Možná je to poprvé, co slyšíte o showit. Showit je platforma pro tvorbu webu. Je určená specálně pro kreativní podnikatele – fotografy, videografy, influencery a tvůrčí profese. Její ovládání je tak snadné! Práci v Showit si představte jako čisté malířské látno, kam můžete jednoduše cokoliv kamkoliv vložit. Intuitivností bych práci v Showit přirovnala k práci v programu Lightroom. Více o Showit si můžete přečíst v následujícíh článcích:

Proč se zamilovat do Showit?

Kolik stojí Showit?

Vybrala jsem pro vás pět showit webů pěti kreativních a inspirativních podnikatelek.

.

Jenna Kutcher

Jenna Kutcher je digitální tvůrkyně – online marketingová specialistka. Na její stránce najdete spoustu inspirativních článků, včetně marketingového podcastu Goaldigger. Nabízí také několik online kurzů pro sociální sítě.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

Darcy Benincosa

Darcy je fotografka, koučka a jak sama sebe nazývá brand brandiac & marketing ninja pro ambiciózní podnikatele. Má několik online kurzů a zajímávý marketingový podcast. Na jejím webu najdete mnoho inspirace.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

KT Merry

KT Merry je fine art svatební fotografka. Tvoří také krásné fashion editorialy. Na jejím webu můžete najít spoustu zajímavých zdrojů. Pro fotografy nabízí online kurz a třeba také Lightroom presety.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

Jasmin Star

Jasmine Star je fotografka a business stratég. Podporuje podnikatele, aby vytvořili brand, marketovali ho na sociálních médiích a vytvořili si tak život, který budou milovat. I zde najdete inspirativní podcast, blog a marketingové programy.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

Katelyn James

Katelyn James je svatební fotografka a edukátorka, která vytvořila online kurzy pro fotografy a také třeba lightroom presety. Katelyn hodně sdílí svůj život a díky tomu vytvořila kolem své značky velkou komunitu lidí.

Její web můžete prozkoumat ZDE.

.

A pokud tu je mezi vámi někdo, kdo už web na showit má – napište mi! Budu moc ráda, pokud se mnou budete sdílet své zkušenosti. 

Web na showit?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

chcete dostávat

novinky z blogu?

Kdykoliv vyjde nový článek, zašlu vám ho.  Nechci vás zahltit, ani vám zasílat sáhodlouhé prodejní kampaně. Chci jen, abyste dostali nové inspirativní nebo edukativní články přímo do vaší mailové schránky.

Nemusíte se obávat, váš e-mail nesdílím třetím stranám. Navíc se můžete kdykoliv odhlásit.

Nemusíte se obávat, váš e-mail nesdílím třetím stranám. Navíc se můžete kdykoliv odhlásit.

A je to. :)

novinky z blogu?

chcete dostávat