Flodesk e-mail marketingový nástroj

Nový e-mail marketingový nástroj – Flodesk

Objevte nový e-mailingový nástroj Flodesk. Hledáte tip na jednoduchý, intuitivní a designově krásný e-mail marketingový nástroj? Také jsem hledala a také jsem jich pár vyzkoušela. A víte, co? Byla jsem otrávená. Možná jsem zmlsaná z Showit, kde je vše tak jednoduché a intuitivní, že se mi nechce pracovat s žádným těžkým a neintuitivním e-mailing nástrojem.

.

E-mail marketingový nástroj Flodesk – intuitivní, jednoduchý a designový

Jsem typ člověk, který chce, aby věci, se kterými pracuje, byly intuitivní, jednoduché a designově krásné. Proto mám ráda Teslu, Apple, Showit a taky Flodesk. Nechci se ztrácet v technických detailech (to ale neznamená, že jim nerozumím). Nebaví mě pracovat pro proces a plácat se po rameni, jak jsem se všechny ty komplikované věci nakonec složitě naučila. Chci prostě přijít do svého e-mail marketingového nástroje a během chvíle posílat krásné e-maily, které slouží mému publiku.

Ráda bych vám tedy představila Flodesk.

Flodesk je nový e-mail marketing nástroj. Stojí za ním dvě ženy – Martha a Rebecca, které posunuly e-mail marketing do nového levelu. Vyslyšely všechny nedostatky, trápení a stížnosti z jiných e-mail marketingových nástrojů a rozhodly se s tím něco udělat.

Flodesk má ve svém popisu, že je to e-mail marketingový nástroj pro tvůrce od tvůrců. A já tomu velice rozumím. Jestliže jste tvůrce, potřebujete nástroje, které vás podpoří v tvorbě svého díla. Nechcete nechat svou pozornost odvádět jinam. Nechcete se zaměřovat na to, JAK posílat e-maily, protože vaším záměrem je, CO chcete sdělit svému publiku. A jestliže jste vizuální typ člověka, tak jako já – budete Flodesk milovat. “Design e-mails people love to open” mluví za vše.

.

 

 

Flodesk e-mail marketingový nástroj

Flodesk e-mail marketingový nástroj

.

Proč se zamilovat do Flodesk?

  1. E-mail marketing je 10x více efektivní než postování na sociálních sítích. Flodesk mám ráda za to, že to pro nás udělal velice jednoduché a intuitivní, stejně jako vložení nového příspěvku na instagram.
  2. Technická stránka věci vás nesrazí k zemi. Flodesk zjednodušil každý krok celého procesu, abyste se mohli více zaměřit na obsah a ne na formu (forma je totiž krásná za všech podmínek).
  3. Úžasné je také to, že nepotřebujete ani webové stránky. Pokud máte svůj byznys postavený například na Instagramu, můžete si ve Flodesk vytvořit designové landing page, díky kterým se dostanou odběratelé na váš list.

.

Jak se pracuje s Flodesk?

Jednoduše. Intuitivně. S pohlazením pro oči. Na obrázku níže vidíte pracovní plochu, která se objeví poté, co se přihlásíte do svého účtu. Najdete zde čtyři hlavní oblasti, které pro svůj e-mail marketing potřebujete – EMAILS, FORMS, WORKFLOWS a AUDIENCE. V pravém horním rohu naleznete ještě nastavení svého účtu a v levém horním rohu zase písmenko “f”. Pomocí něho se vždy vrátíte na tutu hlavní domovskou stránku.

  • EMAILS – zde si vybíráte z mnoha krásných designových šablon, které si poté upravíte podle svých potřeb.
  • FORMS – zde si nastavíte formuláře, přes které se přihlašují noví odběratelé – popup, stránku nebo jen tlačítko
  • WORKFLOWS – zde si nastavíte posloupnost e-mailů v jednotlivých kampaních
  • AUDIENCE – zde vidíte odběratele a statistiky

.

Flodesk e-mail marketingový nástroj

Flodesk e-mail marketingový nástroj

.

Flodesk a Showit

Ve Flodesk si jednoduše vytvoříte formuláře, které poté vložíte na libovolná místa na vašem webu. Spojení Showit a Flodesk je úžasné! Vložit embeed kód je tak jednoduché, že to zvládne můj jedenáctiletý syn. Nemusíte se bát – nejedná se o ruční kódování. To nechme v minulém století. Jednoduše zkopírujete kód přímo do rámečku na stránce a je to.

.

Kolik stojí Flodesk?

Flodesk stojí 38 dolarů měsíčně (a je jedno kolik odběratelů máte). Než vás to porazí, čtěte dál, mám pro vás slevu 50% na první rok členství a také vám vysvětlím, proč mi to přijde úplně v pořádku.

Nechce se vám platit za online nástroje? Taky se mi nechtělo. Nyní si platím Showit, Flodesk, Shopify, Planoly i Canvu – a ráda. Proč? Protože mi tak usnadňují práci! V minulých dobách jsme si platili nájmy v kancelářích, studiích a v obchodech. V dnešní digitální době už často nepotřebujeme tolik prostoru, potřebujeme nástroje, které podpoří naše podnikání a které nám nebudou házet klacky pod nohy. Určitě seženete levnější e-mailing než je Flodesk a určitě seženete i dražší (zvlášť pokud se vám váš list rozroste). Možná ale neseženete tak intuitivní, jednoduchý a s moderním designem.

.

Sleva na Flodesk 50%

Mám pro vás slevu 50% na první rok předplatného. To znamená, že vás vyjde na 18 dolarů měsíčně – a to už je znát. Abyste slevu dostali, klikněte na odkaz níže a Flodesk si vyzkoušejte na 14 dnů zdarma. A nebojte, není vyžadována žádná karta. Říká se, že věci se musí zažít – prostě si to zkuste a uvidíte.

SLEVA 50% NA FLODESK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. […] Zkuste z vaší homepage získat emaily od vašich návštěvníků. Nabídněte jim něco zdarma ke stažení nebo jim dejte výzvu k odběru novinek. Následně můžete rozjet váš e-mail marketing například s úžasným Flodeskem. Co je Flodesk a jak funguje si přečtěte v článku ZDE. […]