fotky a texty na web na showit

Galerie v Showit

V Showit si můžete vybrat ze tří typů galerií: simple, sliding a tiled. I přesto, že jsou jen 3 typy, máte nespočet možností, jak galerie budou vypadat a kolik fotek do nich nahrajete.

.

1. Simple galerie (jednoduchá galerie)

Tato jednoduchá galerie se dá použít na každý web. Je jedno jestli máte portfolio o tisíci fotkách nebo máte pouze fotky tři. Tato galerie na první pohled vypadá jako obyčejná fotka, dokud se fotka nevymění za jinou. Lze ji tedy využít kdekoliv. Toto je další z mnoha způsobů, jak rozpohybovat váš web.simple galerie v showit

2. Sliding galerie (posuvná galerie)

Posuvná galerie vypadá krásně a lze ji využít na prezentaci vašeho portfolia. Můžete si nastavit mezery mezi fotkami a rychlost automatického posouvání. Ke galerii můžete přidat šipky, které umožní návštěvníkovi posouvat fotky předchozí a následující a tím si rychleji prohlédnout vaší galerii.

sliding galerie v showit

.

3. Tiled galerie (kachličková galerie)

Na první pohled vám tato galerie v Showit může připomínat platformu Pinterest. Je to jednoduchá a rychlá prezentace vašich fotek. U této galerie si opět můžete nastavit velikost mezer mezi fotkami a můžete si samy vybrat kolik sloupců bude vaše galerie mít a to zvlášť na mobilní a desktopové verzi.

tiled galerie v showit

.

V tomto videu se naučíte, jak přidat jednoduchou galerie v Showit, změnit jí na jiný typ. Jak do galerie přidat fotografie a kde nastavit rychlost přechodu jednotlivých fotek.

video - galerie v Showit

.

Určitě si přečtěte článek v jaké velikosti přidávat fotky do vaší Showit galerie.

 

Showiterka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. […] Tvorba galerií v Shovit má spoustu možností. Vyberte si jeden ze tří typů galerie a přetvořte ji k obrazu svému. Jak na tvorbu galerií najdete v článku ZDE. […]