Pro orientaci v Showit nepotřebujete být IT specialista ani profík v angličtině. Vše je velmi intuitivní a základy angličtiny vám bohatě postačí. Proč se v Showit dobře pracuje, se můžete dočíst v tomto článku.

Vizuálně Showit vypadá takto:

orientace_Showit

Rozdělení Showit

Celkově se dá rozdělit do čtyř sekcí.

Levá strana

Na levé straně vidíme SITE a PAGE panel, kde najdeme všechna základní nastavení stránek a canvasů. Důležitou součástí pravé strany jsou Site settings a Design setting, kde si můžete například nastavit vaší brand identitu, která je nedílnou součástí každého webdesignu.

Pravá strana

Pravá strana je zaměřena na vlastnosti a vzhled jednotlivých prvků – stránek a jejich canvasů, fotek, textů a specifických elementů. Levá strana umožňuje jednoduchá, ale i pokročilejší nastavení, které vám Showit intuitivně poskytne. Každý prvek si můžete nastavit podle svých představ. Chcete text, co na vás bude blikat? Nebo naopak věříte, že v jednoduchosti je krása a chtěli byste čisté linie a tvary? Nic není problém, Showit nabízí nespočet možností.

Střed

V této sekci vidíte jednu z velkých výhod Showit, a to postavení mobilní a desktopové verze vedle sebe. Máte tedy kontrolu zároveň nad oběma zobrazeními. Můžete si samozřejmě vybrat jen jednu nebo druhou verzi, na které chcete zrovna pracovat. K tomu vám poslouží spodní panel.

Spodní panel

Spodní panel má pár užitečných aspektů. Zaprvé umožňuje nahlédnout do vaší osobní administrativy, dále nám umožňuje přibližovat a oddalovat mobilní i desktopovou verzi. Při tvoření  zde najdete nástroje na přidání nadpisů, fotek nebo ikon. V pravé části najdeme technickou podporu Showit, na které vám přátelsky poradí s každým vaším problémem.

Pokud je pro vás příjemnější vizuální návod, můžete se podívat na video níže, ve kterém vás Showitem provedu. 

Jednoduchá orientace v Showit

Terka, Showit specialistka

Jednoduchá orientace v Showit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chcete dostávat

novinky z blogu?

Kdykoliv vyjde nový článek, zašlu vám ho.  Nechci vás zahltit, ani vám zasílat sáhodlouhé prodejní kampaně. Chci jen, abyste dostali nové inspirativní nebo edukativní články přímo do vaší mailové schránky.

Nemusíte se obávat, váš e-mail nesdílím třetím stranám. Navíc se můžete kdykoliv odhlásit.

Nemusíte se obávat, váš e-mail nesdílím třetím stranám. Navíc se můžete kdykoliv odhlásit.

A je to. :)

novinky z blogu?

chcete dostávat