také tak. A to je další postoj, se kterým souhlasím. Vím totiž, jak to dopadá, když se tu snažíte být pro všechny – ve skutečnosti tu pak nejste pro nikoho.

 

PODPORA

Znáte to, když napíšete na technickou podporu (a ještě v IT sféře) a dostanete odpověď, které nerozumíte a ze které tak nějak vyčtete, že jste úplně mimo, když neumíte správně nastavit C NAME records v DNS záznamech. Tohle se vám u Showit nestane. 

Showit sám o sobě tvrdí, že je na misi poskytovat tu nejpřátelštější zákaznickou podporu na planetě. A to se mu také daří. JT, Trevor nebo Samesha vám vždy přátelsky poradí. Někdy také přidají super vtipný gif nebo trefné emoji. Je zkrátka radost s nimi pracovat, protože cítíte, že pro Showit je zákazník na prvním místě. Showit svým zákazníkům skutečně naslouchá a pravidelně vydává různá zlepšení a plní jim tak jejich přání, aby se jim v aplikaci lépe pracovalo. 

 

Pokud vás hodnoty a postoje, které Showit nese, zaujaly, možná vás budou zajímat také tyto výhody:

 

DESIGNOVÉ ŠABLONY

Pokud se necítíte začínat s čistým bílým plátnem, můžete využít z mnoha možností šablon od nadaných designerů. Najdete je například na Showit store. Pokud chcete šablony v češtině a s fonty, které podporují češtinu, můžete si vybrat některý z šablon zde na LUCIES shopu. 

 

SEO – OPTIMALIZACE WEBU

Velkou výhodou je, že je Showit SEO friendly. Veškeré SEO si nastavíte ve svém účtu, a to velmi jednoduše. Máte veškeré SEO nastavení vašeho webu na jednom místě a plně pod kontrolou.

 

DESKTOPOVÁ VS. MOBILNÍ VERZE

Často se setkávám s weby, které mají krásné desktopové verze, ale pak nahlédnete na web z mobilu a vidíte spoustu nedostatků – překrývající se texty, uskočené fotografie, nefunkční ikony. Z toho je mi vždy trochu smutno, když vím, že až 50 % návštěvníků navštíví váš web z mobilního telefonu. V Showit si mobilní verzi tvoříte zvlášť a nejste ničím limitování jako na jiných platformách.

 

PROPOJENÍ S WORDPRESSEM

Pokud si vyberete předplatné s blogem, bude váš blog běžet na WordPressu. Showit je s ním plně kompatibilní – design pro váš blog si vytvoříte přímo v Showit. Velkou výhodou je i fakt, že vám technická podpora pomůže s případnou migrací blogu.

 

ŽIVÝ DESIGN

Velmi rychle jsem se naučila na první pohled rozeznat web na Showit od těch ostatních. Je to jednoduché. Ostatní weby jsou strnulé, bez akce. Showit vám nabízí živý design. Každý prvek můžete jednoduše, ale detailně nastavit, aby působil, že žije a dýchá.

 

HOSTING V CENĚ

Se Showit máte hosting v ceně předplatného. Takže vám bude stačit zaplatit pouze pár stovek ročně za doménu. Hosting máte u Showit. Záloha webu také probíhá každých 10 minut nebo vždy, když kliknete na tlačítko Publish.

Pusťte si video a zjistěte, jak to vypadá uvnitř Showit a jak se v něm můžete orientovat.

orientace v showit

Kolik stojí Showit? – 3 možnosti předplatného

Za všechny ty úžasné výhody a za to, jak je Showit jednoduchý intuitivní nástroj, je samozřejmě potřeba zaplatit o něco víc než obvykle. Avšak brzy pochopíte, že platíte ještě málo na to, jak moc vám ulehčuje život. Vybrat si můžete ze tří možností předplatného.

 

1. Showit

Toto předplatné je ideální pro ty z vás, kteří nepotřebují blog. Vybrat si můžete vždy mezi měsíční a roční platbou. Při roční platbě vás v tomto případě Showit vyjde na 19 dolarů za měsíc (v přepočtu cca 420 korun – vždy v závislosti na kurzu dolaru).

 

2. Showit + Basic blog

Pokud máte rádi psaní článků a rádi si budujete SEO, je pro vás ideální volba Showit a základní blog. Opět si můžete vybrat mezi měsíční a roční platbou. Při roční platbě vás v tomto případě vyjde na 24 dolarů za měsíc (v přepočtu cca 520 korun – vždy v závislosti na kurzu dolaru).

 

3. Showit + Advance blog

Třetí možností předplatného je ideální pro ty z vás, kdo rádi píšete články, chcete budovat SEO a zároveň rádi využíváte pluginy. Například přidat si na blog tlačítko na ukládání pinů na pinterest. Toto předplatné vás při roční platbě vyjde na 34 dolarů za měsíc (v přepočtu cca 750 korun – vždy v závislosti na kurzu dolaru). Opět si můžete vybrat mezi měsíční a roční platbou.

Takže pokud ještě nemáte web na Showit, vřele vám doporučuji, abyste si Showit vyzkoušeli – prvních 14 dní je zdarma. A pokud následně použijete při platbě kód: lucies získáte měsíc zdarma. Věřím, že se do něj zamilujete stejně jako já. Jako junior designer a milovník systémů jsem unešená, jak kreativní weby na Showit lze vytvořit a to, aniž byste byli vyučení IT specialisté se znalostí IT jazyků a kódování. Dejte sbohem složitým systémům a závislosti na vašich webmasterech.

Tak, co? Jak se vám Showit líbí? Pokud máte jakékoliv otázky, napište nám.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. […] se dostanete na formulář, kde vyplníte pár údajů a vše potvrdíte. Zde na blogu najdete článek s návodem, který vás krok po kroku provede založením účtu a přidáním Showit […]