Boudoir focení - obavy

Boudoir focení – focení v prádle – obavy

Mnoho mých klientek se potýká před boudoir focením s různými obavami. Ráda bych napsala, že je to úplně přirozené a že to naprosto chápu. Focení, kde se nejspíš budete i poněkud odhalovat, může být stresující a často vlastně netušíte, do čeho jdete, kdo vás bude fotit a jak to bude probíhat. 

 

Jak to chodí?

Ráda bych vám napsala pár řádků o tom, co vás čeká a jak probíhá samotné boudoir focení. Poté co dorazíte do studia, uvařím vám kávu, čaj nebo něco jiného k pití a půjdeme na líčení a česání. Tím strávíme asi hodinu až hodinu a půl (podle délky a hustoty vlasů, a také podle toho, jak moc se zapovídáme). Poté společně vybereme oblečení na všechny části focení a vy se v soukromí převléknete. Fotit začínám vždy zlehka a postupuji tak, aby to pro vás bylo příjemné. Fotky vám v průběhu focení pravidelně ukazuji, abyste viděla, jakým směrem se udáváme. 

 

Nemám od vás žádná očekávání

Ráda bych zdůraznila, že od vás nemám jakákoliv očekávání ohledně toho, jestli umíte pózovat nebo se tvářit. Pracuji především s nemodelkami, a je to naprosto běžná součást mé práce, zachytit vás v tom nejlepším světle (a mám s tím opravdu veliké zkušenosti). Klientky říkají, že je se mnou legrace a že se při focení cítily jako s kamarádkou. 

 

Můj přístup k boudoir focení

Umím ženu, kterou fotím, napózovat klidně po konečky prstů, ale i podpořit k tomu, aby zkusila něco vyjádřit sama. Nemusíte se ničeho obávat. Je pro mě důležitá uvolněná atmosféra, ve které focení probíhá. 

Jsem opravdu moc hodná, od přírody přátelská a podporující. Nepotřebuji abyste splňovala jakákoliv kritéria krásy nebo čehokoliv jiného. Naopak mám opravdu pochopení pro všechny přirozené součásti focení, “tělesné neduhy” a mám přirozenou úctu k jedinečnosti každé ženy, kterou absolutně respektuji.

Také miluji lidské příběhy, takže pokud mi budete chtít vyprávět ten váš, nemůžu se dočkat a běžím dát popcorn do mikrovlnky.

 

Jsem tu pro vás

Tohle všechno vám nepíšu, abych se pochválila, ale proto, abyste věděla, že jsem tu opravdu pro vás a že vaše spokojenost je pro mě při focení vždy na prvním místě.

 

Více o boudoir focení najdete ZDE.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *