Možná je to poprvé, co slyšíte o showit. Showit je platforma pro tvorbu webu. Je určená specálně pro kreativní podnikatele – fotografy, videografy, influencery a tvůrčí profese. Její ovládání je tak snadné! Práci v Showit si představte jako čisté malířské látno, kam můžete jednoduše cokoliv kamkoliv vložit. Intuitivností bych práci v Showit přirovnala k práci v programu Lightroom. Více o Showit si můžete přečíst v následujícíh článcích:

Proč se zamilovat do Showit?

Kolik stojí Showit?

Vybrala jsem pro vás pět showit webů pěti kreativních a inspirativních podnikatelek.

.

Jenna Kutcher

Jenna Kutcher je digitální tvůrkyně – online marketingová specialistka. Na její stránce najdete spoustu inspirativních článků, včetně marketingového podcastu Goaldigger. Nabízí také několik online kurzů pro sociální sítě.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

Darcy Benincosa

Darcy je fotografka, koučka a jak sama sebe nazývá brand brandiac & marketing ninja pro ambiciózní podnikatele. Má několik online kurzů a zajímávý marketingový podcast. Na jejím webu najdete mnoho inspirace.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

KT Merry

KT Merry je fine art svatební fotografka. Tvoří také krásné fashion editorialy. Na jejím webu můžete najít spoustu zajímavých zdrojů. Pro fotografy nabízí online kurz a třeba také Lightroom presety.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

Jasmin Star

Jasmine Star je fotografka a business stratég. Podporuje podnikatele, aby vytvořili brand, marketovali ho na sociálních médiích a vytvořili si tak život, který budou milovat. I zde najdete inspirativní podcast, blog a marketingové programy.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

Katelyn James

Katelyn James je svatební fotografka a edukátorka, která vytvořila online kurzy pro fotografy a také třeba lightroom presety. Katelyn hodně sdílí svůj život a díky tomu vytvořila kolem své značky velkou komunitu lidí.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

A pokud tu je mezi vámi někdo, kdo už web na showit má – napište mi! Budu moc ráda, pokud se mnou budete sdílet své zkušenosti. 

Web na showit?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. […] se experimentovat Showit má tolik co nabídnout! Pokud hledáte inspiraci, v našem článku Web na showit?, jsme vybraly pár inspirativních žen, které mají vytvořený web právě na showit. Nebo […]

máte rádi dárečky
a zajímá vás tvorba webu?
mám pro vás úúúžasné

freebies

Najdete zde 27 stránkový Brand dotazník, dvě webové one-page šablony zdarma, slevu 10 % na Showit, 50 % na Flodesk, Checklist před spuštěním webu a další užitečné informace.