Ráda bych s Vámi sdílela fotky na web pro interiérovou designerku Markétu Fleischnerovou ze studia MF art. Markétě připravuji nový web a jsem jí nesmírně vděčná, že investovala svůj čas nejen do nového webu, ale také do brand focení, web bannerů a také úvodního videa od úžasné Veru.

Když připravujete nový web, je nesmírně důležité mít fotky, které jsou s ním v souladu. A když chcete sebe a svou práci ještě více přiblížit druhým, je na místě video pro web. Brandové video totiž má tu moc zprostředkovat ještě více informací potenciálním zákazníkům.

Video a fotky na web totiž:

  • budují důvěru tím, že spojují vaší tvář s vaším podnikáním
  • vyprávějí váš příběh na hlubší vizuální úrovni
  • pozdvihnou vaší značku do vyšší, profesionální ligy

.

Nemůžu se dočkat, až vám ukážu Markétin nový web.

Chtěla bych poděkovat Markétě, že se o nás v den focení a natáčení nadstandardně postarala a že nás tak srdečně přivítala ve svém domově. A že skvěle a do posledních detailů připravila nejen sebe, ale i svůj domov. Myslím, že to svědčí o její obrovské profesionalitě a zároveň intenzivní péči, kterou věnuje svým zákazníkům.

fotky na web LUCIE S.

fotky na web LUCIE S.

fotky na web LUCIE S.

A také děkuji mé milé přítelkyni a úžasné videotvůrkyně Veronice Horejšové za krásně prožitý den a za její profesionalitu. Byl to báječný den, který jsme unavené, ale spokojené zakončily popíjením kokosového šampusu u ohně na Markétině zahradě.

Fotky na web pro interiérovou designerku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

máte rádi dárečky
a zajímá vás tvorba webu?
mám pro vás úúúžasné

freebies

Najdete zde 27 stránkový Brand dotazník, dvě webové one-page šablony zdarma, slevu 10 % na Showit, 50 % na Flodesk, Checklist před spuštěním webu a další užitečné informace.