Boudoir focení - jak připravit

Boudoir focení – jak se připravit?

Mé klientky přistupují často k boudoir focení jako k zážitku, který věnují především sobě. Proč tedy pro sebe neudělat i něco víc? Focení je prima příležitost, jak se cítit lépe ve svém těle a sama se sebou.

Nechci vám radit, co musíte udělat, o tom to není. Jen mi přijde hezké inspirovat vás, abyste se s láskou a péčí pověnovala sama sobě a svému vnitřnímu pocitu. Vždyť, kdo jiný nás může laskavě opečovat než my samy.

Dobře se na boudoir focení vyspěte

Nejen, že spánek je pro zdraví velmi cenný, regeneruje buňky a dodává vám energii, kterou budete na focení potřebovat. Dobře se vyspat pomůže i vám vypadat odpočatě a bez kruhů nebo otoků pod očima. A to je jistě věc, která se (nejen na focení) hodí.

Věnujte se více své životosprávě

Je to příjemné nejen proto, že je to vidět, ale proto, že je to také cítit. Pokud se vám podaří odlehčit svou stravu a vynechat věci, které vám škodí, odvděčí se vám vaše tělo zmírněním akné a ekzémů a také plochým bříškem. Není to tak, že bych vyžadovala na focení ploché bříško (to opravdu ne). Břicho je často citlivá věc pro většinu žen a vím, jaký dodá dobrý pocit, když se necítíme nafouklé. A protože tu jde především o dobrý pocit, hlavně ráno nehladovte, ať máte dobrou náladu a sílu na focení.

Hydratujte

Ani nevíte, jak je vidět, když je pleť hydratovaná. Šupinky mizí a kůže je tak nějak šťavňatější. Je prima, pokud budete hydratovat nejen zevnitř, ale i zvenku a natřete své tělo i pleť před focením hydratačním krémem.

Kupte si něco hezkého

Určitě nevyžaduji, abyste si na boudoir focení kupovala speciální prádlo nebo oblečení. Někdy ale pomůže, když si uděláte radost a koupíte si něco pěkného, v čem se cítíte hezky,  osobitě a svá. Jde především o váš dobrý pocit.

Připravte se na boudoir focení jako na rande

Je hezké opečovat sama sebe. Můžete si udělat třeba kůru na vlasy nebo si zajít ke kadeřnici. Můžete si odstranit nevyžádané chloupky, pokud se bez nich cítíte lépe. Je prima pověnovat se také manikůře a pedikůře. Z vlastní zkušenosti mám lepší pocit i třeba po zubní hygieně. Prostě cokoliv, po čem se budete cítit skvěle. 

Dejte pozor na opálení

Jediná trochu problematická věc je letní nerovnoměrné opálení – spálená ramena nebo dekolty od sluníčka. Proto pokud můžete, zkuste si na to před focením dát pozor (ale opět, i když se to nepovede, umím s tím samozřejmě pracovat).

Nejde o to, abyste splnila jakékoliv podmínky pro boudoir focení. Spíše jde o to, abyste focení vzala jako příležitost cítit se krásně sama pro sebe. A i pokud se vám cokoliv z doporučení nepodaří splnit, vůbec nic se neděje. Nemusíte na sobě cokoliv měnit a ani já z toho nic nevyžaduji.

Moc se na vás těším…i se spálenými rameny. 

Více o boudoir focení najdete ZDE.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *